INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovinski-fondovi-moci-ce-stjecati-do-20-posto-vlasnistva-u-tvrtkama-199708.aspx


Zanimljiviji mi je ovaj dio o mogućnosti podizanja limita na 20% vlasništva umjesto dosadašnjih 10%.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

1.
OPPENHEIM IGOR (98088847646)
773.908 5,71 Osnovni račun
2.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138)
603.877 4,46 Skrb. račun
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371)
564.324 4,17 Skrb. račun
4.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543)
516.658 3,81 Osnovni račun
5.
TEHNIKA D.D. (73037001250)
451.800 3,34 Osnovni račun
6.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506)
411.074 3,03 Skrb. račun
7.
TROMONT D.O.O. (30461667075)
319.970 2,36 Osnovni račun
8.
LUDVIGER JASNA (27652168612)
316.350 2,34 Osnovni račun
9.
INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436)
283.271 2,09 Osnovni račun
10.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
212.266 1,57 Skrb. račun
Ukupno: 32,88

idući tjedan će bit bolje...

jel to raiffaisen nešto prodao, oko 15 k???

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Je li ovo nekakav uvod u objavu nekog posla na Ingrinoj stranici ili……. objavljeno danas 19.03.2012 IngraDET….kliknuti
http://www.ingra.hr/index.php?l=hr

Žalosno je da INGRA koja je 60 godina bila svjetski brend spala na to da se druka hoće li probiti 9 kuna ili ne.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ivedome

Izašli? 🙂

Vidim da je i ROMF učinio isto.

Ja se još ne dam. Imam dovoljno zalihe od ulaza, pa riskiram zero-profit za neki eventualni veći boom, a ako ode dolje, onda ću na vrijeme van, do sljedećeg vala.

@bananarama

Viadukt se i tamo pojavljuje, koliko vidim.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Je li ovo nekakav uvod u objavu nekog posla na Ingrinoj stranici ili……. objavljeno danas 19.03.2012 IngraDET….kliknuti
http://www.ingra.hr/index.php?l=hr

Svaka vjest je dobra. Makar koliko vidim u tom projektu nisu sami
I trebo bi biti u fi ako su bili ukljuceni. A ja se nesjecam da sam to procitao

Budite oprezni.
Moguce vam je raif prodao dosada i puno vise
Svu srecu

Ingra-DET, gospodarsko-interesno udruženje sa sjedištem u Düsseldorfu, uspješno se bori protiv gospodarske krize. Nedavno je izgrađena i puštena u promet četvrta pista frankfurtske zračne luke. Za istog investitora ugovoreni su radovi na izgradnji nove berlinske zračne luke Willy Brandt International

izgleda da je počelo ovo dolje

post od 10.06.2011
Ingra Viadukt surađuje godinama s velikim njemačkim građevinskim poduzetnicima. U projektu nove, berlinske zračne luke, sudjeluje u suradnji s građevinskom tvtkom Max Bögl. Nakon ugovora i građevinskih radova koje je u protekloj godini izvodio u Hamburgu, Frankfurtu i Konstanzi, radovi na berlinskoj zračnoj luci, izvrstan su nastavak uposlenosti Viadukta i drugih poslovnih subjekata iz sastava INGRE DET. Izvedba radova je vrijedna 3 milijuna eura. Po završetku ovog može se očekivati još poslova, što je u današnje krizno vrijeme, veoma dobro, rekao nam je Tonći Vanjak.
Berlinska zračna luka upošljavat će oko 20 tisuća ljudi. Dnevno će s nje uzlijetati i slijetati oko 400 zrakoplova. Godišnji promet će biti 27 milijuna putnika s mogućnošću proširenja i do 45 milijuna. Po veličini i kapacitetu, BBI neće prelaziti ono što nudi zračna luka u Frankfurtu ali će po dostupnosti i prometnoj povezanosti biti puno efikasniji. Uprava zračne luke u gradnji je u vrijeme pripreme s tih prostora preselila 150 domaćinstava kojima je dogovorno pronašla nova mjesta i prostore stanovanja. Komplekst zračne luke podrazumjeva i gradnju brojnih popratnih objekata te posebnog biznis centra. Nova zračna luka, izračunali su …. veličine je 2000 nogometnih igrališta. Trenutno je to najveća zračna luka u izgradnji u Europi. Dnevno na njoj radi oko 3 500 stručnjaka i građevinskih radnika. Sklopljeni poslovi u vrijednosti su većoj od 2 milijarde eura. Da se od tih parametara, dio od stotinjak radnika koje posjetismo na velikoj građevini nove berlinske zračne luke, i poslova vrijednih 3 milijuna eura, odnosi na naš INGRA VIADUKT, može biti na ponos i upravi tvrtke i svima kojima ovaj njihov poslovni uspjeh donosi korist , učvršćuje poslovni ugled i otvara nove mogućnosti nekih budućih radova, poslova i ulaganja u kojima se može i mora računati i sa stučnošću i efikasnošću i hrvatskih tvrtki, poduzetnika i radnika.
[thumbsup] [thumbsup] [rolleyes] [rolleyes]

Joj, kad ćete više prestat o tom Raiffeisenu. To je 100k kuna. Wow!!

Ingra-DET, gospodarsko-interesno udruženje sa sjedištem u Düsseldorfu, uspješno se bori protiv gospodarske krize. Nedavno je izgrađena i puštena u promet četvrta pista frankfurtske zračne luke. Za istog investitora ugovoreni su radovi na izgradnji nove berlinske zračne luke Willy Brandt International.

Raiffeisen nije bitan, oni imaju neku svoju čudnu politiku koja je meni u 9 godina 2 stupa donijela 15%, ako ova dva budu prodavali u većim količinama onda nije dobro.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

i skoro završeno [thumbsup]
Wed, 23 Nov 2011 21:00:00
Jedan od važnih projekata Ingra DET-a je ugovor prema kojemu Ingra privodi kraju glavne radove na zračnoj luci Willy Brandt u Berlinu, koja bi se trebala otvoriti u lipnju iduće godine. Tonči Vanjak, predsjednik Upravnog odbora IngraDET-ai direktor Viadukta u Njemačkoj, ističe kako na poslovima vezanim uz zračnu luku u Berlinu rade čak tri članice IngraDET-a,
Sklopljeni poslovi u vrijednosti su većoj od 2 milijarde eura. Da se od tih parametara, dio od stotinjak radnika koje posjetismo na velikoj građevini nove berlinske zračne luke, i poslova vrijednih 3 milijuna eura, odnosi na naš INGRA VIADUKT


Žalosno je da INGRA koja je 60 godina bila svjetski brend Svaka ti dala.

[thumbsup]

Ingra je sagradila Poljud i više Hidrocentrala nego većina građevinara zgrada, a sad se tu bavi prodajom apartmana u Dubrovniku. Ja i dalje vjerujem u firmu i imam popriličan broj dionica kupljenih po znatno višoj cijeni. Nadam se da će moja priča završit slično kao i ona s DDJH kad sam tvrdio da će DDJH na 100 u trenutku kad je bio 25 kn. Tada je kolega Mrgud koji je iz Slavonskog Broda tvrdio da nema ništa od DDJH je u halama drže kokoši u najmu. Kaže on meni, prvo hale s kokošima, pa firma koja se bavi rezanjem profila aluminijskih za prozore pa opet kokoši.Vidi Đuku danas s vojnim programom. Tako će i naa INGRA odbacit modne agencije, betonske aveti i sl. komične projekte i poćet s ozbiljnim projektima kao što je ona bolnica u Alžiru. Eto nadam se da sam vas bar malo nasmijao. Pozdrav [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Bioplinsko postrojenje:
Vaš link

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close