INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio
[/quote]
Imao si na 615-620 dovoljno ak si baš navalio 🙂


Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio

Ja danas uzeo 50 komada… na ZSE virtualnoj burzi… [lol]



Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio

Ja danas uzeo 50 komada… na ZSE virtualnoj burzi… [lol]
[/quote]
Moj prijatelju..ja kad kupujem virtualno onda to zadržim za sebe.
A kad kažem da sam kupio onda sam tako i napravio.
Jest da je smiješna količina ali ne kontam zbog čega dovodiš pod sumnju moju iskrenost i sprdaš se.
Iskreno malo si me razočarao sa ovom porukom [bye]

sijem žito raste grahorica


Moj prijatelju..ja kad kupujem virtualno onda to zadržim za sebe.
A kad kažem da sam kupio onda sam tako i napravio.
Jest da je smiješna količina ali ne kontam zbog čega dovodiš pod sumnju moju iskrenost i sprdaš se.
Iskreno malo si me razočarao sa ovom porukom [bye]

Čovječe, od kuda si ti pročitao da ti ne vjerujem?
Kupio sam na virtualnoj burzi 50 komada, zar je to loše?
A INDG je jedina dionica na ZSE koju ovih dana nisam prodao (u stvarnom portfelju).

nisi je prodao jer nebi nista ni zaradio

vise volim narodnjake nego kruva jesti



Moj prijatelju..ja kad kupujem virtualno onda to zadržim za sebe.
A kad kažem da sam kupio onda sam tako i napravio.
Jest da je smiješna količina ali ne kontam zbog čega dovodiš pod sumnju moju iskrenost i sprdaš se.
Iskreno malo si me razočarao sa ovom porukom [bye]

Čovječe, od kuda si ti pročitao da ti ne vjerujem?
Kupio sam na virtualnoj burzi 50 komada, zar je to loše?
A INDG je jedina dionica na ZSE koju ovih dana nisam prodao (u stvarnom portfelju).
[/quote]
Mislim da pod virtualna burza je lime mislio da je to ono kad kupiš samo u svojim mislima a zapravo se radi o igri na http://www.zse.hr gdje možeš virtualno kupovati i prodavati. [smiley]

A misliš da oni koji prodaju ATPL po 1300 i IGH po 4500 zarađuju? Većini njih je i dalje ukupan prosjek ulaza daleko veći…

Da sam prodao dok je bila oko 650 onda bih bio u vrlo malom gubitku. Ali nisam. Što se mene tiče može ekipa slobodno srušiti cijenu natrag prema 450-500.


Mislim da pod virtualna burza je lime mislio da je to ono kad kupiš samo u svojim mislima a zapravo se radi o igri na http://www.zse.hr gdje možeš virtualno kupovati i prodavati. [smiley]

Eeee, to je ta igra [thumbsup]

Samo što je bezveze da se može i varati (ako nekoga to veseli), loše su to složili.



Mislim da pod virtualna burza je lime mislio da je to ono kad kupiš samo u svojim mislima a zapravo se radi o igri na http://www.zse.hr gdje možeš virtualno kupovati i prodavati. [smiley]

Eeee, to je ta igra [thumbsup]

Samo što je bezveze da se može i varati (ako nekoga to veseli), loše su to složili.
[/quote]
Ne igram se u zadnje vrijema baš previše u životu pa sam omanio i tu igru Rocky
Moje isprike za bezrazložni napad.
Kad sam vidio"kupovao virtualno" i onog smajlija što se vrti para mi je na uši izašla moram priznati hehe.
Izgleda da sam malko zasićen svim ovim i da bi trebao malo odmoriti par dana..

sijem žito raste grahorica

iskreno nek sruse na 400 kuna
ja se nikad emotivno nevezem za kupnju dionice ,ali ovo je moja miljenica
a sto se tice galeta i njegove ponude ,ma kakva ponuda nas hrpica ako nastavimo ovako kupovati mi cemo imati obvez za javnu ponudu

mala sala idemo dalje za iste pare

vise volim narodnjake nego kruva jesti



sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio
[/quote]
ostatak sam uzeo je

Fundamentalna analiza (konsolidirana, revidirana)

Vidiš ti to, tržišna kapitalizacija je samo malo veća od iznosa kojim su dokapitalizirali prošle godine… [lol]

Jedino što možemo prokomentirati su rezultati u 2008. u odnosu na poslovni plan za navedenu godinu, te možemo konstatirati da su prihodi podbacili za cca. 200 mil. kn (cca. 30% manji prihodi), a sukladno tome je i dobit manja za 30 mil. kn u odnosu na očekivanu (cca. 60% manja dobit).

Kao dioničar sam zabrinut, je li g. Galinec pravi izbor za predsjednika uprave, obzirom na poražavajuće rezultate u udnosu na vlastiti poslovni plan?

I ujedno podsjećam da su očekivani prihodi za 2009. godinu 800 mil. kn.

Bez Galinca vjerojatno bi sada firma bila u stečaju
Svima je jasno da on to ne misli držati do penzije već da mu je cilj uvaliti INDG što skuplje nekom drugom. A da bi to uspio mora paziti i na poslovanje poduzeća, ne samo na nekretnine.
Da nije bilo ove krize, možda bi se sad pričalo o prodaji INDG…

New Report

Close