INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo da se i ja javim, ode moj INDG na bubanj i ja svoju srecu trazim drugdje od jucer.. Pozdrav i sretno

Sretno i tebi [thumbsup]
[/quote]
Dignuće Patak lovu drugdje pa za 3 godine kad Gale objavi ponudu opet INDG kupi po 600 a proda po 1100!

sretno drugovi u vasoj prodaji i naravno pisite nam nekad [bye] [bye]

vise volim narodnjake nego kruva jesti




Evo da se i ja javim, ode moj INDG na bubanj i ja svoju srecu trazim drugdje od jucer.. Pozdrav i sretno

Sretno i tebi [thumbsup]
[/quote]
Dignuće Patak lovu drugdje pa za 3 godine kad Gale objavi ponudu opet INDG kupi po 600 a proda po 1100!
[/quote]

Heh da budem iskren tako nesto je i u planu [wink]

A svi samo kritiziraju ali čini mi se da nitko ne izlazi van s nekom ozbiljnijom količinom. Ajde da netko to sruši ispod 600 pa će nam bar likvidnost biti dobra a možda se i trezor onda malo jače uključi u kupnju.

A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.


A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.

Znači ti si taj? Slabo trezor to cima prema gore, mogli bi mi na stepenicu 500 kn uskoro!


A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.

Nadam se da te neće Galinec zeznuti pa za koji tjedan napuhati cijenu na 800kn…

Btw, jel istina da je pri kraju izgradnja Mercator centra u Rijeci kojeg gradi INDG?



A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.

Nadam se da te neće Galinec zeznuti pa za koji tjedan napuhati cijenu na 800kn…

Btw, jel istina da je pri kraju izgradnja Mercator centra u Rijeci kojeg gradi INDG?
[/quote]
S obzirom koliko još industrogradnje imam ne bih se bunio da je odmah napuše na 800 [thumbsup]



A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.

Nadam se da te neće Galinec zeznuti pa za koji tjedan napuhati cijenu na 800kn…

Btw, jel istina da je pri kraju izgradnja Mercator centra u Rijeci kojeg gradi INDG?
[/quote]
Nije li to već završeno, pa se s njima spori oko završnog obračuna?

Ako smijem primjetiti već dugo nije bilo nikakve objave od strane INDG na ZSE!


A evo nitko neće pa sam ja sam srušio. Čini mi se da se kratkoročno može negdje drugdje malo više zaraditi pa se nadam da se stignem još vratiti.

baš si izabrao dan

O D L U K U

o početku postupka javne nabave male vrijednosti

« Izgradnja gradske plaže u uvali Moela – II faza »

Članak 1.

Grad Umag, G. Garibaldi 6, Umag, MB 0424307, kao javni naručitelj, donosi pisanu odluku o početku postupka javne nabave ev. br. 30-07/09-VV.

Članak 2.

Predmet nabave određen je u planu nabave: izgradnja gradske plaže u uvali Moela – II faza. CPV oznaka iz Jedinstvenog rječnika javne nabave: 45244000-9 – Građevinski radovi na morskim objektima. Nabava će se provesti u pregovaračkom postupku javne nabave male vrijednosti bez prethodne objave. Zakonska osnova za provođenje odabranog postupka javne nabave: članak 14. stavka 2. točka 4. Zakona o javnoj nabavi: ugovor o javnim radovima može se sklapati u pregovaračkom postupku javne nabave bez prethodne objave ako dodatni radovi nisu uključeni u projekt na temelju kojeg se sklapa osnovni ugovor, niti u osnovni ugovor o javnim radovima, a zbog nepredviđenog događaja potrebni za ispunjenje onoga što je tim ugovorom o javnim radovima određeno kad se ugovor sklapa s gospodarskim subjektom iz osnovnog ugovora, te ako ukupna vrijednost dodatnih radova ne prelazi 25% vrijednosti osnovnog ugovora o javnim radovima, i:

a) ako razdvajanje tih dodatnih radova od osnovnog ugovora o javnim radovima nije moguće u tehničkom ili gospodarskom smislu a da javnom naručitelju ne uzrokuje velike teškoće, ili

b) ako bi razdvajanje od osnovnog ugovora o javnim radovima bilo moguće, ali su dodatni radovi prijeko potrebni za njihov dovršetak.

Članak 3.

Sukladno članku 25. st. 2 Zakona o javnoj nabavi, u Elektroničkom oglasniku javne nabave „Narodnim novinama“ objavit će se obavijest o početku postupka javne nabave s podatkom da se namjerava pregovarati s tvrtkom BOJOPLAST d.d. Pula, Medulinska 53 (MB: 3203131). Na obavijest o početku postupka javne nabave, žalbu Državnoj komisiji može uložiti u roku od 3 dana od objave obavijesti o početku postupka nabave u odnosu na podatke, radnje, postupke i nečinjenja iz objave, svaki gospodarski subjekt koji ima pravni interes za dobivanje ugovora o javnoj nabavi u predmetnoj javnoj nabavi, odnosno koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od kršenja subjektivnih prava.

Članak 4.

Ukupna procijenjena vrijednost nabave je 299.180,32 kn (365.000,00 kn s PDV-om). Sredstva za ovu nabavu osigurana su Planom proračuna Grada Umaga za 2009. godinu u razdjelu 5, na pozicijama R0959- Asfaltiranje Monteneto i R0971- Petrovija- rekonstrukcija Trga.

Mjesto pružanja predmetnih usluga je područje Grada Umaga – povijesna jezgra Grada Umaga.

Pobjedom Ive Dujmića za opatijskog gradonačelnika, projekt Ičići postaje neupitan.

Vaš link


Pobjedom Ive Dujmića za opatijskog gradonačelnika, projekt Ičići postaje neupitan.

Vaš link


Džaba nam kad Gale izgleda nije nažico pare!

sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

vise volim narodnjake nego kruva jesti


sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio

sijem žito raste grahorica

New Report

Close