INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Onda momci oće li biti nešto od dividende? Daj, neka neka dobra duša pusti koju informaciju.

nema šanse, nem se para

ali rekao je da će kupovati dionice 🙂
[/quote]
Priče oko preuzimanja..jel je dao kakve konkretne informacije ili kad bude bilo para.
Smijete li išta iznositi uopće ili još vlada zavjet šutnje tamo….

sijem žito raste grahorica




Onda momci oće li biti nešto od dividende? Daj, neka neka dobra duša pusti koju informaciju.

nema šanse, nem se para

ali rekao je da će kupovati dionice 🙂
[/quote]
Priče oko preuzimanja..jel je dao kakve konkretne informacije ili kad bude bilo para.
Smijete li išta iznositi uopće ili još vlada zavjet šutnje tamo….
[/quote]

ma kakav zavjet sutnje….
Jedino sto je sigurno je da ponude tako brzo nece biti. [smiley]
Postoje dvije opcije:
1. Da dionice indg dodju na > 1100 kn (ili vise), pa da onda Negotiator na temelju dionica INDG koje ima (a one su 95% vrijednosti Negotiatora) moze od neke banke dobiti dovoljno para da odradi ponudu za preuzimanje.
2. Da indg kupuje dionice u trezor, ponistava ih, kupuje ponovno itd… i time smanjuje free float dionica, koji onda smanjuje cifru potrebnu za objavljivanje ponude.

Jedino sto je sigurno je da oba dvije opcije imaju direktnu vezu sa uspjehom poslovanja INDG (indg uspjesno posluje, dionica raste, ili indg uspjesno posluje, ima viska para da kupuje dionice…)

E sad, sami odlucite u kojem vremenskom periodu je to moguce ocekivati…

– Rekao je i da će svima tužiteljima odugovlačit proces žalbama i očekuje da će to trajati oko pet godina.
– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.
– Duga uvala i Hotel I bi trebali sljedeće godine biti konačno vraćeni jer ističu svi mogući ugovori o najmu.
– U Rusiji je kriza prestala i sve ide po starom.
– Radnicima koji su zbog stečaja ostali bez posla, bit će isplaćena zakonska otpremnina.
– Postoji mogućnost otkupa dionica od dioničara po višoj cijeni nego na burzi, ali uglavnom u nekretninama i građevinskim radovima.

Sveukupni dojam je da ćemo se načekati dok ne dobijemo novce.


– Rekao je i da će svima tužiteljima odugovlačit proces žalbama i očekuje da će to trajati oko pet godina.
– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.
– Duga uvala i Hotel I bi trebali sljedeće godine biti konačno vraćeni jer ističu svi mogući ugovori o najmu.
– U Rusiji je kriza prestala i sve ide po starom.
– Radnicima koji su zbog stečaja ostali bez posla, bit će isplaćena zakonska otpremnina.
– Postoji mogućnost otkupa dionica od dioničara po višoj cijeni nego na burzi, ali uglavnom u nekretninama i građevinskim radovima.

Sveukupni dojam je da ćemo se načekati dok ne dobijemo novce.


Za pravne stvari sam dudek ali znam(barem mislim da znam:)) šta znači zakonska zatezna kamata..i kolika je godišnja kamatna stopa
Samo nek odugovlači..bolja opcija od oročenja a vjerujem da ni jedan dioničar ne bi bio nezadovoljan tolikim godišnjim prihodom
I taj otkup dionica u zamjenu za građevinske radove..nisam baš siguran da je to zakonski izvedivo

sijem žito raste grahorica

I taj otkup dionica u zamjenu za građevinske radove..nisam baš siguran da je to zakonski izvedivo

priča je slijedeća: ako je prosječna cijena dionice na burzi 400 kuna, Gale ti da 10% gore i onda još 50% više kad kupuješ stan. dionice otkupi trezor po 660 kuna s time da ne dobivaš keš nego nekretninu ili građevinske radove

Oko 70.000 radnika u Hrvatskoj radi ‘besplatno’

Nisu radnice Kamenskog izuzetak, samo kod drugih još nije došlo do bunta. Oni šute i trpe, poput tempirane bombe – bez plaće. Da ih ‘smire’, poslodavci im, kažu u sindikatima, ‘daju nešto’, a potom opet upadaju u agoniju iščekujući hoće li sutra imati za kruh.

"Nitko nikome više ne plaća. Tuženici nemaju novca, otežu i nastoje prolongirati obvezu, a tužitelji nemaju druge načine nego tužiti", kazao je Šepić za Večernji list. No, sporost sudstva negativno će utjecati na brojne tužitelje koji čekaju novac. Naime, još uvijek se radi na sporovima koji su pristigli još 2007.
Koliko je ono od tih 70 000 kod Jože?
http://danas.net.hr/novac/page/2010/10/04/0088006.html

– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.

Ne razumijem, Industrogradnja će tužiti Negotiator? [cool]


– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.

Ne razumijem, Industrogradnja će tužiti Negotiator? [cool]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]



– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.

Ne razumijem, Industrogradnja će tužiti Negotiator? [cool]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]
[/quote]
Ja sam isto tako shvatio, jedino da nije mislio na aglaiu

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones




– Nešto je spominjao i da će tužiti ekipu koja je srušila cijenu dionice.

Ne razumijem, Industrogradnja će tužiti Negotiator? [cool]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]
[/quote]
Ja sam isto tako shvatio, jedino da nije mislio na aglaiu
[/quote]

Nije na Aglaiu. Valjda.

Nego, čujem da je spominjao neko shortanje? Kakvo shortanje? SHORT na ZSE-u?

Ma čovjek se pogubio, a pogubilo se i nešto dionica INDG s njegovog računa. Možda i s mojega?

Provjeriti ću.

Evo i jednog građevinca s vrlo dobrim rezultatima.
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf


Evo i jednog građevinca s vrlo dobrim rezultatima.
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Točan zbroj, netočnih podataka…



Evo i jednog građevinca s vrlo dobrim rezultatima.
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Točan zbroj, netočnih podataka…
[/quote]

Čude me ovolika kratkotrajna imovina – mogu pokrenuti velike projekte a da ne idu u banku.
Čudo neviđeno – imaju sredstava ko svi ostali skupa.




Evo i jednog građevinca s vrlo dobrim rezultatima.
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Točan zbroj, netočnih podataka…
[/quote]

Čude me ovolika kratkotrajna imovina – mogu pokrenuti velike projekte a da ne idu u banku.
Čudo neviđeno – imaju sredstava ko svi ostali skupa.
[/quote]

i kratkoročne obveze su im na razini kratkotrajne imovine



Evo i jednog građevinca s vrlo dobrim rezultatima.
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Točan zbroj, netočnih podataka…
[/quote]

Nije konsolidirano?

New Report

Close