JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim šamara se ask….

kolko ja vidim, šamara se po bidu…i to tako da su ovima na bidu od šamara zubi poispadali [undecid]J

DPL-R-A 11:42:07 28 68,33 1.913,24
JDPL-R-A 11:41:53 300 68,33 20.499,00
JDPL-R-A 11:38:18 466 68,33 31.841,78
JDPL-R-A 11:38:18 15 68,32 1.024,80
JDPL-R-A 10:04:41 87 69,02 6.004,74
JDPL-R-A 10:04:41 115 69,02 7.937,30
JDPL-R-A 10:04:41 28 69,00 1.932,00
JDPL-R-A 10:04:41 20 68,98 1.379,60
JDPL-R-A 10:04:33 9 65,74 591,66
JDPL-R-A 10:04:33 20 65,74 1.314,80

Što reći, pa neki ne znaju ni što je bid, a što ask, ovo gore su sve skinute sa prodaje-aska.


korisniče frankie,
ako sutra kupite onoliko dionica ciljanog društva koliko trenutačno ja imam u posjedu, sasvim je sigurno da će vaš paket dionica ciljanog društva imati istu prosječnu cijenu kao i moj.
[pray]

Tebi je prosjek 75 jeli tako’
Evo danas si mogao uzeti preko 1000 komada do 68.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

ako ministar izađe uskoro sa konkretnomn informacijom za dioničare (privatizacija), onda je ovo pun pogodak . nikakve bilance , vozarine, uprave i sl. više ne dolazi u obzir. samo ovce i slijepa kupovina ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Upravo je bila repriza…sutra je na razgovoru u Jadroplovu i kaže da će to biti jedna ljepa priča…. [thumbsup]…al ćemo omastiti brke [wink]

Može li malo opširnije o sadržaju, jedan mali transkript ?



Upravo je bila repriza…sutra je na razgovoru u Jadroplovu i kaže da će to biti jedna ljepa priča…. [thumbsup]…al ćemo omastiti brke [wink]

Može li malo opširnije o sadržaju, jedan mali transkript ?
[/quote]

NE MOŽE…..haha….kolega mogao si i z prijašnjih postova isčitati o čemu se radi….bio je intervju sa ministrom na tv Kanal 5 i nijedan medij nije to izvjestio javnost…zašto nemam pojma.valjda mjenjaju praksu,sve srediti pa obavijestiti javnost kao što do sada nije bio slučaj….ako baš želiš nazovi tv i pitaj,traži voditelja čini mi se ŠUNDOVA valjda ćeš dobiti što tražiš…malo je rekao za JDPL ali pametnome dosta

Ma da, neću moć zaspat dok ne nazovem Kanal 5, zanima me jedino jesu li već u pripremama, ili se samo bezveze spominje kao daleka budućnost ?

Na novinarsku opasku da je sada situacija obrnuta – da država spašava privatno, a trebalo bi biti obrnuto, Linić odgovara: "Pa budimo iskreni, Đuro Đaković je državna firma, ali neće ostati državna firma, on ide u privatizaciju također u narednim godinama – da li s konsolidiranom tvrtkom jači, po nama da.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ne-bi-li-ingra-vec-trebala-biti-u-stecaju-evo-liniceva-odgovora-217029.aspx

i đuro u privatizaciju, i ceste, cros i hpb već privatizirani, i petrokemija i ovo i ono……..
nećeš se više moći javno oglasiti koliko će sve biti privatno i privatizirano [lol]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Zovi ministra,jedino on ti može odgovorit

Znači od jučer se šire dezinformacije, srića što nije otišlo 50% gori, neki su mogli loše završit.
Sad ću se ja postavit na 65, to mi je uredna cijena, sa i bez privatizacije.

hoćeš reći da je ministar na tv dezinformirao javnost???????

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $7210 (DOWN 82)
BPI Average of the T/C routes $3336 (DOWN 63)
BSI Average of the T/C routes $8742 (DOWN 80)
BHSI Average of the T/C routes $6937 (DOWN 43)

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

zna li se ko stoji iza iadrankapitala

nitko ne komentira ovog navlakača sa 10.000 komada na 10 kn? [rolleyes]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica


zna li se ko stoji iza iadrankapitala

Najveći dioničari Jadran Kapitala su Drago Banović(21,19%) i Miroslav Jeličić-Purko(19,37%).

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close