JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zamro forum, nisu pomogli ni ameri, ni fjučersi, ni BDIi, ni EU, ni azijati, ni raznorazni optimisti, nije čak bilo ni drukanja na dole a jdpl danas ošo opet ispod dvista kunića.
Prekjučer sam skroz izašo iz jdpl i ne mislim se vraćat dok traje ovo mučenje dionice.
A i jedan kontejneraš stoji na sidrištu skoro deset dana, koliko će tako čučat i da li je to plaćeno niko ne zna.
Puno sreće najhrabrijima [bye]

ovo je ono o čemu se već nedavno na žalost govorilo, Q3 će biti prava slika stanja

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Zamro forum, nisu pomogli ni ameri, ni fjučersi, ni BDIi, ni EU, ni azijati, ni raznorazni optimisti, nije čak bilo ni drukanja na dole a jdpl danas ošo opet ispod dvista kunića.
Prekjučer sam skroz izašo iz jdpl i ne mislim se vraćat dok traje ovo mučenje dionice.
A i jedan kontejneraš stoji na sidrištu skoro deset dana, koliko će tako čučat i da li je to plaćeno niko ne zna.
Puno sreće najhrabrijima [bye]

kolega pogledajte koliko ih je ovdje usidreno. nije druk nego procitajte text:

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1212013/Revealed-The-ghost-fleet-recession-anchored-just-east-Singapore.html

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



Zamro forum, nisu pomogli ni ameri, ni fjučersi, ni BDIi, ni EU, ni azijati, ni raznorazni optimisti, nije čak bilo ni drukanja na dole a jdpl danas ošo opet ispod dvista kunića.
Prekjučer sam skroz izašo iz jdpl i ne mislim se vraćat dok traje ovo mučenje dionice.
A i jedan kontejneraš stoji na sidrištu skoro deset dana, koliko će tako čučat i da li je to plaćeno niko ne zna.
Puno sreće najhrabrijima [bye]

kolega pogledajte koliko ih je ovdje usidreno. nije druk nego procitajte text:

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1212013/Revealed-The-ghost-fleet-recession-anchored-just-east-Singapore.html

[/quote]

Ne moram ni čitat ni gledat. Bio, vidio i osjetio još u 10.mj. prošle g.
Usput, slika je čisti druk!


Hvala. No uopće ne treba biti hrabar i kupovati jdpl po ovim cijenama. da je cijena 500 kn onda bi ovo tvoje stajalo. Pozdrav!

već duže vrijeme JDPL se akumulira u rasponu 195-205 kn bez dizanja cijene. obzirom da je JDPL u crobex10, ne sumnjam da će ga nakon akumulacije, s prvim jačim rastom BDI-a dići na 250-270 kn. treba se samo na vrijeme ukrcati.

Ajde lasso ne drukaj, kad je BDI bio na najvećim vrijednostima ove godine, jdpl nije prešo 250 kn.
Zašto bi sad s prvim rastom toliko skočio ?



Zamro forum, nisu pomogli ni ameri, ni fjučersi, ni BDIi, ni EU, ni azijati, ni raznorazni optimisti, nije čak bilo ni drukanja na dole a jdpl danas ošo opet ispod dvista kunića.
Prekjučer sam skroz izašo iz jdpl i ne mislim se vraćat dok traje ovo mučenje dionice.
A i jedan kontejneraš stoji na sidrištu skoro deset dana, koliko će tako čučat i da li je to plaćeno niko ne zna.
Puno sreće najhrabrijima [bye]

kolega pogledajte koliko ih je ovdje usidreno. nije druk nego procitajte text:

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1212013/Revealed-The-ghost-fleet-recession-anchored-just-east-Singapore.html

[/quote]
Pogledaj koliko je danas brodova ugovoreno na http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Kako bi izgledala ta flota? A na ovim slikama sa tvojeg linka sve neke male ribarske brodice.




Zamro forum, nisu pomogli ni ameri, ni fjučersi, ni BDIi, ni EU, ni azijati, ni raznorazni optimisti, nije čak bilo ni drukanja na dole a jdpl danas ošo opet ispod dvista kunića.
Prekjučer sam skroz izašo iz jdpl i ne mislim se vraćat dok traje ovo mučenje dionice.
A i jedan kontejneraš stoji na sidrištu skoro deset dana, koliko će tako čučat i da li je to plaćeno niko ne zna.
Puno sreće najhrabrijima [bye]

kolega pogledajte koliko ih je ovdje usidreno. nije druk nego procitajte text:

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1212013/Revealed-The-ghost-fleet-recession-anchored-just-east-Singapore.html

[/quote]
Pogledaj koliko je danas brodova ugovoreno na http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Kako bi izgledala ta flota? A na ovim slikama sa tvojeg linka sve neke male ribarske brodice.
[/quote]
Bravo kolega, tko uopće tvrdi da su fotke koje se postaju u zadnje vrijeme autentične, kako raspoznati koliki su stvarno ti brodovi itd… Obzirom da živim na brodu, znam da je ljudima veliki brod i od 60-80m kao i onaj od 300 m. Danas tko se iskrca ispod 200 je druker ili paničar, branit ćemo cijenu na kraju danu.


Ajde lasso ne drukaj, kad je BDI bio na najvećim vrijednostima ove godine, jdpl nije prešo 250 kn.
Zašto bi sad s prvim rastom toliko skočio ?

Zato što je puno bolja investicijska klima, zato što je u Crobiju 10, zato što su počeli stranci ulaziti, zato jer trend bdi-a mora konačno okrenuti, zato što brodari vani sve ove dane rastu bez obzira na bdi( i to neki dvocifrenim postocima po danu!!!!), zato što novac iz štednje ide u fondove….i još puno toga.

I zato što ove dane nismo rasli puno, rastao je samo ht i ina. Inače bi rast po danu bio 1 %. Sad bi bili na -4 da nas ina ne drži…..



Ajde lasso ne drukaj, kad je BDI bio na najvećim vrijednostima ove godine, jdpl nije prešo 250 kn.
Zašto bi sad s prvim rastom toliko skočio ?

Zato što je puno bolja investicijska klima, zato što je u Crobiju 10, zato što su počeli stranci ulaziti, zato jer trend bdi-a mora konačno okrenuti, zato što brodari vani sve ove dane rastu bez obzira na bdi( i to neki dvocifrenim postocima po danu!!!!), zato što novac iz štednje ide u fondove….i još puno toga.
[/quote]
zato što Jaca više ne miješa salatu

Opet vani brodari up a mi u crvenom. nevjerojatno. Šibaju nas za 50 % u zadnjih tjedan dana. Jdpl bi trebao bitiveć na 300 kn. Čudim se ovima koji još ne kupuju ako već s prodavačima nije nekaj "vredu"! [shocked]


Opet vani brodari up a mi u crvenom. nevjerojatno. Šibaju nas za 50 % u zadnjih tjedan dana. Jdpl bi trebao bitiveć na 300 kn. Čudim se ovima koji još ne kupuju ako već s prodavačima nije nekaj "vredu"! [shocked]

brodari su ti trenutno vani u crvenom.
ovo za 300,00 kn bilo bi jako lijepo, ajmo prvo vidit šta će bit sa Q3 i kakva će biti potražnja za brodskim prevozom .
za sada stagnacija

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close