INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet crne prognoze kome to treba ? Sjetite se samo pljuvanja na moje INA UP UP i evo dočekali smo i to. Tko je bio uporan i nije prodavao na 2600 kn. dobro će mu se isplatiti. Pogotovo nakon prodaje dionica T-HT-a svi koji imalo poznaju dionice ulagat će u INU . Tada po mojoj procijeni INA 4000.00 kn. Živi bili pa vidjeli.

Osobno ću na cijeni od 4000 kn tek početi lagano razmišljati o prodaji, a dok je cijena ispod 3000 kn, razmišljam jedino o dokupu kad dobijem lovu od rezanja T-HT paketa, naravno ako do tada uopće bude ispod 3000 kn.

Ja imam 66 dionica INE i nemislim ih još prodavati ali očito je da će trebat još dosta vremena da se vrati na 3400 kuna.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ja imam 66 dionica INE i nemislim ih još prodavati ali očito je da će trebat još dosta vremena da se vrati na 3400 kuna.

1.12 ces imat 72[smiley2] Ako ih nisi registrirao

My God, it's full of stars!!

Nisam i ne mislim ih još registrirat.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

što to znači registrirat? Pa svi, koji nisu prodali inine dionice imajo pravo na dodatno svakih 1o, ili ne?


što to znači registrirat? Pa svi, koji nisu prodali inine dionice imajo pravo na dodatno svakih 1o, ili ne?

Pa ako si ih registrirao kod brokera neces dobiti nista. Samom registracijom SDA smatra da su dionice prodane[smiley5]

My God, it's full of stars!!

Svi oni koji su svoje dionice registrirali kod brokera gube pravo na dodatne , bez obzira jesuli ili nisu imali namjeru iste prodati

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Nema bas nekog prometa! Moze netko izbaciti K/P?
Hvala

My God, it's full of stars!!

INA d.d. – Postrojenje za odsumporavanje „Claus“ u Rafineriji nafte Sisak u pokusnom radu
(2007-09-28)

Na konferenciji za novinare održanoj dana 28. rujna 2007. godine u Rafineriji nafte Sisak objavljeno je da je izgradnja I faze postrojenja za odsumporavanje (Claus postrojenja) u Rafineriji nafte Sisak završena i da je dana 19. rujna 2007. u 10.00 sati pokrenut pokusni rad postrojenja.

Izgradnja postrojenja, koja je ugovorena u prosincu 2005. godine s talijanskom tvrtkom Technip KTI je završena u predviđenom roku. Vrijednost projekta I faze iznosi EUR 24 milijuna, a s II fazom koja predstoji, ukupno EUR 32 milijuna.

Vaš link


Nema bas nekog prometa! Moze netko izbaciti K/P? Hvala


Dobar dan, pohvale svima koji su trpili ono mrcvarenje na 2600 i prezivili… molim pomoc u svezi dobivanja dionica INE za bivse zaposlenike.
Ujac koji je radio u INI i otisao u penziju preminuo je ima 2 dana…hoce li itko od njegove obitelji imati pravo na te dionice? Hvala


http://www.ina.hr/UserDocsImages/Ina_glasnik/glasnik_1904.pdf sve ti piše na 9. stranici

Slab promet zadnji dan na Ini nije baš neko ohrabrenje za ponedjeljak.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Slab promet zadnji dan na Ini nije baš neko ohrabrenje za ponedjeljak.

Mislim da iduća dva mjeseca ne treba očekivati neki značajniji promet niti promjenu cijene. Na ovim razinama malo njih je spremno prodavati. S druge strane kupci su suzdržani jer za 2 mj. se ostvaruje pravo na 2 bonus dionice. Vjerovatno će biti dosta malih koji će se nakon toga odlućiti na prodaju. Osim toga, iza nove godine prvi radnici dobivaju mogućnost prodaje dionica. Fondovi će to tada biti suzdržani jer očekuju da će još uspjeti kupiti po niskoj cijeni.
Znači, INA nije dionica za špekulante, ali oni koji u njoj izdrže 6-12 mj. sigurno će dobro zaraditi.

Pozdrav

Kolko sam ja čuo radnici mogu odmah prodati dionice,ali u tom slučaju onda nemaju diskont,nego im je kupovna cijena 1690,a kao drugo dio love koji ostane mirovnjacima od HT-a slit će se i u INU,kako čujem neki su izdvojili i po milijardu kunića za HT,a pitanje je da li će dobiti i desetinu tog iznosa,pa postoji i eventulana mogućnost da rast započne i prije


Kolko sam ja čuo radnici mogu odmah prodati dionice,ali u tom slučaju onda nemaju diskont,nego im je kupovna cijena 1690,a kao drugo dio love koji ostane mirovnjacima od HT-a slit će se i u INU,kako čujem neki su izdvojili i po milijardu kunića za HT,a pitanje je da li će dobiti i desetinu tog iznosa,pa postoji i eventulana mogućnost da rast započne i prije

Iz tvojih usta u božije uši

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close