JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nitko ne komentira ovog navlakača sa 10.000 komada na 10 kn? [rolleyes]

Isto kao što nitko ne komentira naloge na prodaji od 140 kuna pa sve do 1300 kuna, kako bismo te nazvali.


nitko ne komentira ovog navlakača sa 10.000 komada na 10 kn? [rolleyes]

E moj Pero5, da mi je znati koga takav nalog može navući…


nitko ne komentira ovog navlakača sa 10.000 komada na 10 kn? [rolleyes]

Misliš navlakača na prodaju?
Obzirom da većina smatra kako je ovo bezvrijedna dionica i da je firma živa propast, mislim da je RAIFFEISENBANK-u i Jadran Kapital-u takav nalog dar s neba. Pa još jedan takav i njihov problem je riješen. Što mislite kako je njima? Hoće van, a nema bida. Evo jadni RAIFFEISENBANK pokušava što više spustiti cijenu već mjesec dana, ne bi li se pojavio bilo kakav bid, i napokon bingo. Znam nije to tako jednostavno zbog negativnih blokada i sličnih ograničenja, ali na dobrom su putu…
I što mislite na kraju ironije, RAIFFEISENBANK se trudi, sve priprema, pomalo spušta cijenu, a onda na kraju uleti Jadran Kapital u likvidaciji i istovari se na gotovih 10 kuna.

Onda, što je zapelo kod Hajdaša Dončića, i još rušenje sa 24 dionice za smirenje euforije.

Valjda će bit normalan pa temeljito pripremit privatizaciju a ne kao do sada na par dionica privatizacije,dokapitalizacije, preuzimanje itd u cilju šišanja ovaca na burzi…to ti je to jarane moj…
a forumi su zadnje mjesto gdje će te dobit pravi info….što se tiče Jadroplova nazovite upravu i pitajte vezano za ministra…

A sto da pitaju vezano za ministra??? Mozda jesu li u sa ministrom udrili frulu prilikom posjeta Splitu???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Moram priznati da mi se stara verzija više sviđala.

oprostite ,falio sam rubriku.Odnosilo se na staru verziju Foruma.

p.s…….toliko o preglednosti.

Baltic Dry-indeksen stiger videre mandag. Oppturen er på 1,4 prosent til 777 poeng.
•Capesize 8.426 dollar (+ 4,8 prosent)
•Panamax 3.520 dollar (+ 3,3 prosent)
•Handysize 6.819 dollar (- 1,1 prosent)
•Supramax: 8.631 dollar (- 0,5 prosent)

Ne može Atlantska da ide, a Jadroplov da stoji, ustvari, može ali samo privremeno[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Brodosplit ostvario gubitak i na brodu “Solin” koji je kao posljednji isporučen Jadroplovu?!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/189650/Default.aspx


Ne može Atlantska da ide, a Jadroplov da stoji, ustvari, može ali samo privremeno[emo_smijesak]

——————
Pročitajte opet…samo je pametnom jedna dosta[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

e, sad bi vi po 70…uskoro će vam dobro biti i ono po 80[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bolje biti još malo strpljiv i pričekat brodarima kvartalno izvješće.Mislim da će toga biti i jeftinije a možda se i varam.

bit će bolje................

što ja H nalog?…
da li je to nalog s nepozantom količinom dionica na bidu ili asku…..

New Report

Close