IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece:
IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece:
IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

Ako te IGH bode u oči, ja moram priznati da mene bode u novčanik i to jako [smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ako te IGH bode u oči, ja moram priznati da mene bode u novčanik i to jako [smiley1]

Ne koliko mene DLKV … [smiley16][smiley16][smiley16]

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

Kolege ne morate se brinuti za IGH, ta firma će biti Bog i batina, ako već nije. Čisto da izrazim svoje mišljenje poštom je ovo forum. I sam sam nešto zaradio na njoj pa izlazio zbog HT, budala.

&


sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece: IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

Dragi kolega vaš nivo pisanja na ovoj temi je jako nizak.Ubuduće se suzdržite ovakvih izjava i iznosite negativne stavove o ovoj dionici na jedan civiliziraniji način .Hvala

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Što se tiče privatizacije igh na nju nije bilo nikakvih primjedbi ni od Šime Krasić.Već sam napisao i da spremačice u firmi imaju lijepi kapital ,ljudi nisu prodavali dionice jer vjeruju u tvrtku.Tisuću ljudi radi u IGH ako su neki zaboravili.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece:
IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

Ti si meni stalno AntiProtivan. [smiley1]

skype - ivek1234

Uspio sam se ukrcat u ovu dionicu u zadnji vlak prije neprestanog rasta do 16000 kuna ciji je rast opravdao niz dobrih vijesti kojih vec znamo i ne zelim ih nabrajat. Uslijed korekcije vratili smo se na prijasnje stanje pa bih molio kog iskusnijeg da komentira cinjenicu da li je ovaj nagli pad cijene uzrokovan politickim okolnostima, ulazom IPO- Atlantic ili se smatra da je dionica precijenjena unatoc niz dobrih vijesti? (stavljam u zagrade opcu korekciju trzista)[smiley8]

@ppeco, čitam tvoj post po deseti put i još uvijek mi nije jasno ni što želiš reći, a kamoli na temelju čega!
Oprosti, ali… Kako ono ide s više duhana?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Burza ne radi, ali to ne znači da ne radi ni SDA. [smiley2]

Nastavlja se kupnja PBZ skrbničkog i prodaja Deškovića. Stanje na dan 2.10.2007.:

1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 2.454 1,55 Skrb. račun [color=blue]+238[/color]
9. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.988 1,25 Osnovni račun [color=blue]-100[/color]

10. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun

[color=blue]Mesić: Udar na HDZ preko IGH[/color]

Vaš link
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Ne znam da li će ovo biti pozitivno ili negativno za IGH, ali u svakom slučaju evo nam još publiciteta. [smiley2]

Ako nam predsjednik i nedaj Bože budući potencijalni premijer Ljubo ovako nastave, u zemlji i inozemstvu, promovirati uspješna poduzeća, daleko ćemo dogurati…..
Prvo Ljubo shebe posao Varteksu, a sada pedsjednik na ustrb političke kampanje kritizira IGH – jednu od najuspješnijih i najkvalitetnijih tvrtki u Hrvatskoj…
[smiley13][smiley13][smiley13]

Ovako nećemo nikad u Europu…. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley1][smiley1][smiley1]

Ko mu je kriv što nije na vrijeme usao u IGH….[smiley2][smiley2] Jos ima vremena ako požuri…..[smiley2]

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

Asko, 02.11.2007. u 23:45
Mesić: “IGH je zaustavio rast drugih tvrtki. Zbog njegova rasta, u kojem je samo cijena dionice za tri godine narasla dvadesetak puta, druge tvrtke nisu mogle imati takav rast ili su čak propadale. “

Ha ha ha..e već dugo nisam pročitao veću glupost…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


davids, 03.11.2007. u 00:28
Mesić: “IGH je zaustavio rast drugih tvrtki. Zbog njegova rasta, u kojem je samo cijena dionice za tri godine narasla dvadesetak puta, druge tvrtke nisu mogle imati takav rast ili su čak propadale. “
Ha ha ha..e već dugo nisam pročitao veću glupost…[smiley2][smiley2][smiley2]
[/quote]

Što bi rekao na Ingru tek ili bolje da je CRAL komentirao malo….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ppeco:

sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece: IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

Dragi kolega vaš nivo pisanja na ovoj temi je jako nizak.Ubuduće se suzdržite ovakvih izjava i iznosite negativne stavove o ovoj dionici na jedan civiliziraniji način .Hvala


Da, pisanje ide IGH na XXXXX k je vrlo visok nivo pisanja.

New Report

Close