IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima netko omjerk/p

588/1307

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Teško će to na 9K samo tako, morate imate argumente, a nemate ih nego bezveze nabadate. Samo je jedan valentine, a spika vam je jako loša, odnosno to drukanje na dolje.

Daj ti argumente za osim novinskih članaka,……..i to pola lažnih nažalost.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Vidim dosta nervoze …
Inače, moje mišljenje o IGH je slijedeće…
Odlična firma, sa jako lošim managementom(ako se ne varam, rezultati su mjerilo managementa, a firma koja prodaje uslugu da ima tako malu dobit, p/e da ne spominjem???)…
Budućnost, o.k., mogla bi možda biti dobra…ponavljam možda, jer nema toga što se ne može uništiti….
Bitno je dobro ugovoriti poslove, a ne ugovoriti ih što više.
Tu odmah dolaze i rokovi, itd., itd..
Nadam se da je sada nešto jasnije.
Politika je ovdje još uvijek jača od stručnosti, a to nikada nije dobro.
Pogledajte samo novopridošlice….Žužul, Gregurić…
Uhljebili se i isisavaju profit…ili ne?
Možda volontiraju!!? [bye]

Nije sve tako sivo.....


Granić: IGH želi graditi autoputeve u RS-u

Vaš link


Autoputevi u RS su rezervirani u potpunosti sa Strabag i domaće kooperante. O Bože što se sve pripisuje.


Vidim dosta nervoze …
Inače, moje mišljenje o IGH je slijedeće…
Odlična firma, sa jako lošim managementom(ako se ne varam, rezultati su mjerilo managementa, a firma koja prodaje uslugu da ima tako malu dobit, p/e da ne spominjem???)…
Budućnost, o.k., mogla bi možda biti dobra…ponavljam možda, jer nema toga što se ne može uništiti….
Bitno je dobro ugovoriti poslove, a ne ugovoriti ih što više.
Tu odmah dolaze i rokovi, itd., itd..
Nadam se da je sada nešto jasnije.
Politika je ovdje još uvijek jača od stručnosti, a to nikada nije dobro.
Pogledajte samo novopridošlice….Žužul, Gregurić…
Uhljebili se i isisavaju profit…ili ne?
Možda volontiraju!!? [bye]

Upravo obrnuto od ovog što si napisao.

Inače jedan član ovdje s foruma me vrijeđao putem privatnih poruka vezano za IGH a vidim i dalje piše i to su pale teške riječi, i vidim da mu ne smeta kada drugi pljuju IGH tada se ne javlja.

Pitanje: Zašto moderatori ne rade svoj posao?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Granić: IGH želi graditi autoputeve u RS-u

Vaš link


Autoputevi u RS su rezervirani u potpunosti sa Strabag i domaće kooperante. O Bože što se sve pripisuje.
[/quote]
jOŠ JEDAN STRUČNJAK!
JEL ON ONO DR.MED.?

Nije sve tako sivo.....

Ako me sjecanje ne vara i ovaj posao bi trebao projektirati IGH.

Kalmeta: Ne odustajemo od kanala Dunav – Sava

Vaš link

Prostorni plan kanala Dunav – Sava gotov je i slijedi njegovo prihvaćanje u Saboru kako bi se moglo početi s izradom projektne dokumentacije, rekao je Kalmeta.

sve u rh radi igh-a to je tako bili, i biti ce i ja sam jako ponosan da moja firma to sve radi [wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

@airfire
Onda sigurno znaš jel ovdje bilo ili će biti posla za IGH?

http://www.limun.hr/main.aspx?id=293682
Komu posao od čak 236 milijuna eura?

6.6.2008 10:03:00 | Izvor: Slobodna Dalmacija, Powered by PressCut
Lučka uprava Zadar krenula je u postupak izbora izvođača radova za najveću investiciju koja će se u sljedećih godina dogoditi na području Zadra. U tijeku je prednatječaj u kojem tvrtke mogu preuzeti dokumentaciju.

U Gaženici će se graditi novi trajektni terminal koji uključuje opsežne radove u moru, izgradnju sekundarnog lukobrana i pristaništa, pristupne ceste i infrastrukturu te zgrade u okružju terminala. Lučka uprava Zadar dobila je 100 milijuna eura kredita od Europske investicijske banke, kredit KfW-a od 120 milijuna eura za troškove projekta Nove luke Zadar za ukupni iznos od 236 milijuna eura, s tim što je obvezna kao korisnik kredita osigurati iz vlastitih izvora 16 milijuna eura.

Prednatječaj traje do konca lipnja, a do konca rujna ćemo izabrati izvođača radova koji će moći početi u listopadu, kaže Ivica Burić, direktor Lučke uprave Zadar.


sve u rh radi igh-a to je tako bili, i biti ce i ja sam jako ponosan da moja firma to sve radi [wink]

tvoja firma !?

nije valjda da slijedi preuzimanje ili je bilo već !

ps.
imam IGH pa da budem informiran [wink]

mislim da je i taj psao nas, sto se tice preuzimanja ja sam presitan igrac za igh, al za neke je on vrlo dobar kolac [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Dečki idući tjedan sjedite gledajte i naravno uživajte


Dečki idući tjedan sjedite gledajte i naravno uživajte

Mislis, gledat dnevnik?….s obzirom na predstojece posjete rakusevoj 1

lijep mi je gledati IGH na 11400 oko toga sam ušao zadnji puta, sada čekam i čekam!

dan je pametniji od noći

šta će to bit u rakuševoj 1

New Report

Close