INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine:
Točno, a da bi dobili popust, potrebno je čekati najmanje nekoliko mjeseci da bi ga ostvarili.
Od toga datuma, znači od uplate radnika i alokacije dionica istima, INA više nema većinskog vlasnika.

kako to mislis da se treba cekati jos nekoliko mjeseci za ostvarivanje popusta?

“OMV bi MOL,MOL bi Inu,a Lukoil i Omv i Mol i Inu.Ali ,Mol ne želi Omv,a i Omv i Mol ne žele Lukoil.
Samo Ina i hrvatska vlada još ne znaju što ( ne ) žele,pa mudro šute..” Izvor Novi list[smiley10]

na inici igre bez granica!
da li netko može dati podatke koliko je komada na prodaji do 2900 a koliko do 3000 kunica.
stanje kupnje i prodaje ukupno.
hvala[smiley2]

dan je pametniji od noći

svi moramo gledati malo dugorocnije, ali pomalo i zivciraju nepotrebne oscilacije.. danas smo vec taknuli 2900, sad opet dolje na 2800, a bid i nize..
tko ipak sad prodaje, kad se moze dobiti 2900

Blago siromašnima duhom...

Dobar dan, pohvale svima koji su trpili ono mrcvarenje na 2600 i prezivili… molim pomoc u svezi dobivanja dionica INE za bivse zaposlenike.
Ujac koji je radio u INI i otisao u penziju preminuo je ima 2 dana…hoce li itko od njegove obitelji imati pravo na te dionice? Hvala

Ma netko brutalno poklapa kupnju po 2800,00 al mali izviru kao iz zemlje.Zašto i ne bi kupovali po diskontu?[smiley2]

Mislim da bi dan trebao zavrsiti u zelenom. Joj kako je lijepo gledati ovo nakon onog potopa[smiley1]

My God, it's full of stars!!


Dobar dan, pohvale svima koji su trpili ono mrcvarenje na 2600 i prezivili… molim pomoc u svezi dobivanja dionica INE za bivse zaposlenike. Ujac koji je radio u INI i otisao u penziju preminuo je ima 2 dana…hoce li itko od njegove obitelji imati pravo na te dionice? Hvala

Da.

Moja sućut.

Moze netko izbaciti K/P?
Hvala

My God, it's full of stars!!

Bit će još mrcvarenja na ovoj dionici nećemo mi lako preko 3 tisuće.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

boro777:

Dobar dan, pohvale svima koji su trpili ono mrcvarenje na 2600 i prezivili… molim pomoc u svezi dobivanja dionica INE za bivse zaposlenike. Ujac koji je radio u INI i otisao u penziju preminuo je ima 2 dana…hoce li itko od njegove obitelji imati pravo na te dionice? Hvala ”

Da.

Moja sućut.

Vorda hvala, dali znas kakav je postupak i kome se obratiti u svezi toga? Hvala

Opet crne prognoze kome to treba ? Sjetite se samo pljuvanja na moje INA UP UP i evo dočekali smo i to. Tko je bio uporan i nije prodavao na 2600 kn. dobro će mu se isplatiti. Pogotovo nakon prodaje dionica T-HT-a svi koji imalo poznaju dionice ulagat će u INU . Tada po mojoj procijeni INA 4000.00 kn. Živi bili pa vidjeli.


Vorda hvala, dali znas kakav je postupak i kome se obratiti u svezi toga? Hvala

Nemam pojma. Potraži na njihovim web stranicama. U svakom slučaju to će se morati definirati do 07.10., odnosno do početka upisa.

Pozdrav

Svakome je jasno da je INA jedina dionica na našoj burzi koja nije precjenjena ali izgleda da nitko od političke elite ne stoji iza nje pa joj se događa ovo što joj se događa, da ze INA zove IGH već bi bila na 10 tisuća, politika se u nas u sve miješa nažalost.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Opet crne prognoze kome to treba ? Sjetite se samo pljuvanja na moje INA UP UP i evo dočekali smo i to. Tko je bio uporan i nije prodavao na 2600 kn. dobro će mu se isplatiti. Pogotovo nakon prodaje dionica T-HT-a svi koji imalo poznaju dionice ulagat će u INU . Tada po mojoj procijeni INA 4000.00 kn. Živi bili pa vidjeli.

Ma kolega purger007 Vi ste govorili up up i kada je bila 3400 pa je išla down , down. Istina?. Pa pustite da radi svoje . Ne kažem da ne triba ići up , ali polako.< Onima koji su nezadovoljni neka se sjete cjene prije desetak dana - 250 ,oo kn niža. Po njima tribala je u ovih desetak dana ići 50 % da bi bila dobra. Pozdrav.

New Report

Close