INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bravo gazda [angry]

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2062902.html

E u šta su ulupani novci od dokapitalizacije… Pa šta sada frajer ne sazove male dioničare na druženje i objasni im situaciju u društvu.

Dođe mi da kupim koju dionicu, čisto da pozdravim vođu.

Pčelac, što kažeš, da se pojavimo?

[/quote]

Zar opet ide isplata dividende?




Bravo gazda [angry]

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2062902.html

E u šta su ulupani novci od dokapitalizacije… Pa šta sada frajer ne sazove male dioničare na druženje i objasni im situaciju u društvu.

Dođe mi da kupim koju dionicu, čisto da pozdravim vođu.

Pčelac, što kažeš, da se pojavimo?

[/quote]

Zar opet ide isplata dividende?
[/quote]

Ne vjerujem Barbus.

Ali s obzirom na trenutno otvorena pitanja, moglo bi biti riječi o isplati troškova privremene mjere određenim, ovdje, nazočnim dioničarima? E da, imaš mail. Nije puno ali čovjeka veseli. [wink]

Nego što kažeš, da se zaletimo, ako slučajno budem gore. Zovnemo i Pčelaca. Zapravo svi se okupimo. Rocky, brabahma što kažete? Vjerovatno ćemo biti tema sastanka, zato i ova fora s mailovima, pa zašto da ne čujemo iz prve ruke pohvale na svoj račun.

Neki su još dioničari (bar formalno), a ja ako ne kupim koju, ću po punomoći.

Kad ste već spomenuli sastanak, budući da se preko ljeta nije ništa dogodilo, a jesen je tu… volio bi čuti preostale dioničare koji još nisu sudski pokrenuli postupke za sklapanjem ugovora kad i da li još uvijek namjeravaju. I pitanje za ashraka, isplati li se više to grupno raditi ili pojedinačno? [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.





Bravo gazda [angry]

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2062902.html

E u šta su ulupani novci od dokapitalizacije… Pa šta sada frajer ne sazove male dioničare na druženje i objasni im situaciju u društvu.

Dođe mi da kupim koju dionicu, čisto da pozdravim vođu.

Pčelac, što kažeš, da se pojavimo?

[/quote]

Zar opet ide isplata dividende?
[/quote]

Ne vjerujem Barbus.

Ali s obzirom na trenutno otvorena pitanja, moglo bi biti riječi o isplati troškova privremene mjere određenim, ovdje, nazočnim dioničarima? E da, imaš mail. Nije puno ali čovjeka veseli. [wink]

Nego što kažeš, da se zaletimo, ako slučajno budem gore. Zovnemo i Pčelaca. Zapravo svi se okupimo. Rocky, brabahma što kažete? Vjerovatno ćemo biti tema sastanka, zato i ova fora s mailovima, pa zašto da ne čujemo iz prve ruke pohvale na svoj račun.

Neki su još dioničari (bar formalno), a ja ako ne kupim koju, ću po punomoći.

[/quote]

Ne da mi ga se slušati, pametnije bi mu bilo da se bavi politikom, obzirom na njegovu elokventnost, blagoglagoljivost i izrečene neistine (on također nikada ne laže, samo ponekad govori neistinu).

U toj branši još uvijek može proći, ali je velika konkurencija…






Bravo gazda [angry]

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2062902.html

E u šta su ulupani novci od dokapitalizacije… Pa šta sada frajer ne sazove male dioničare na druženje i objasni im situaciju u društvu.

Dođe mi da kupim koju dionicu, čisto da pozdravim vođu.

Pčelac, što kažeš, da se pojavimo?

[/quote]

Zar opet ide isplata dividende?
[/quote]

Ne vjerujem Barbus.

Ali s obzirom na trenutno otvorena pitanja, moglo bi biti riječi o isplati troškova privremene mjere određenim, ovdje, nazočnim dioničarima? E da, imaš mail. Nije puno ali čovjeka veseli. [wink]

Nego što kažeš, da se zaletimo, ako slučajno budem gore. Zovnemo i Pčelaca. Zapravo svi se okupimo. Rocky, brabahma što kažete? Vjerovatno ćemo biti tema sastanka, zato i ova fora s mailovima, pa zašto da ne čujemo iz prve ruke pohvale na svoj račun.

Neki su još dioničari (bar formalno), a ja ako ne kupim koju, ću po punomoći.

[/quote]

Ne da mi ga se slušati, pametnije bi mu bilo da se bavi politikom, obzirom na njegovu elokventnost, blagoglagoljivost i izrečene neistine (on također nikada ne laže, samo ponekad govori neistinu).

U toj branši još uvijek može proći, ali je velika konkurencija…

[/quote]

Ha, ha, prijetelju sjećaš se one "momci, bit će sve dobro". Istina i bilo je. [lol] [lol] [lol]

Opet, nekako brijem, da se i prijavimo mailom, ne bi nam odao vrijeme i mjesto održavanja.

Ima li poziva za sastanak? Može i privatna poruka.

-Tko ne isplaćuje plaće nije poduzetnik-[/b]

"…Ni udruga poslodavaca, koja se inače vrlo rado i glasno buni zbog antipoduzetničke klime, ni država, koja se ne buni ni zbog svojih višemilijunskih nenaplaćenih potraživanja. Neće u Hrvatskoj biti dobre poduzetničke klime dok se vlasti samo verbalno solidariziraju s očajnim radnicima, a faktički suportiraju štetočine koji se lažno nazivaju poduzetnicima…" -samo toliko.

Piše: Jelena Lovrić
J u t a r nj i l i s t
http://www.jutarnji.hr/jelena-lovric–tko-ne-isplacuje-place-nije-poduzetnik/890281/

Jel` `ko bio na sastanku dioničara? Što kaže? Kada će ponuda? Što je sa hotelima, Ičićima, Toz-om…?

Please


Jel` `ko bio na sastanku dioničara? Što kaže? Kada će ponuda? Što je sa hotelima, Ičićima, Toz-om…?

Please


ja se prijavio putem maila, ali nikakvog poziva još nisam dobio… [sad]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Jel` `ko bio na sastanku dioničara? Što kaže? Kada će ponuda? Što je sa hotelima, Ičićima, Toz-om…?

Please

Zaboravio si dividendu.



Jel` `ko bio na sastanku dioničara? Što kaže? Kada će ponuda? Što je sa hotelima, Ičićima, Toz-om…?

Please


ja se prijavio putem maila, ali nikakvog poziva još nisam dobio… [sad]
[/quote]

nisi jedini…

Petak. Točno u podne i trideset.

Onda momci oće li biti nešto od dividende? Daj, neka neka dobra duša pusti koju informaciju.


Onda momci oće li biti nešto od dividende? Daj, neka neka dobra duša pusti koju informaciju.

nema šanse, nem se para

ali rekao je da će kupovati dionice 🙂

Hoće kupovati on ili trezor?

New Report

Close