JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma Toknezev mislim da nam ne treba ovakva debata. Tvoje analize pratim i cesto sam ti drzao stranu kad si bio u prijeporu sa drugim forumasima. Ja zaista nemam nikakvog interesa u JDPL. Cisto profesionalno komentiram poteze aktualne uprave koji su po mome loši a izgleda da to nije samo moje misljenje. I opet ponavljam da sam za zdravu debatu ali komentare ala "Ako to dosad nisi shvatio,…" ne primam blagonaklono i znam primjereno odgovoriti.

Pozdrav Tech

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Koliki je ono NAV prema Spanciru?
Jedno 950KN puta o,6 daje 570 puta 0,3 daje 399 kuna.
Ashrak, dobit ces 1 KN premije 🙂


Koliki je ono NAV prema Spanciru?
Jedno 950KN puta o,6 daje 570 puta 0,3 daje 399 kuna.
Ashrak, dobit ces 1 KN premije 🙂

Ma nije to toliko loš posao, premija je ipak nešto veća. Zaboravljaš da nama ostaje upravna zgrada i zemljište.

Nego kako su zadnji tjedan svi počeli diskontirat, kaži mi na što ide ovih 30 %. Možda smanjimo cijenu.[proud]

Za koga nije los? 🙂

Ja sam mislio 400 za sve.

40 na Upravu, 30 na medvjede trziste.

Doduse, kad razmislim koliki moras biti moron da imas najnizu razinu iskoristenja kapaciteta u razdoblju najvece konjukture u povijesti brodarstva, mozda je i 40% premalo.


Za koga nije los? 🙂

Preuzimatelja, INDG [lol] [lol] [lol].

Sada ozbiljno.

Kako je krenulo možda i cijena dođe ovih 400, mada ne vjerujem, koliko god morona sjedilo u upravi.

U najgorem slučaju za dioničara JDPL (meni najboljem) vidim je oko razine 420-430.

O diskontiranju je trebalo pričati kad je bila na razinama iznad 630, a sve je više-manje bilo poznato.

Eto drageci i ja vam se pridružujem iz dana u dan.Grickam pomalo.
Pa ako će još i niže ,neka!
Ima tata Lupino još municuje.
Ovo je prebrutalno jeftino!!!!!!!!!!!!!!!!! [proud]


Eto drageci i ja vam se pridružujem iz dana u dan.Grickam pomalo.
Pa ako će još i niže ,neka!
Ima tata Lupino još municuje.
Ovo je prebrutalno jeftino!!!!!!!!!!!!!!!!! [proud]

prodao KNZM?

Ne dragi nego grickam i KNZM samo me moderator nešto briše pa mi se neda više pisati. Živio!!!!!! [thumbsup]

ZSE mi ne da otvoriti odluke glavne skupštine. Može li ih netko staviti ovdje ako ima ili može pristupiti na ZSE.

Hvala.

Evo, sa ZSE stranice:

bubamarko, 27.08.2008. u 11:50

Zagrebačka burza d.d.
Odjel uvrštenja
Zagreb, 26. kolovoza 2008.

Predmet: Jadroplov d.d. – odluke Glavne skupštine

Na Izvanrednoj Glavnoj skupštini društva Jadroplov d.d., Split koja je održana dana 16. lipnja 2008. godine donesene su sljedeće odluke:

1.) Od dužnosti člana Nadzornog odbora, zbog isteka mandata, opozivaju se:

1. Siniša Prnjak, Zagreb, Sv. Mateja 106A,
2. Tomislav Lovrić, Kaštel Novi, Put Ponikvica 3 i
3. Miljenko Dražić, Split, Ruđera Boškovića 10.

2.) Za članove Nadzornog odbora biraju se:

1. Tomislav Lovrić, Kaštel Novi, Put Ponikvica 3,
2. Kruno Peronja, Split, Skradinska 7 i
3. Sergio Bracanović, Hvar, Križa 5.

Napominjemo da je Odluka iz točke 2. donesena temeljem Protuprijedloga odluke koju je dostavio Hrvatski fond za privatizaciju, Zagreb.


Za koga nije los? 🙂

Ja sam mislio 400 za sve.

40 na Upravu, 30 na medvjede trziste.

Doduse, kad razmislim koliki moras biti moron da imas najnizu razinu iskoristenja kapaciteta u razdoblju najvece konjukture u povijesti brodarstva, mozda je i 40% premalo.

ma kolega Marko ne pricajte ludosti. Dakle vi bi ako imate havariju na motoru stavili pentu na krmu i pomalo naprid, jer boze mili na trzistu je ludilo situacija i nesmije se ni dana gubiti.
A ako ti dojde nedaj boze Class renewal, rekao bi registru i Flag State-u da te malo pocekaju, jer nisi moron sad ic u dok…
Ja nisam ljubitelj ove uprave ali najvise im zamjeram preveliku konzervativnost (iza toga dijelom stoji i tromost vlasnika-drzave). Tehnicki problemi mogu doci, a produljeno dokovanje moze biti uzrokovano kronicnim nedostatkom docking kapaciteta, koji je jako aktualan otkad su se mnoga remontna brodogradilista na dalekom istoku preorjentirala na novogradnje, a broj brodova raste. Kolega tech nam vjerovatno na ovu temu moze cili traktat ispisat…
pozdrav

Ma knjigu sam napisao do sada.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

dobor i sto je tech tvoj savijet u njima sam i usao sam na nekih 530 kn sa idejom da budem dugoročnu unutra i što sada prodati. Valjda se nece ponoviti mediteranska plovidba mislim taj scenarij.

Pa jasno da treba prodati.
Ako nisu spsosobni biti u plusu za vrijeme najvećeg rasta BDI-a , što li će biti poslije.

Čisti R&B.

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Mislim da na nesto duzu stazu nije lose imati ovu dionicu. Pred njom je privatizacija a valjda su i talenti nakon Q1 shvatili da postoji nesto sta se zove tecaj. Tehnika potencialno moze stvarati probleme zbog loseg rasporeda funkcija. Uvjek postoji sansa da je talenti dodatno srozaju ali to je moguce i na drugim dionicama. Ako se to dogodi onda je ova drzava izgubljena zauvjek. Po meni je vlasnik trebao reagirati i prvi put kad je gomila novaca spusena na tecaju. Ja sam nekoliko puta napisao da se vracam ako je uspijem kupiti po zamisljenoj cijeni

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close