IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo blokade, samo što nije… [thumbsup]

vidim, bilo vam je normalno kada je padao ko sumanut, a sada dok raste vam nije normalno. Hehe jarani moji, pa nije vam nitko kriv što ste popušili spike od naručenih drukera za nominale i slične gluposti.Di su sada? naravno, nema ih više. Da li ste se zapitali zašto ZABA skrb na 2. mjestu sada ne prodaje? A prodavao je po 2K? Tada je bilo popularno srati po IGH i pričati gluposti o Đukanu i sl. Nemam IGH, ne bih ga sada kupovao, ali mi nije ni malo čudno što raste. aj bok.

I'LL BE BACK

Evo bas slusam na radiju … izgleda da je jure "projektirao" onaj kamenjar kod nesudjenog peljeskog mosta. A drivo mu puse iza uha
Jel moguce da IGH raste zbog toga?
Ili raste zbog promjene imena?
[lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

nemate pojma kak mi je sad žao šta ju nisam kupio po 1600. najrađe bi sad prodao ATPL i kupio IGH.

..........................................................................................

Kolki stručnjak moraš bit da skužiš ovo:

KUPNJA – 1118
PRODAJA – 1051

ovo znači – ide još [cool]

Ovdje se nakrcala elita, i na kraju će opet neko kukat, a zna se tko, kao i obično. Netko će se i osladiti malo, netko previše, tajming je trebalo prepoznat, vijesti iz C. Gore, ova euforija ostalih za vrijeme sastanka G20, skori izbori u HR, financijska izvješća, sakupilo se mnogo čimbenika za opravdanje rasta, i tko zna i može, radi to što radi. E sad je drugo pitanje koliko je ovdje korektnosti, tržišnog i burzovnog poštenja, jer u pravilu se događalo da su pozitivna FI rušila cijenu dionica. Brodari sada rekorderi po dobiti, povijesnoj, a dionice im kilave se ko kilave babe. Zaključak je da netko sa ovim upravlja, dakle radi se o Financijskom inženjeringu, ali svaka čast malenima koji poberu vrhnje na ovim umjetno izazvanim valovima. [thumbsup]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

Upalite 101cu.
Jel i dionicari idu u zatvor ako uprava firme mulja drzavnu imovinu?

Šujica nije imala pojma da se prodaje tamo neka zemlja. Drzava takodjer. GUPa nema. IGH ne komentira … offshore ulaganje [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Prvi Ohmov zakon u dioničarstvu!!!
NE VEŽI SE EMOCIONALNO ZA DIONICU !

Brodari imaju rekordnu dobit. Dobit se izražava za prošlo razdoblje,
a dionica kupuje za buduće, c, c, c,…


Upalite 101cu.
Jel i dionicari idu u zatvor ako uprava firme mulja drzavnu imovinu?

Šujica nije imala pojma da se prodaje tamo neka zemlja. Drzava takodjer. GUPa nema. IGH ne komentira … offshore ulaganje [lol]

Biće gadno ako HT počne nešto muljati pa sve dioničare strpaju u zatvor


Upalite 101cu.
Jel i dionicari idu u zatvor ako uprava firme mulja drzavnu imovinu?

Šujica nije imala pojma da se prodaje tamo neka zemlja. Drzava takodjer. GUPa nema. IGH ne komentira … offshore ulaganje [lol]

Biće gadno ako HT počne nešto muljati pa sve dioničare strpaju u zatvor


Glasam IGH za najnapuhaniju dionicu,juš malo pa će dostići vrijednost iz doba čuvenog balona da mi je znati koji naivci kupuju po ovim cijenama….

Oni koji imaju lovu i kuglice,ostali promatraju i gunđaju u svim smjerovima !!

PS:zaboravio sam metnut smajlić.

Malo da se nadovežem,
nebi se baš složio o teoriji balona.
Npr ja imam IGH i kupio sam ga na 3100 još par komada,a da ne zaboravim i HDEL,a imam i debeli motiv.
Kada netko radi u IGH ,a pored njega sjede ljudi iz HDEL-a i govore da će na neko vrijeme u Crnu goru nije mi ništa preostalo nego da priupitam Dali da kupim još koju od navedenih dionica? [wink]
Ne čekaj kupi pa onda čekaj .
Poslušao sam, imam ih i nedam ih. [bye]

Još jedan osvrt na pelješki most.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/49119/Default.aspx

Možda se ne tiče izvođača, ali oni ne misle naplačivati cestarinu ??? [huh]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

HUGO vidi ovaj plus a nisam kupio na dnu …

+102,01% [+102,01%]

smanjuje se minus.......

mislio sam nešto dokupit ako cijena još malo padne ali ovaj rast iz dana u dan ne jenjava

New Report

Close