JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



jel se nadate jednog dana ovde scenariju kao i na Petrokemiji??
iskreno vas pitam…..

jesi li slušao Čaćića?svi investitori su dobrodošli… [sealed]
[/quote]
Pojačala kupnja netko nešto zna?


jel se nadate jednog dana ovde scenariju kao i na Petrokemiji??
iskreno vas pitam…..

Pitanje je samo kad….sretan sam da trenutno nema drukera na ovoj dionici,ali ih očekujem kad kupe negdje po 200kn a počmu drukati na nekih 230 kao i na ostalim dionicama….što se tiče PTKM uhvatite vremena i vratite postove korisnika zadnjih par mjeseci sve će vam biti jasno

evo nakon malo duže vidim da ste se raspisali…

Imam jdpl…kupovao po 78-82…nisam prodao….i neću…

Ali smatram da jdpl neće još u privatizaciju barem godinu – dvije , jer i sami su rekli da će na tržište kad se market oporavi jer se sada ne isplati prodavati…što je i normalno ,pametno i dobro…

Do privatizacije će sigurno doći ali do tada je po meni ,što se tiče brodara atpl broj jedan…

I po floti,lovi,upravi….ma po svemu…

Uostalom tko je rekao da atpl neće kupiti jdpl…..a atpl ima i može…+ još ima najvećeg dioničara cros koji će sigurno u privatizaciju…

Ima tu svega…

Imam jdpl i atpl….vi sami procijenite tko je trenutno podcijenjeniji i koga se više isplati imati…

Meni je trenutno stanje (što se brodara tiče) 80% atpl i 20% jdpl…

[smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)

U splitskom škveru porinut brod za Jadroplov

U Brodosplitu je u petak porinuta Novogradnja 470, Handy bulk carrier, brod za prijevoz rasutih tereta, koji je ugovoren s Jadroplovom.

Ovaj brod je dimenzijama je istovjetan “Svetom Dujmu” iz 2010. Kojemu je britanski časopis “Baird Maritime: Ships & Shipping” dodijelio nagradu bulk carriera godine i uvrstio na listu Top 20 brodova 2011. godine.

http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/84149/U-splitskom-skveru-porinut-brod-za-Jadroplov.aspx


…..

Do privatizacije će sigurno doći ali do tada je po meni ,što se tiče brodara atpl broj jedan…
I po floti,lovi,upravi….ma po svemu…

Uostalom tko je rekao da atpl neće kupiti jdpl…..a atpl ima i može…+ još ima najvećeg dioničara cros koji će sigurno u privatizaciju…
……
Imam jdpl i atpl….vi sami procijenite tko je trenutno podcijenjeniji i koga se više isplati imati…

Meni je trenutno stanje (što se brodara tiče) 80% atpl i 20% jdpl…

[smiley]

Mogu ti reć da si me malo začudio s ovom tvrdnjom da ti je ATPL bolji i što si joj toliko izloženiji. Smatrao sam da ti je percepcija naklonjena JDPL-u.

Po meni, još uvijek je bolje držati taj omjer izloženosti debelo u korist JDPL.
Jednostavno, smatram da je u odnosu na trenutne cijene i okolnosit ATPL mnogo rizičniji brodar.
Vrijeme zarađivanja za brodare je još daleko, pa stoga ne vidim razloga za veću izloženost ATPL u odnosu na JDPL. Naime, tek kad bude vrijeme zarađivanja, veličina flote će im biti plus. Do tada im nosi minuse i može im nanijeti popriličnu štetu…

Davno se ne oglasih. Priča se da je talenat odavno započeo pripreme za novogradnju. Navodno nešto ljudi otišlo ali su brzo nadopunjeni sa istim brojem prijatelja i rodbine u očekivanju novogradnje . Omjer brodova i djelatnika je zasigurno jedinstven na svijetu. Bar smo negdje prvi [thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Vaš link

idući tjedan će bit bolje...

@ Ivedome

Neku većer sam imao dugi razgovor ugodni sa jednim od sudionika iz tog vremena.Čuo sam puno interesantnih priča koje su mi malo rasvijetlile dešavanja a i pojasnile ponašanje nekih još uvijek aktualnih aktera. Šteta šta ih ne mogu publicirati a bilo bi zaista interesantno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

http://www.2shared.com/photo/vpW7p9Kt/JDPL3.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Ova dionica je smirena.

Draža mi je atlanska ,ali idem provat kupit 100 komada pa šta bude bude…………..

ps.

smanjio omjer u korist jdpl…

lp [wink]

A BALVANA!!! :) :) :)

Ljudi jel ovo moguće uskoro kupnja veća od prodaje…hehe

Je,samo što ovi na bidu misle da će ih poklopiti……teško ove ture

Zna li netko što će biti sa Upravnom zgradom JDPL i zgradom HZZO-a koja je također u vlasništvu jdpl.

Mislim budući da se nalazi uz bok Budućeg hotela hilton sa lijeve strane i tik do aci marine da desne.. [proud]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close