INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio
[/quote]
EVo ti 40 komada na 595!




sutra bi malo nadokupovo izlazim iz brodara i ht-a
ovo je daba

Vidit ćemo jel đaba u danima koji dolaze ali i ja sve teže odoljevam da ne zagazim dublje.
Uzeo danas iz zahebancije 5 po asku na 595,03 i kad je zdimio sa ostatkom poslje mi je bilo krivo što
nisam sve pokupio
[/quote]
EVo ti 40 komada na 595!
[/quote]
E danas sam niže..
Kad Gale može škrtariti mogu i ja:)

sijem žito raste grahorica

Pff beži jankec, beži jankec…. Ode dole na 565…

Bome jaka kupnja na INDG, ukupno 40.000 kuna, između 400 i 505 kuna


Bome jaka kupnja na INDG, ukupno 40.000 kuna, između 400 i 505 kuna

A, pobjego sam sa 565 na 505, u strahu su velike oči.



Bome jaka kupnja na INDG, ukupno 40.000 kuna, između 400 i 505 kuna

A, pobjego sam sa 565 na 505, u strahu su velike oči.
[/quote]

ja sam odustao od dokupa i snižavanja prosjeka

možda uđem sa još cca 15.000 kuna ako za cca dva mjeseca ne odemo preko 650 kuna

sada nemam keša, a ne mislim ništa drugo prodavati da bih kupovao Indg

Industrogradnja: Sindikat Galincu za sutra najavio štrajk
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/industrogradnja-sindikat-galincu-za-sutra-najavio-strajk,47287.html

bome je u problemima
e moj gale mozda je industrogradnja bila preveliki zaligaj
a opet u drugu ruku da on nije dosao na celo firme vec bi odavno bili u stecaju
sad sta je tu dobro, a sta nije neznam ni sam, ali mislim da bi mogli jos dole jer mnogi bjeze u druge dionice ,a likvidnost nam je losia strana pa prodaju budi posto
sve u svemu bice ovo zabavno ljeto ,gale ce svirati a mi plesati uz vatru [cool]

vise volim narodnjake nego kruva jesti

Gale igra prljavo. Očito je da želi da radnici sami daju otkaz ili da pristanu na neke male otpremnine kako bi ih se riješio i kako bi izgleda sve ostalo samo na golim nekretninama. Slično je i u Bojoplastu gdje isto spremaju štrajk.

Iako je zapravo nevjerojatno da ako već Industrogradnja jest u takvim problemima kako to da još uvijek niti jedna nekretnina nije prodana.


Iako je zapravo nevjerojatno da ako već Industrogradnja jest u takvim problemima kako to da još uvijek niti jedna nekretnina nije prodana.

Moj Lucky imao si ti dobar filing onom prodajom jučer izgleda [thumbsup]
A ja magarac kupovao jučer a i danas isto tako..za par dana možda bude i povoljnije kupnje
A što se tiče nekretnina pitanje je može li ih uopće prodati ako ima određene terete na njima.
S tim da ne vjerujem da je stanje uistinu tako loše kao što se želi prikazati a da nije sjajno to znamo

sijem žito raste grahorica

jel ima ko na ovom forumu ko radi u industrogradnji da nam kaze malo kakva je situacija ,a ne da nagadamo
jebiga necu se ni ja vise tovariti dok se nesta ne sazna

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Gale igra prljavo. Očito je da želi da radnici sami daju otkaz ili da pristanu na neke male otpremnine kako bi ih se riješio i kako bi izgleda sve ostalo samo na golim nekretninama. Slično je i u Bojoplastu gdje isto spremaju štrajk.

Ne mora značiti da to radi zbog nekretnina. U ovoj krizi, pogotovo ako nemaju previše posla vjerovatno je dobar dio radnika tehnološki višak. Lako moguće da je upravo ova namjera koju si napisao…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

http://www.poslovni.hr/118240.aspx

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Izoind je rekao da će ugasiti.

Očito je da planira ugasiti i Operativu i biti "developer". To se dalo pročitati kroz redove. Zato i izdvaja nekretnine u posebnu firmu da kad netko pokrene stečaj nad Operativom i Izoindom da se radnici nemaju iz čega naplatiti.

Vrlo ružno i nekorektno. Ako već to planiraš, onda ugasi firmu i isplati ljude i sve pet.

New Report

Close