IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ode ja probat dokupit,dosta je jeftino valjda Bozicni popust[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Priznaj gdje si se postavio [proud]


Priznaj gdje si se postavio [proud]

a za 1 lipu od najnize i bio sam prvi,vidim da nece vise da poklapa[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Poklopit ce te vjerojatno, ne boj se [bye]

IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
14.12.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 63.001 8,81 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.000 1,40 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 6.867 0,96 Skrb. račun
10. KOLAREK DARKO 6.572 0,92 Osnovni račun +110
Ukupno: 72,38

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

da taj spekulant kak ga zove bill gates je ispred mene oteo danas dokup[angry] a fino bi si smanjio taj visoki ulaz[embarass].Inace mravak razocarao si me,pa u topicu TOP 10 nemas drugog secerasa[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Inace mravak razocarao si me,pa u topicu TOP 10 nemas drugog secerasa[undecid]

Ma da kolega,ali to ne znaći da ga nebi volio ponovo vidjeti u stvarnom poftf.pogotovo ako se potpiše ovo sa coca colom.
Za ovih virtualnih 10 mislim da će IPKK odradit dovoljno i za kandizore i za šečerane dvojba mi je bila dali staviti Sladoranu i tu će biti “šečera” dogodine[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

neznam bas puno o sladorani al da ce napraviti BUM kao i Viro hoce sigurno.Kad samo vidim u oglasnicima vec sad torbare
http://www.oglasnik.hr/oglasi/partnerstvo_usluge/usluge/potraznja/financijske/oglas-7906909.html

nadam se da ce ga Viro i Zadro kupiti jer tu vidim perspektivu puno bolju za sladoranu kad se zna da Viro ima jako dobar menadjment i strucnjake.Bubalo i zito bojim se da su spekulanti sto nisu bas realno puknuli cijenu i nemaju iskustva kao Viro

http://www.vjesnik.hr/html/2004/12/07/ClanakTx.asp?r=gos&c=1

nadam se samo da radnici nece rasprodavati dionice pa da bude stopanja kao na Djuri u nedogled…a stvarno povoljno budu dobili dionice po nominali od 100kn

http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=1&ID_VIJESTI=84242

Najbolje bi bilo da Drivo to stavi na IPO pa da i svi gradjani ucestvuju u toj privatizaciji a poslije neka veliki otkupljuju ko je zainteresiran sto vjerujem Viro imao prednost jer imaju mirovince u zaledju sto se vidi u top10 kod njih
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 52.982
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41.300
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41.181

to bi jako ojacalo i mirovince i poziciju Vira kao i Sladoranu[thumbsup]

isprika Kolegi diokiu al kad si me pitao nisam imao previse informacija, isao sam malo istrazivati[thumbsup]
Nadam se da ce Sanader odraditi svoje i pomoci Viru i mirovincima,a ne uzimati najvecu ponudu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Svatko razuman ocijenit će da je naša ponuda najkorektnija i s visokom ponudom za kupnju dionica. Pritom smo najviše računa vodili da idemo na dokapitalizaciju i nova ulaganja, jer je naš osnovni interes spasiti tu šećeranu i dovesti je u takvo stanje da se sutra može nositi s europskom konkurencijom u proizvodnji šećera. Što se tiče ponude malih dioničara Sladorane od 55 milijuna kuna, to je skoro triput manje od nekih drugih ponuda, dok u kapitalizaciji računaju na neke europske fondove, što je dosta upitno. Ponuda Marka Pipunića iz Žita i njegova partnera Bubala od 157 milijuna kuna je visoka, ali niti jedan medij ne spominje da oni nisu taj iznos ponudili za onaj broj dionica u natječaju, nego su stavili nekoliko stotina tisuća dionica više. Ako je to tako, onda njihova ponuda nije ravnopravna, jer je njihova namjera bila kupiti više dionica nego što je bilo u natječaju za Sladoranu. Uz to, njihov iznos od 35 milijuna za dokapitalizaciju govori da oni zaista ne poznaju problematiku industrije šećera i ako je ta njihova ponuda takve vrste, mislim da se ona ne bi trebala uzeti u obzir. To je sve što u ovom trenutku mogu reći o toj ponudi. Zašto je ona takva, o tome nekom drugom prigodom. Što se pak tiče ponude malih dioničara, ona je preslaba i ako neko hoće, može im jedino pokloniti tvornicu – reakcije su Marinka Zadre na otvaranje ponuda za kupnju županjske Sladorane, s nadom da će njegova ponuda biti i prihvaćena, jer je, kako kaže, uvjeren da u Vladi sjede ljudi koji dobro razumiju o čemu se radi i da neće donijeti krivu odluku. HFP u ovom slučaju ne donosi samostalno odluku o prodaji s obzirom da se radi o iznosu većem od 100 milijuna kuna, pa će tako konačnu odluku o prodaji Sladorane ipak donijeti Vlada RH, kako se očekuje, do kraja ove godine.

eto jos malo potvrda[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Na ovoj se dionici, po meni, odvija lagana akumulacija.
Jel ima netko kakav info, tko skuplja?

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

ko je jamio jamio je,izaslo je od hanfe odobrenje za mirovince sto ova dionica u svim pogledima ispunjava uvjete.Sto ce biti odlucite sami

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Gdje se to odobrenje može vidjeti? Zahvaljujem.

moram sebe demantirat jer mirovinci ne mogu uci u ovu dionicu,nema dovoljno netto imovine.Netto imovina IPKK je nekih 596 M a potrebno je 750M[bye].ALI zato mogu drugi fondovi da poharaju ovu dionicu pogotovo sad kad oslobode sredstva i bude kesa[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Gdje se to odobrenje može vidjeti? Zahvaljujem.

odi na komentare trgovanja imas tamo malo kopaj trazi,mislim da ima i na ATPL.Neda mi se sad kopat a i na poslu smo ograniceni sa internet prometom 100MB
[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

opet se demantiram[angry] trzisna kapitalizacija je veca od 750M i free float veci od propisanih 20% prema tome ja ih pozivam da si malo zaslade fondove[thumbsup]

imam osjecaj ko da sam sam u ovoj dionici[sad]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close