JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobit 2 mil…izvanredno.


Lider, 30. travnja 2012. 15:08

Jedina državna brodarska tvrtka Jadroplov iz Splita sljedeća je na redu za smjene, piše Tportal.

Navodno na čelo nadzornog odbora dolazi Vesna Podlipec, odvjetnica i SDP-ova saborska zastupnica rođena u Splitu koja je dosad je obnašala dužnost zamjenice splitskog gradonačelnika u razdoblju od 1997. do 2000. Nakon toga karijeru je nastavila u Saboru. Od 2004. do 2008. vodila je splitsko gradsko poduzeće Parkovi i nasadi.
Splitska brodska tvrtka godinama je u rukama bivšeg splitsko-dalmatinskog župana Krune Peronje koji je nedavno smijenjen s mjesta NO-a, no ostao je raditi kao njezin potpredsjednik.
Peronja je zbog ove tvrtke nedavno zaradio kaznenu prijavu jer je ignorirao odluke Vlade o smanjenju plaća upravama, a pored toga je i nezakonito primao naknadu za članstvo u nadzornom odboru.

Sve jadnije i jadnije.
Ako je to istina, onda jad i bijeda.
Jeli moguce da jadnici nemaju nikoga sa bar malo znanja u ovom biznisu.

Čupa se sve po 90, već 600 komada. Atlantska sa -33 milijuna na +4%, a Jadroplov sa pozitivnim FI na 0,2 BV i -0,8%. Izletit će ovo kao raketa u jednom trenutku.

http://www.2shared.com/photo/0rYF0e7m/JDPL4.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Izgleda da niko neda po 87,xx

moža li nako ubacit top10,znam da nema velikih promjena u zadnje vrijeme al’ eto…..??šta je s onim Jadran Kapitalom??

Ovdje je konačno primjetan ulazak nekog jačeg kupca…
Kupuje se po asku i to bez vidljivih količina na bidu…nešto se kuha!?

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Alo, vi na asku! Dajte to malo jeftinije, nemojte da van ja dođen gore!

Živnilo je ovdi
+ 300 kom još [thumbsup]

A BALVANA!!! :) :) :)

Iskrcavanje po 85 kn [yawn]


Iskrcavanje po 85 kn [yawn]

možda je margin, možda stop losss, možda oif prodaje jer nora namirit povlačenje love.
BTW ja kupio.
Kupuje se uvik kad je rasprodaja.
Tako i na ptkm jučer bio iskrcaj pa vidi je sad

A BALVANA!!! :) :) :)

Ima li netko volje prijavit nadležnima ovih 6 naloga po jedan komad, ili ću ja to odradit ?
Ne znam kome je samo dozvoljeno zadat nalog ispod 1000 kuna, meni PBZ neda uz upozorenje da se smatra manipulacijom. Ovdje se očito radi o stvaranju lažne slike o dubini i gustoći naloga na prodaji.

Koji optimisti na bidu, zar stvarno misle da ima netko toliko očajan da im prodaje po 84,50? Ovo je već smešno. [wink]


moža li nako ubacit top10,znam da nema velikih promjena u zadnje vrijeme al’ eto…..??šta je s onim Jadran Kapitalom??

Svi bi čovjeku nešto prodali, a on od sreče nezna što će prije prigrliti. Pa izgleda zaboravio na Jadroplov ili čeka da država ponudi svoj dio.

http://www.2shared.com/photo/fIm5JHGy/JDPL5.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

New Report

Close