IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ispod 230 nitko neda,neki sitnjavor,par komada,malo sijanje panike i to je sve,a nije iskljuceno da ovaj sto kupuje sam malo rokne po 208 da se uplase,ali je ocito da ga nitko vise ne slijedi.ovo cudo ide jako brzo gore,,

Ne znam na temelju čega dolaziš do takvih zaključaka,konsolidirani godišnji izvještaj je bio loš, a pitanje je kakva će biti ova godina..vjerojatno jednako loša..

TIME IS MONEY

@fikaky

Šećer je sve skuplji,u akciji Kandit II,………a i nove Web stranice će uskoro. [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



ispod 230 nitko neda,neki sitnjavor,par komada,malo sijanje panike i to je sve,a nije iskljuceno da ovaj sto kupuje sam malo rokne po 208 da se uplase,ali je ocito da ga nitko vise ne slijedi.ovo cudo ide jako brzo gore,,

Ne znam na temelju čega dolaziš do takvih zaključaka,konsolidirani godišnji izvještaj je bio loš, a pitanje je kakva će biti ova godina..vjerojatno jednako loša..
[/quote]
lako za izvjestaje,pusti to onima bakama sa naocalama sto pisu sto im se kaze.temelj je jasan,nema vec dugo prodavaoca ,nešto sitno što se skupi na ovim nivoima i to je sve. dionica je maltene na dnu , cijelo vrijeme je pratim,gotovo stalno se prati sa končarom i u rastu i u padu .sada je koei skoro 400 a ipkk 200.pametnom dosta.

nisam neki stručnjak ali mislim da je dionica podcijenjena… trenutna situacija je takva kakva je i nemože se tu ništa.. prodaju na sitno ali prodaju to oni koji itekako znaju zasto.. vjerovatno da ruse cijenu… moja predpostavka,nemora biti tocna ali…

Sa porastom cijene sigurno će se pojavit i prodaja a zasad je i ovo lijepo za vidit,,

Top ask CIJENA KOLIČINA
227,99 20
228,00 30
230,00 200
232,99 47
240,00 93
255,40 39
399,00 30
400,00 259
426,00 30
579,00 9

113 400 kuna do 400 kn
[wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo ostalo još sitno do 400kn

Top ask CIJENA KOLIČINA
240,00 93
255,40 39
399,00 30
400,00 259
426,00 30
579,00 9
647,60 28
690,00 2
694,00 84
750,00 143

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

za pocetak letva 300…


za pocetak letva 300…

Samo da se jos malo skupi kupnja.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Evo malo se napunija Ask,,,,,ali samo od 300kn [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ne brinem se,znaju ovi sto rade s ipkk vidi se,,zalim one koji nisu skuzili da kad crobi prikoci ipkk ode 3 ili 4 dana po 10% dnevno.ovo je vec treci put da gledam isti film….i upao sam… [thumbsup]

ova dionica je postala vrlo plodna za špekulacije

Good artists copy. Great artists steal.


ova dionica je postala vrlo plodna za špekulacije

Da, slazem se. Ali u ovakvim trenucima je to samo dobra vijest(spekulacije). Svi cekamo nekakav rasplet sa Kanditom. Da li ce biti udruzivanje snaga, strani investitor, preuzimanje ili ostalo(prepustam svacijoj masti), ali nesto se izgleda kuha i to svi vidimo.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ovo po 225 je bio klasican pokusaj izvanka da se prodavaoce navede na prodaju,,no viditi cemo koliko ce do kraja dana jos prodavaca slijediti ovaj mamac…vjerujem malo ili jos manje…

nešo sam imao načuti da bi početkom iduce godine IPK preuzela Podravka…
tu se radi o trostruom kumstvu Polančec-Prlog-Kolarek koji ce nastojati da se to realizira..
navodno je vec plan napravljen po kojem bi se to trebalo izvesti.. pa sad.. hmm… ova cijena dali je smiješna ili ne…

a podravku bu adris navodno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close