INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ fatboy
Znaš li neki drugi razlog s kojim se trenutno oko Ingre manipulira u javnosti?
Vidjet ćeš što će biti ako slučajno ne dobiju posao u Dohi. A nigdje ne piše da će dobiti.
Ovo je ionako već dugo vremena špekulantska dionica, tako da ovaj rast ni sada nije izuzet iz takvog njenog obilježja. Firma u stečaju, a narasla u dva-tri dana 50 posto. I to samo na posao koji nije siguran niti potvrđen sa nekim postotkom vjerojatnosti. Ako tu ne igraju špekulanti, onda svaka čast dugoročnim ulagačima koji su spremni toliko napumpati cijenu.

Važno je svaki dan gricnuti i biti brži od istih .

Kaj bu , kad bu , who care .



out cjeli …kupujem i skuplje ako treba za koji dan..[emo_plazi]

Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.
[/quote]

covjek ima i znanja i srece-jos se nabildavaju neki na bidu taman da se stigne izac..ko da ne vide horde na asku..nevjerojatno..
a to je,treba imat za burzu filinga..


Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.

Ljubomora je gadna osobina [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

40000 na prodaji!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Inverter@
Realno oko 7,20. Prva ozbiljna kupovina prije 3 godine po 35 kuna. Napravio prometa trejdajući i režući na Ingri oko 5 milijuna kuna.
Trenutan osjećaj je da se isplatilo jer puno, puno toga se ovdje pregrizlo, naučilo i stvorio neki osjećaj koji se nemože novcem kupiti. Više se ne grizem za propušteNim prilikama niti kada prodam, a niti kada kupim i ide daleko bolje.



Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.

Ljubomora je gadna osobina [emo_palacd]
[/quote]

Svejedno, kreće novi val kićenja malih naivaca, bilo je pametno izaći na 4,92. Već ima jeftinije.




Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.

Ljubomora je gadna osobina [emo_palacd]
[/quote]

Svejedno, kreće novi val kićenja malih naivaca, bilo je pametno izaći na 4,92. Već ima jeftinije.
[/quote]
Sutra Vam je ovdje presudan dan, odmah na otvaranju bit će jasno da li je bio održiv rast ili pumpanje!
Toliko od mene za danas, sad imam i pametnijeg posla, nisam još ni kruh stigao kupiti! Adio do ujutro!



out cjeli …kupujem i skuplje ako treba za koji dan..[emo_plazi]

Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.
[/quote]

Koji su to nalozi? Ne vidim ih pa ako mozete pomoci, gledalica mi vjerojatno ne radi dobro.
Uostalom, i da postoje vec ih je do ovih razina bilo jako puno, tako da je potpuno besmisleno pisati takve stvari [emo_palacd]


Inverter@
Realno oko 7,20. Prva ozbiljna kupovina prije 3 godine po 35 kuna. Napravio prometa trejdajući i režući na Ingri oko 5 milijuna kuna.
Trenutan osjećaj je da se isplatilo jer puno, puno toga se ovdje pregrizlo, naučilo i stvorio neki osjećaj koji se nemože novcem kupiti. Više se ne grizem za propušteNim prilikama niti kada prodam, a niti kada kupim i ide daleko bolje.
ok..nadam se da i dalje rezes i kratis..jer ce bit jos posla ovdje itekako do 7,xx kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema pravog boljitka u hrvata bez boljih dana za građevinare

ali ovakav rast u dva dana mi se doima kao spekulativa

[emo_beztona]




out cjeli …kupujem i skuplje ako treba za koji dan..[emo_plazi]

Pošteno priznao i pametno napravio, počeli su sa mega nalozima na prodaji.
[/quote]

Koji su to nalozi? Ne vidim ih pa ako mozete pomoci, gledalica mi vjerojatno ne radi dobro.
Uostalom, i da postoje vec ih je do ovih razina bilo jako puno, tako da je potpuno besmisleno pisati takve stvari [emo_palacd]
[/quote]

Vidi li se sada malo bolje ? Bit će gubitaka, koga je nakitilo preko 4 kune.

http://www.jutarnji.hr/rat-ingre-i-igh-zbog-dvorane-u-kataru-/1078608/

Složna braća kuću grade [emo_naivan]

New Report

Close