INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li netko bar godišnju informaciju kada se otvara trgovanje ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

A tko će platiti odštetu za ovaj zarobljeni kapital u dionici ine???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


A tko će platiti odštetu za ovaj zarobljeni kapital u dionici ine???

Ja samo znam da se sprema sudska tužba protiv Hanfe.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



A tko će platiti odštetu za ovaj zarobljeni kapital u dionici ine???

Ja samo znam da se sprema sudska tužba protiv Hanfe.

lp
[/quote]

Mačku o rep [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

jos malo pa nestalo! [lol]

http://www.vecernji.hr/biznis/dionice-ine-preko-oglasa-prodaju-se-7000-kuna-clanak-301154

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


jos malo pa nestalo! [lol]
http://www.vecernji.hr/biznis/dionice-ine-preko-oglasa-prodaju-se-7000-kuna-clanak-301154

ovo je još jeftino ali ću i ja morat dati preko oglasa po 7k/kom, kupuje se stan za djecu, žao mi je a nisam imao plan rastajati se od njih prije 10 k.
Nego, ima li šta novo, što smišljaju naši genijalci ministri gospodarstva i financija ili im se još muti u tintari od tečaja švicarca kad pogledaju na svoju ratu kredita, koji su to likovi mati moja.

Sjela dividenda na PBZ-ov žiro račun.
lp

da evo sjela i meni,,17.06 na žiro također,,barem mala utjeha,,kad vec nemozemo njima raspolagat


jos malo pa nestalo! [lol]

http://www.vecernji.hr/biznis/dionice-ine-preko-oglasa-prodaju-se-7000-kuna-clanak-301154


Ovo je po mom jako dobra prodajna cijena, samo ja nebi po toj cijeni kupovao.

nitko ne komentira promjene u top 10?

Očito Slovaci kupuju van burze, to im ne mogu zabraniti. Slutim da je netko fino utržio svoj dio. Po mojoj računici nitko još nema 50%, prednost naših se smanjila. Valjda će jednog dana omogućiti trgovanje pa da se ovo konačno razrješi. [rolleyes]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Očito Slovaci kupuju van burze, to im ne mogu zabraniti. Slutim da je netko fino utržio svoj dio. Po mojoj računici nitko još nema 50%, prednost naših se smanjila. Valjda će jednog dana omogućiti trgovanje pa da se ovo konačno razrješi. [rolleyes]

Ili jednostavno prebacivanje s više skrbinilkih na jedan, kao što vidite jedan se skrbnicki smanjio drugi pocevao nista posebno…Mislim da se odluka HANFE odnosi na bilo kakvu trgovinu dionicama, nevezano je li na ZSE ili van nje…inaće ta zabrana nebi imala nikakvog smisla

...



Očito Slovaci kupuju van burze, to im ne mogu zabraniti. Slutim da je netko fino utržio svoj dio. Po mojoj računici nitko još nema 50%, prednost naših se smanjila. Valjda će jednog dana omogućiti trgovanje pa da se ovo konačno razrješi. [rolleyes]

Ili jednostavno prebacivanje s više skrbinilkih na jedan, kao što vidite jedan se skrbnicki smanjio drugi pocevao nista posebno…Mislim da se odluka HANFE odnosi na bilo kakvu trgovinu dionicama, nevezano je li na ZSE ili van nje…inaće ta zabrana nebi imala nikakvog smisla
[/quote]

Dio članka o prodaju putem oglasnika (članak objavljen u Večernjem i na portalima poslovni.hr , bussines.hr te seebiz.eu, koliko sam ja primjetio)

"Iako je način prodaje neobičan, iz Hanfe i Središnjega klirinškog depozitarnog društva poručuju da nije protuzakonit jer je riječ o prodaji izvan organiziranog tržišta, tj. burze, na kojoj je prodaja Ininih dionica obustavljena prije mjesec i pol, piše Lider. "

Šteta što je blokirana prodaja na burzi pa je referentna cijena samo 4k.
lp

Ili jednostavno prebacivanje s više skrbinilkih na jedan, kao što vidite jedan se skrbnicki smanjio drugi pocevao nista posebno…Mislim da se odluka HANFE odnosi na bilo kakvu trgovinu dionicama, nevezano je li na ZSE ili van nje…inaće ta zabrana nebi imala nikakvog smisla

Pa nema smisla, to je pokušaj dobivanja na vremenu. Da im mogu išta dokazati već bi to napravili. Valjda će omogućiti trgovanje kad se previše približe…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Izgori rafinerija. Super, glavno da ja nemogu prodati svoje dionice.

New Report

Close