IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Knele
,

poštovani kolega niste mi odgovorili na post ATPL da li ste kupio 100kom na 1600 kn i 100m na 1200kn?

od 1600-1200 280 kom je kupljeno.

[/quote]

Svaka čast ako je tako tj. od riječi si. Nego , koji je sljedeći potez..? K/P?

na 4300 sve prodajem...

Top deset hrvatskih dionica u Dow Jonesovom balkanskom indeksu
Dow Jones Stoxx Sub Balkan 30 indeks, koji predstavlja 30 najvažnijih kompanija iz regije koja obuhvaća Sloveniju, Hrvatsku, Srbiju i Makedoniju, sadrži čak deset hrvatskih kompanija: Inu, Hrvatski telekom, Adris, Atlantsku plovidbu, Podravku,
IGH, Ingru, Tehniku, Dalekovod i Ericsson Nikolu Teslu. [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=862783fa-005c-4177-89f4-65d46fc1003f&open=sec

nema predaje!!!!!!!

Ovo je predobro. Bravo za one koji su kupovali u petak..

Oznaka Zadnja Najviša Najniža Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
IGH-R-A 7.300,00 7.300,00 6.699,66 6.986,30 7.200,00 7.299,00 168 1.173.697,88 25,16%

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

a za one koji su prodavali u petak
ja kupio danas kako je ovdje glavno da se sve zna
možda prerano a možda na vrijeme

to sve ovisi o iluminatima u ameriki

Postanite Eu-robovi

neznam šta bi rekao …po meni rast je gotov za neko vrijeme …tj. dokle se sada onaj od petka koji je kupio parsto komada baren malo ne isprazni i dođe do casha. Njemu svaka čast koji je ipak dosta doprinio da prošli petak IGH ne zavrđi na 4000kuna…

na 4300 sve prodajem...

procjene
IGH: Vodoopskrba i energetika podići će prihod na 773 milijuna kuna
Autor/izvor: Marina Šunjerga
ZAGREB – ‘Nakon što je pobijedio na natječaju za projekt novog terminala zagrebačkog aerodroma, čija se vrijednost kreće oko 280 do 300 milijuna eura, IGH, nastavlja s ugovaranjem novih projekata’, navodi u dvotjednoj analizi, HAAB-ov analitičar Hrvoje Stojić.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/igh-vodoopskrba-i-energetika-podici-ce-prihod-na-773-milijuna-kuna,27463.html

Pa nečemo valjda danas završit ispod 8000

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

15.10.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.795 7,44 Skrb. račun
3. ĐUKAN PETAR 3.816 2,41 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 3.665 2,31 Skrb. račun -96
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.367 2,12 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.313 2,09 Skrb. račun +702
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.293 1,45 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.234 1,41 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 34,75

Heaven or Las Vegas


na izravno pitanje kak to da je ATPL na ovim razinama skup sa P/E kakav sad ima skup

Sorry dečki na off topicu ali me zanima da li ja to ispravno….
Zar veliki p/e, između ostalog, ne pokazuje koliko velika očekivanja imaju investitori od te pojedine kompanije. Kada je p/e bio velik to je značilo da inestitori očekuju jako puno od te dionice (a mislim di i nije rađena revelorizacija kao kod npr. jdpl-nevažno). A sada kada je p/e mali znači da su i očekivanja mala iliti da brodarski business i ne čekaju tako sjajni dani. A i brodarski business je svojevrstan lakmus za rast/usporavanje svjetskog gospodarstva-koje baš sada i ne izgleda sjajno. Svaki komentar dobro došao.

Mean people suck and nice people swallow!



na izravno pitanje kak to da je ATPL na ovim razinama skup sa P/E kakav sad ima skup

Sorry dečki na off topicu ali me zanima da li ja to ispravno….
Zar veliki p/e, između ostalog, ne pokazuje koliko velika očekivanja imaju investitori od te pojedine kompanije. Kada je p/e bio velik to je značilo da inestitori očekuju jako puno od te dionice (a mislim di i nije rađena revelorizacija kao kod npr. jdpl-nevažno). A sada kada je p/e mali znači da su i očekivanja mala iliti da brodarski business i ne čekaju tako sjajni dani. A i brodarski business je svojevrstan lakmus za rast/usporavanje svjetskog gospodarstva-koje baš sada i ne izgleda sjajno. Svaki komentar dobro došao.
[/quote]
Pero sve si u pravu. Ajde sad preslikaj posljednji dio posta na gradjevinski business tj. pokusaj prdvidjeti kretanja u construction sektoru. Onda tome dodaj ovakve debilne domace natjecaje kao za zg aerodrom ili peljeski most koji bi trebao platit drzavni+zg proracun (odakle im lova??).
Usput, moze li netko nabrojiti strane natjecaje na kojima IGH radi ili ce raditi? … da ne moram listati stotine stranica… hvala

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




na izravno pitanje kak to da je ATPL na ovim razinama skup sa P/E kakav sad ima skup

Sorry dečki na off topicu ali me zanima da li ja to ispravno….
Zar veliki p/e, između ostalog, ne pokazuje koliko velika očekivanja imaju investitori od te pojedine kompanije. Kada je p/e bio velik to je značilo da inestitori očekuju jako puno od te dionice (a mislim di i nije rađena revelorizacija kao kod npr. jdpl-nevažno). A sada kada je p/e mali znači da su i očekivanja mala iliti da brodarski business i ne čekaju tako sjajni dani. A i brodarski business je svojevrstan lakmus za rast/usporavanje svjetskog gospodarstva-koje baš sada i ne izgleda sjajno. Svaki komentar dobro došao.
[/quote]
Pero sve si u pravu. Ajde sad preslikaj posljednji dio posta na gradjevinski business tj. pokusaj prdvidjeti kretanja u construction sektoru. Onda tome dodaj ovakve debilne domace natjecaje kao za zg aerodrom ili peljeski most koji bi trebao platit drzavni+zg proracun (odakle im lova??).
Usput, moze li netko nabrojiti strane natjecaje na kojima IGH radi ili ce raditi? … da ne moram listati stotine stranica… hvala
[/quote]
Već sam si preslikao i ostavio samo 2 dionice za uspomenu [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

zna li netko jel se radi nešto u Rusiji (Soči ….sportske dvorane ….naselja)…….
…..i dalje Crna Gora ..Albanija…tamo je Jure nedavno nešto potpisivao ako se ne varam…..
radimo li nešto u inozemstvu …ima li kakvih svježih vijesti o tome

sada nam trebaju dobre vijesti

New Report

Close