IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zmrklic: ” Ne da mi se raspravljat, milioni koji sustavljeni na prodaju do 13k su pokupljeni, inaće bi bili niže, sad dalje je stvar gramatike, ne treba on reći treba on mene napucati sada i sl. [lol] ” Nije stvar gramatike; stvar je realnosti.

Kolega brzo smo mi na 12k
za naše poznavatelje dionica i dioničarstva i “velike” hrabrosti koju pokazuju brzo smo mi i na 11k[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
ja ću se potrudit od sutra pa nadalje uopće ne pratiti burzu jer nema smisla.


matrix90: ” zmrklic: ” Ne da mi se raspravljat, milioni koji sustavljeni na prodaju do 13k su pokupljeni, inaće bi bili niže, sad dalje je stvar gramatike, ne treba on reći treba on mene napucati sada i sl. [lol] ” Nije stvar gramatike; stvar je realnosti. ” Kolega brzo smo mi na 12k za naše poznavatelje dionica i dioničarstva i “velike” hrabrosti koju pokazuju brzo smo mi i na 11k[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ja ću se potrudit od sutra pa nadalje uopće ne pratiti burzu jer nema smisla.

Ja kad sam govorio da pada, bar sam dao graf, ali ovo su već dječje igrice.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

[color=blue]Zanimljiva sutrašnja naslovnica[/color]


[color=blue]Zanimljiva sutrašnja naslovnica[/color]

da je naslov “igh IZUMIO visokogradnju” mislim da nam to nebi pomoglo…
zbilja ne znam sta moze pokrenuti ovu dionicu

Pozdrav kolegama Matrixu i Von Braunu.

Top 10;
broj 2: +51
broj10: +2
[thumbsup][thumbsup]

Jure Radić je u zadnje vrijeme sveprisutan, kao duh sveti. Sve mi to nekako izgleda isforsirano.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Top 10; broj 2: +51 broj10: +2 [thumbsup][thumbsup]

Biće da se Radić možda krije iza broja 2 [proud]

14.04.2008.


mislim da nam to nebi pomoglo… zbilja ne znam sta moze pokrenuti ovu dionicu

Budite sretni, bar je drži da ide dolje za razliku od ostalih. Radić se trudi ipak Marina ima puno $$$$$$$ unutra.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@50 cent

Post vam je prebačen pod Bez cenzure – O dionicama

Suricata suricatta


Jure Radić je u zadnje vrijeme sveprisutan, kao duh sveti. Sve mi to nekako izgleda isforsirano.

Nedavno ste vrtjeli drugu priču.


Ivan_Drago: ” Top 10; broj 2: +51 broj10: +2 [thumbsup][thumbsup] ” Biće da se Radić možda krije iza broja 2 [proud]

Vjerojatno[thumbsup]

Ja bi isto kao i svi htio brzi rast, no obzirom na trenutno stanje na tržištu, ja nisam nezadovoljan kako se držimo, naplatit ćemo sve dobre vijesti pri prvom rastu tržišta [thumbsup]

New Report

Close