IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponedjeljak 22.10.:

ZAGREB – Predstavnici Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) na konferenciji za novinare izvijestit će o novim poslovima u inozemstvu. IGH je ovih dana u međunarodnoj konkurenciji pobijedio na tri natječaja za obavljanje poslova u inozemstvu. (11,00 sati, IGH, Janka Rakuše 1).

Kao što sam već prošli tjedan , onako od srca navijački komentirao – vežite se , polijećemo [smiley2] – a sad svi znaju i zašto polijećemo, to mi je izuzetno drago , jer se dosta njih pitalo ima li dosadašnji rast uporište.

Neki su potaknuti tim razmišljanjima i prodavali i uzimali vrapca , dok smo mi ostali vrebali utovljenog goluba ispod kojeg puca grana od težine! [smiley1]

U svakom slučaju ja sam svoj pojas dobro prikačio, jer moja stanica nije još ni malo blizu… Želim svima ugodan let!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kao što sam već prošli tjedan , onako od srca navijački komentirao – vežite se , polijećemo smiley2 – a sad svi znaju i zašto polijećemo, to mi je izuzetno drago , jer se dosta njih pitalo ima li dosadašnji rast uporište.

Neki su potaknuti tim razmišljanjima i prodavali i uzimali vrapca , dok smo mi ostali vrebali utovljenog goluba ispod kojeg puca grana od težine! smiley1

U svakom slučaju ja sam svoj pojas dobro prikačio, jer moja stanica nije još ni malo blizu… Želim svima ugodan let!

A nije taj rast odrađen prošli tjedan !?

Samo razmišljam, i ja imam igh i htio bi da još raste!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Malo me zabrinjava nedostatak kritičkog razmisšljanja na ovome topicu tj. vidim da se IGH na veliko hvali pa mi to nalikuje na ono “što se babi milo to joj se i snilo” nego na neku objektivniju analizu. Nadam se da nisam u pravu jer i ja očekujem puno od IGH.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


A nije taj rast odrađen prošli tjedan !?

To je bilo zagrijavanje motora…. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Malo me zabrinjava nedostatak kritičkog razmisšljanja na ovome topicu tj. vidim da se IGH na veliko hvali pa mi to nalikuje na ono “što se babi milo to joj se i snilo” nego na neku objektivniju analizu. Nadam se da nisam u pravu jer i ja očekujem puno od IGH.

Da i netko kaže nešto protiv, odmah bi neki zvali moderatora da ga se makne s foruma, tako da kritike na ovoj temi uopće nisu dobrodošle.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Malo me zabrinjava nedostatak kritičkog razmisšljanja na ovome topicu tj. vidim da se IGH na veliko hvali pa mi to nalikuje na ono “što se babi milo to joj se i snilo” nego na neku objektivniju analizu. Nadam se da nisam u pravu jer i ja očekujem puno od IGH.

A kad je neka firma dobra i jako afirmativna kao IGH, onda se kritičari malo i umore od kritika,
kad vide da je uzaludno. I nema potreba spominjati i uspoređivati babu sa IGH.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pa nismo ni 10% od ljetnog picka 13500, a ovo su velike vijesti, tako da realno ima još dosta prostora.
Pogotovo jer je PBZ skrbnicki stopao rast iskrcavanjem.
Jedino nazalost previse njih ima povlastene informacije pa kupuje prije objave, ali to nije samo na IGH.

Prema mojim informacijama IGH ima 25-30% udjela u gospodarskoj zoni Kukuzovac u okolici Sinja.Grad je osnovao d.o.o. u kojem je IGH suvlasnik.Dalje pustite mašti na volju…
Glasnogovorniče???Imate li i vi kakvih saznanja?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Da ste čitali moje postove zadnjih dva tjedna i baba bi shvatila o čemu se radi…sorry toliko o povlaštenim info.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

jos 5 minuta do blokade

“Please, God, Just One More Bubble.”


Prema mojim imformacijama IGH ima 25-30% udjela u gospodarskoj zoni Kukuzovac u okolici Sinja.Grad je osnovao d.o.o. u kojem je IGH suvlasnik.Dalje pustite mašti na volju…

Ček malo, jel to zona gdje su stranci trebali napraviti tvornicu dijelova za Ford.?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Oštrimo se i za MI u Rijeci koji će valjda grad konačno dobiti, četvrta sreća…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close