IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je sjajna vijest za IPKK riješili su se gubitaškog biznisa, samo ne znamo iznos po kojem je prodana šećerana?


Koliko mi se čini IPKK bi uskoro mogla imati 1000 kuna keša po dionice ili se varam?

Novci idu onom tko prodaje dionice, a to je Zito d.o.o. Bar je to tako vidim.

Dugogodišnje trzavice između hrvatskih šećerana konačno prestaju – glavni dioničar Vira i Sladorane Marinko Zadro i vlasnik Tvornice šećera Osijek Marko Pipunić, prema neslužbenim, no pouzdanim informacijama, pred sklapanjem su kupoprodajnog ugovora

A tko stoji iza VIRA?[emo_smijesak]

Suze mi teku jer sam kupio po 88, a sad mi se želi oteti po 108 [emo_plazi]

P/B 0,23
BVPS 357,96

Ja sam se uspio vratiti, samo mi ne pada na pamet prodavati bez 100% ovdje. Mislim da ovo sve govori:
Zbog problema s nelikvidnošću Žito je u Kandit posljednih mjeseci uložilo oko 120 milijuna kuna, a tvrtka Termes u kojoj glavnu riječ vodi Pipunić dala je ponudu za kupnju preostalih dionica po cijeni od 230 kuna.
Vaš link …

ovo je stvarno najnovija vijest[emo_plazi]!

Jel moze netko objasnit sta se tu dogadja? Nemam ovu dionicu ali zanimljiv je ovaj skok

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

danas će se trejderi iskrcati, a idući tjedan ovo opet ide nazad na 100 kn. još ako ispadne da je “vijest” bila lažnjak…

Ignore: KressoM, delux

book 357, kapitalizacija 15m €? Može to duplo


danas će se trejderi iskrcati, a idući tjedan ovo opet ide nazad na 100 kn. još ako ispadne da je "vijest" bila lažnjak…

koja jal :)…hoće ili prije prema 200kn

A viro se trži na booku, znači x4.

počelo je iskrcavanje trejdera po bidu… lažni kupovni nalozi nestali su brzinom munje…magareće uši rastu

Ignore: KressoM, delux

randolph
Pa po kojoj cijeni će Pipunić prodati se još ne zna, samo sam stavio da se vidi koliko je platio i uložio, a poslije je šećerana i zarađivala i to masno [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

Ovo bi moglo biti zanimljivo narednih dana

New Report

Close