IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stigla konjica…..

Napokon veci nalozi na kupnji a ne samo prodaji

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


stigla je i jučer pa je jutros više nije bilo, već mi je pun k… konjice i sličnih gluposti

i meni isto…ovi jašu na kornjačama….lopovi lopovski

"Day after yesterday"

rekvijem..ne gubiti zivce….malo stati sa dokupom dok ne prestane padat pa nemora se bas svaki odbijanac hvatat….ja prorjedio trejdanje i hvatanje svakog valića ,zivciranja puno manje….preporucam…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jos vjerujem da ce ici preko 3.000 kn [thumbsup]

Koje godine?


stigla je i jučer pa je jutros više nije bilo, već mi je pun k… konjice i sličnih gluposti

ful jaka konjica i na drugim dionicama….
nalozi od po 500 – 1000 komada na kupnji….

malo je manja cijena, ali glavno da ima kupaca, zar ne?

uvijek je dobro znati da se sve dionice koje posjedujemo
mogu dobro unovciti u bilo kojem trenutku…

[thumbsup]

pA NE MOGU VJEROVAT VIŠE.
pA VEĆ SAM PET PUTA SLAO POST I NIKAKO DA GA PRIMI.
iZGLEDA DA JE NEKI BAG NA OVOM FORUMU PA NEĆE PRIMIT POST.
sAMO NESTANE.
hTIO SAM SAMO REĆ DA SAM VEĆ 8% U MINUSU OD JUČER.
nE ZNAM ALI MENI TO NIJE NORMALNO.
mOLIO BI GOVERNORA DA KAŽE ZAŠTO SE TO DOGAĐA JER SAM VIDIO DA JE BIO NA SDA I KAŽE DA NITKO NE PRODAJE.
a NIJE MI JASNO KAKO CIJENA PADA A NITKO NE PRODAJE

Nikad ne prekidaj svoje neprijatelje dok prave gresku.


pA NE MOGU VJEROVAT VIŠE.
pA VEĆ SAM PET PUTA SLAO POST I NIKAKO DA GA PRIMI.
iZGLEDA DA JE NEKI BAG NA OVOM FORUMU PA NEĆE PRIMIT POST.
sAMO NESTANE.
hTIO SAM SAMO REĆ DA SAM VEĆ 8% U MINUSU OD JUČER.
nE ZNAM ALI MENI TO NIJE NORMALNO.
mOLIO BI GOVERNORA DA KAŽE ZAŠTO SE TO DOGAĐA JER SAM VIDIO DA JE BIO NA SDA I KAŽE DA NITKO NE PRODAJE.
a NIJE MI JASNO KAKO CIJENA PADA A NITKO NE PRODAJE

ulozi u znanje!
[thumbsup]


pA NE MOGU VJEROVAT VIŠE.
pA VEĆ SAM PET PUTA SLAO POST I NIKAKO DA GA PRIMI.
iZGLEDA DA JE NEKI BAG NA OVOM FORUMU PA NEĆE PRIMIT POST.
sAMO NESTANE.
hTIO SAM SAMO REĆ DA SAM VEĆ 8% U MINUSU OD JUČER.
nE ZNAM ALI MENI TO NIJE NORMALNO.
mOLIO BI GOVERNORA DA KAŽE ZAŠTO SE TO DOGAĐA JER SAM VIDIO DA JE BIO NA SDA I KAŽE DA NITKO NE PRODAJE.
a NIJE MI JASNO KAKO CIJENA PADA A NITKO NE PRODAJE

NIJE normalno kod nas ništa da ima imalo POŠTENJA ovo nebi se dešavalo sve su ti to igre bez granica samo za odabrane a mi smo publika

gdje se mogu vidjeti nalozi za kupnju i prodaju dionica

Ljudi pamet u glavu ,nemojte se zaletavatisa kupnjom.Ide to puno niže ,sranja tek dolaze



stigla konjica…..

Napokon veci nalozi na kupnji a ne samo prodaji
[/quote]

sad pred kraj čekala su 3 naloga na kupnji sa 100 i više komada svaki: 100 + 119 +119 + brdo manjih naloga od 10-40 komada, mnogi skriveni. jučer je na 1620 bila masa skrivenih na kupnji, jedan je imao čak 400 komada i samo dijelom je istrošen tako da je jasno da kupaca ima koliko hoćeš, čak i velikih, ali zašto dati više ako netko hoće prodati za manje? ja sam danas uzeo 20 komada, sutra ako ode ispod 1500 još ću 30 itd. iako je ovo sve smiješno jeftino, na samo 9% od ATH (ili drugačije, palo je -91% od ATH. u jednoj točki pad će stati jer će veliki htjeti po ovoj cijeni pobrat stotine i stotine komada i bit će nagli rast. možda je to ova cijena, vidit ćemo već sutra

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


Ljudi pamet u glavu ,nemojte se zaletavatisa kupnjom.Ide to puno niže ,sranja tek dolaze

budi ljubazan pa nam objasni kakava to sranja za IGH dolaze,a da nisu već uračunata u ovaj -90% pad?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Ne dolazi direktno za Igh ma da je on građevinar , ali dolazi kompletno sra….,šta misliš zašto se rasprodaje po ovim cijenama(cash ,cash,cash).




stigla konjica…..

Napokon veci nalozi na kupnji a ne samo prodaji
[/quote]

sad pred kraj čekala su 3 naloga na kupnji sa 100 i više komada svaki: 100 + 119 +119 + brdo manjih naloga od 10-40 komada, mnogi skriveni. jučer je na 1620 bila masa skrivenih na kupnji, jedan je imao čak 400 komada i samo dijelom je istrošen tako da je jasno da kupaca ima koliko hoćeš, čak i velikih, ali zašto dati više ako netko hoće prodati za manje? ja sam danas uzeo 20 komada, sutra ako ode ispod 1500 još ću 30 itd. iako je ovo sve smiješno jeftino, na samo 9% od ATH (ili drugačije, palo je -91% od ATH. u jednoj točki pad će stati jer će veliki htjeti po ovoj cijeni pobrat stotine i stotine komada i bit će nagli rast. možda je to ova cijena, vidit ćemo već sutra
[/quote]
ovakvo razmisljanje je ispravno…
dakle moj stav je i dalje…pada crobex nazalost pada i IGH…
Gradjevinari jesu u krizi…no IGH nije po mojim saznanjima nije investitor da moze trpit i bit izlozen padu cijena stanova i zemljista..
Da radi u gradjevinskom sektoru, ali kao "mozak".
Zagrepcanka jest trenutno uteg oko vrata, no pitanje je kak ce se to razvit…ko kaze da zna…neka mu
Ja mislim da ni jure nema pojma sto i kak…nastali su nove okolnosti

po meni…ponavljam…po meni…( dakle moze i nemora biti, samo opcija)
ATPL je otkazala, prije 30-tak dana (mozda i vise ), u ovim uvjetima brodove koji su vec bili naruceni i uplaceni predujmi….nije nista lose za nih….dapace…pokazalo se kao izvrstan potez
nevidim razloga zasto se u ovim ,novim ,uvjetima nebi preuredio ugovor za Zagrepcanku…
OVO NIJE DRUK VEC MOJE RAZMISLJANJE…
dobronamjerna rasprava dobrodosla…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


budi ljubazan pa nam objasni kakava to sranja za IGH dolaze,a da nisu već uračunata u ovaj -90% pad?

Budi i ti ljubazan pa objasni kakav (objektivni) utjecaj na sadašnju i buduću cijenu ima najviša povijesna cijena neke dionice? Nikakav. Jednako kao i silni dolasci "konjice". [tongue]

New Report

Close