INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do kada će se skrivati i raditi u potaji taj Galinac?! Što je s njegovim Negotiatorom i Aglaiom? Briga naše pravosuđe za konstantno urušavanje svih nekada profitabilnih i kvalitetnih graditeljskih poduzeća. Svaki pokušaj da se dobije točna i istinita informacija o stanju u firmi završava odmah na početku. Ali, neće to još dugo tako moći, doći će na red i poslovanje ovog poduzeća. Gospodo novinari, možda bi se mogao napisati i jedan članak o tome što radi ovaj uspješan poduzetnik danas i što se događa s Industrogradnjom, danas. Povukli dionice s tržišta kapitala… dioničare nitko ne štiti, kao i obično, i ne informira.


Ima u toj Industrogradnji još uvijek lijepe imovine (ili po novome u dva ISTO i jednoj INDUSTROGRADNJI).


Samo što ni vjerovnici ni dioničari neće ni primirisati toj imovini. S njom će se namiriti nepostojeći dugovi Galinčevih firmi.

Galinec danas ima oko 25% glasova, a naša udruga preko 20% s tendencijom ubrzanog rasta. Pa ti vidi…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sve ide na reviziju.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bude kakva skupština od tih isto-a uskoro

Hoće biti neki domjenak za dioničare ili je i to stvar prošlosti?


Hoće biti neki domjenak za dioničare ili je i to stvar prošlosti?

Dobro pitanje 🙂

Kako je Josip Galinec uništio nekoć moćnu Industrogradnju?

Evo nismo dugo bili u nikakvim vijestima 🙂

Kako je Josip Galinec uništio nekoć moćnu Industrogradnju?

Evo nismo dugo bili u nikakvim vijestima 🙂

Bilo bi dobro da naručitelj članka napiše tko je uništio TOZ.

Sve mi se čini da će dioničari Industrogradnje uskoro dobiti dionice tri roda – tri vrste vrijednosnih papira oznake:

ISTG – R – A
ISTO – R – A
INDR – R – A
Oznake su već memorirane u bazi podataka Središnjeg klirinškog depozitarnog društva ali još nema popisa dioničara.
Čeka se….
Pa ti vidi…..

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Gospodi iz Industrogradnje koji rade na izradi datoteka sa spiskom dioničara rok istječe za 30 dana računajući od 09.02.2018. a to bi bilo u subotu 10.03.2018. Ukoliko do tada datoteke ne stignu u SKDD tri gore navedena tikera se brišu iz baze podataka SKDD.
Pa ti vidi…..

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Cirkus. Tko zna gdje je što od nekretnina. A i da se zna, dionici je vrijednost 0 ( nula kuna). Ili će mešetar opet szaviti da je 1000 kuna. Ovo je sramota za hrvatsku.


Gospodi iz Industrogradnje koji rade na izradi datoteka sa spiskom dioničara rok istječe za 30 dana računajući od 09.02.2018. a to bi bilo u subotu 10.03.2018. Ukoliko do tada datoteke ne stignu u SKDD tri gore navedena tikera se brišu iz baze podataka SKDD.
Pa ti vidi…..

Isteko davno rok za sve.

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/dionicari-industrogradnje-josipu-galincu-prijete-sudskim-procesima/7853682/

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ja davno otpisao ovo ulaganje. Stvarno ako nekad dobijem koju kunu od ovoga doci ce kao totalno iznenađenje.

New Report

Close