JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako gledamo TA pad je pri kraju.
Velika korekcija A-B-C odradila istu visinu kao kod pada 2008.g.
Po meni lako moguće je da je dno na cca 20-21kn.
Iako malene količine prolaze kao nekad davno u povijesti.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Prognostik

Ja vidim 1A , 2B, 3 ali još ne firmirani C i onda medvjeđu stupicu sa zaokretom fibbonci na 38% između 18,54 i 21,16kn. Moguće je da likvidnost ima utjecaj, ali sitan, pa vjerujem da je pogreška u mojoj procjeni moguća između 1 i 2%. Tako da bi svima preporučio prodaju cijelokupne imovine i ulazak u ovu dionicu na oko 19kn. O fundamentima ne brinite jer uopće nemaju nikakve veze. Tko ih prati nikad nije zaradio

Dečki, pa na ovoj dionici vam ja formiram koje god oćete slovo, pa i rame i fibonaćija, za cirka 3 iljade kuna… Tjedno… Skakač G6…


Prognostik

Ja vidim 1A , 2B, 3 ali još ne firmirani C i onda medvjeđu stupicu sa zaokretom fibbonci na 38% između 18,54 i 21,16kn. Moguće je da likvidnost ima utjecaj, ali sitan, pa vjerujem da je pogreška u mojoj procjeni moguća između 1 i 2%. Tako da bi svima preporučio prodaju cijelokupne imovine i ulazak u ovu dionicu na oko 19kn. O fundamentima ne brinite jer uopće nemaju nikakve veze. Tko ih prati nikad nije zaradio

Ha,ha,ha odlično !

Postavit se na bid po ovoj cijeni pitanje je sad.. Uvijek postoji “strah” od još nižeg.. Sektor je u banani, a od dokapa ili privatizacije za sada jedno veliko ništa.. Ne znam da li postoji mogućnost da se ova firma namjerno uništava..

zadnji puta sam ovo kupovao na 54,xx sada se ne usudim ni s rive ovo pogledati

Post iz 2 mjeseca ove godine koji se referira na potencialnu kupnju JDPL od strane Debeljaka, ATPL i TNPL

Quote

Je, javni planovi. Oni tajni idu malo drugim smjerom. Htjeli su jeftino, mislim da su propustili sjajnu priliku i bili prespori. Al su glupostima koje su plasirali u javnosti stvarno zasluzili da ostanu kratkih rukava. Kako sada stvari stoje i ostat ce

Unquote

Pitanj: ko je autor ovog posta?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Prosvijetli nas?

Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?


Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?

Ide, ali na malom prometu…



Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?

Ide, ali na malom prometu…
[/quote]
Razumijem da je mali promet i da 20 000 kuna i nije neka lova.. Al opet kad pogledaš netko lupi 900 komada po asku firmu za koju svi znamo da je u jako teškom stanju.. Firmu gdje su propali pokušaji privtizacije i dokapitalizacije.. Imam dionice JDPL i ovo nije nagovor na ništa




Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?

Ide, ali na malom prometu…
[/quote]
Razumijem da je mali promet i da 20 000 kuna i nije neka lova.. Al opet kad pogledaš netko lupi 900 komada po asku firmu za koju svi znamo da je u jako teškom stanju.. Firmu gdje su propali pokušaji privtizacije i dokapitalizacije.. Imam dionice JDPL i ovo nije nagovor na ništa
[/quote]
Netko smanjuje ulaz?




Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?

Ide, ali na malom prometu…
[/quote]
Razumijem da je mali promet i da 20 000 kuna i nije neka lova.. Al opet kad pogledaš netko lupi 900 komada po asku firmu za koju svi znamo da je u jako teškom stanju.. Firmu gdje su propali pokušaji privtizacije i dokapitalizacije.. Imam dionice JDPL i ovo nije nagovor na ništa
[/quote]

Nije dokap propao, nego je odbijen zbog male cijene, odbijeno je 30 kuna kao cijena ulaza.





Šta je ovo danas? Sve ide po asku.. Ima li netko neku ideju zbog čega?

Ide, ali na malom prometu…
[/quote]
Razumijem da je mali promet i da 20 000 kuna i nije neka lova.. Al opet kad pogledaš netko lupi 900 komada po asku firmu za koju svi znamo da je u jako teškom stanju.. Firmu gdje su propali pokušaji privtizacije i dokapitalizacije.. Imam dionice JDPL i ovo nije nagovor na ništa
[/quote]

Nije dokap propao, nego je odbijen zbog male cijene, odbijeno je 30 kuna kao cijena ulaza.
[/quote]
Znam da nije propao nego nisu htjeli dat ispod 70 kuna, al eto tako sam napisao.. Al to mi u jednu ruku znači kao da je propao

Do sada je uvijek bilo pravilo da nakon propale dokapitalizacije slijedeća ide po nižoj cijeni. Dakle ovdje bi trebala biti po 20 kuna, a ni 10 mi se ne čini nemogućim s obzirom na stanje sektora. Nakon izvješća za 2015 godinu i revizije moglo bi biti kao na Dalekovodu.

New Report

Close