IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kakve bi ti još htio argumente?

Pa Dado to je sve korektno prenio i opisao.

Defacto su dionicari dobili udjel u novoj firmi za koje im je vrlo tesko procijeniti vrijednost, pogotovo ako se uzme u obzir da niti do sada nisu mogli procijeniti vrijednost Vira. Slično je to i za IPKK odnsono Termes grupu.

1. Dado je napisao jedno a Rambo nešto drugo. 30 e/t nije malo love

2. Cijeli dadin post mi se čini izuzetno subjektivan i podložan manipulacijama vodećih ljudi koje je dobio na skupštini

De facto se zna što su dioničari vira i Osijeks dobili

Sam Zadro je izjavio da ja je Pipunić bio korektan prilikom prijašnjih dogovora ali krug oko njega…

Ja kao dioničara Vira mislim da sam dobio premiju u jedinstvenom nastupu na tržištu, boljem dogovoru kod dobavljača u smislu repromaterijaka, širu bazu kooperanata za sadnju repe, jeftininijem nabavku strojeva za dodatne proizvode iz repe….

Obavijest o delistiranju:

Vaš link …


Obavijest o delistiranju:

Vaš link …


a neki još i danas kupuju, što će s njima bez prava na isplatu, na Njuškalo ili Glas Slavonije



Obavijest o delistiranju:

Vaš link …


a neki još i danas kupuju, što će s njima bez prava na isplatu, na Njuškalo ili Glas Slavonije
[/quote]

Postoji i HITA OTC, a možda vjeruju u ovu dionicu i žele ostati do u nedogled, ovo je 25% ispod cijene otkupa…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Jel netko zna da li će Termes grupa otkupiti i dionice onih koji nisu bili na skupštini i glasali protiv povlačenja s burze?

Buy the dip!

Ne. Otkup ide samo od onih dioničara koji su na skupštini glasali protiv…


Ne. Otkup ide samo od onih dioničara koji su na skupštini glasali protiv…

Kako se onda rijesit ovog? Za one koji nisu bili na skupstini.

Buy the dip!

Trebali su stavit skupštinu na Božić pa bi im bilo jos manje onih protiv .

Tipični hrvatski pravična naknada nemašta samo za one iz Osjeka.


Tipični hrvatski pravična naknada nemašta samo za one iz Osjeka.

Ako ponuđeni iznos smatrate pravičnom naknadom, i vi ćete dobiti pravičnu naknadu za svoje dionice.
Nakon preuzimanja dionica onih koji pristanu na pravičnu naknadu, većinski se nada imati preko 95% dionica, pa slijedi istiskivanje preostalih.
Dobiti ćete istu ili još povoljniju “pravičnu naknadu”.

Ako ne bude istiskivanja manjinskih, možda dobijete zamjenske dionice HIŠ-a.
To bi već mogla biti pravična naknada jer su dionice HIŠ-a direktno povezive sa sadašnjim odnosima vlasništva u HIŠ-u ( VIRO i IPKK ) i Vašeg odnosa vlasništva unutar IPKK.
Zato smatram da je cijela ova priča sa delistiranjem samo jedna dobra podvala koja će neke strašljivce otjerati iz dionice.



Tipični hrvatski pravična naknada nemašta samo za one iz Osjeka.

Ako ponuđeni iznos smatrate pravičnom naknadom, i vi ćete dobiti pravičnu naknadu za svoje dionice.
Nakon preuzimanja dionica onih koji pristanu na pravičnu naknadu, većinski se nada imati preko 95% dionica, pa slijedi istiskivanje preostalih.
Dobiti ćete istu ili još povoljniju "pravičnu naknadu".

[/quote]
Nije nas bilo dosta u Osijeku da prijeđe 95%. A još uvijek mi se čini da je neko preslagivanje, spajanje svih tvrtki i izlazak HIŠ na burzu na jako dugom štapu. I iskreno budući da je VIRO-u isto dosta pala cijena možda je bolja opcija čekati takav rasplet na njemu koji je na burzi nego u IPKK. U svakom slučaju ponedjeljak će vjerojatno biti posljednji dan trgovine tako da tko hoće ostati u IPKK sutra će vjerojatno moći dobiti dionice sa još većim diskontom, a tko nije bio na skupštini mislim da mu je bolje ostati par mjeseci pa izaći preko HITA OTC nego sutra na silu ako vjeruje da će godišnji izvještaj biti dobar. Izvještaj je bojim se staro stanje prije spajanja, a slijedeći izvještaj TŠO i IPKK koji bi pokazao prabvu bilancu (koliko je duga ostalo) će biti tek sredinom 2021, iako će tekuće poslovanje biti moguće pratiti preko konsolidiranog VIRO-a

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Tipični hrvatski pravična naknada nemašta samo za one iz Osjeka.

ovdje niste u pravu, bilo je ljudi koji su potegnuli iz Zg, pa čini mi se iz Makarske, s nekoliko punomoći,
termin čini mi se nije podešen da ne otkupe, jer im to nije u interesu, kao što piše kolega xdado, nije bilo dovoljno % na Skupštini da prijeđu 95% , tako da ne bi bilo čudno da pokušaju otkupiti i od onih, koji nisu bili prisutni, obzirom da se oni s najvećim brojem dionica uopće nisu izjašnjavali ( gđa. Nevistić, Agram Invest) a gospođa Hipp mislim da uopće nije bila nazočna, teško je zaključiti što oni to možda znaju, a mi ostali ne znamo,
uglavnom je rečeno da će svi na adresu dobiti ponudu s tromjesečnim prosjekom i ugovorom za otkup

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/BjGCtdPDyD36KsOq5HuFrA==.pdf,

a ova gospđa, koja je organizirala Skupštinu i nova je Predsjednica NO, zna vjerojatno detaljne informacije, pa izvolite, raspitajte se

zeljka.simicic@zito.hr

https://zse.hr/default.aspx?id=95123

New Report

Close