IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje si ti to pročitao da su dionice novog izdanja od sutra na tržištu?
Piše samo da će dionice biti upisane u SKDD. Da li će biti izlistane na burzi i kada, to ćemo tek vidjeti, kao i to da li će ih vlasnici prodavati i da li će uopće. Ako i hoće na kojim cijenama? Puno se toga još ne zna, a ti izlaziš sa čudnim konstatacijama.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

U pravu ste kolega, sada tek vidim da su ovo dionice IGH-R-C i vjerojatno neće biti na burzi dok se na napravi konverzija u IGH-R-A?
A kada će to biti i koja će u to vrijeme biti cijena dionice na burzi ostaje tek za vidjeti…

Neće biti konverzije. To će biti dionice serije R-C.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Neće biti konverzije. To će biti dionice serije R-C.

Moze neki link potvrde istoga?

A kolega sto je sa ona dva posla u Rusiji koji je igh najavio jos u svibnju 2013 godine

I jos ako nije problem, koji su to poslovi u vrijednosti 350 milijuna kuna koje se navode u izvješću?

Hvala

“Imamo 800 ugovora projektiranja i nadzora u Hrvatskoj, BiH, Srbiji, Kosovu, Rusiji, itd. itd.”

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

"Imamo 800 ugovora projektiranja i nadzora u Hrvatskoj, BiH, Srbiji, Kosovu, Rusiji, itd. itd."


Hvala na preciznom odgovoru
Drugo se nije niti očekivalo!

Kako si došao do toga da je netko na ovom forumu dužan te izvještavati o nečemu što te ionako ne zanima?
Ako te zanima, surfaj malo.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Kako si došao do toga da je netko na ovom forumu dužan te izvještavati o nečemu što te ionako ne zanima?
Ako te zanima, surfaj malo.

1. Interesira me
2. Surfat
3. Nema posla nikakvog pa nemam kaj pročitati

Iako su sada vec dva Rusa tu, posla nema niti blizu Rusije a kamoli u Rusiji

Kolega a dvorana u Dohi?

Sve po redu, kako je zamišljeno. Nema negativnih iznenađenja.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/m8ZubFavtmIY6YQibgFBaQ==.pdf

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

INSTITUT IGH, d.d. – IGH-O-176A- dospijeće kamate i dijela glavnice
06.06.2014
obavještavamo vas da je danas, 6.6.2014. dospjela kamata i dio glavnice za obveznicu oznake IGH-O-176A, izdavatelja društva INSTITUT IGH d.d.

Ugovorom o platnom agentu sklopljenim između SKDD-a d.d. (dalje: SKDD) i izdavatelja te u skladu sa terminskim planom koji je poslan izdavatelju, SKDD je preuzeo obvezu isplate kamate i glavnice imateljima predmetne obveznice pod uvjetom da izdavatelj pravovremeno doznači sredstva SKDD-u odnosno u konkretnom slučaju da izdavatelj do 8.00h na dan 6.6.2014. godine doznači sredstva SKDD-u.

Kako izdavatelj nije doznačio sredstva SKDD-u, to niti SKDD nije u mogućnosti doznačiti sredstva imateljima predmetne obveznice na čijim je računima na dan 5.6.2014. godine ista upisana.

Po eventualnom zaprimanju novčanih sredstava, uplata će biti provedena u skladu s Uputom SKDD-a.
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:1064033678891301::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:REXNKW,10,2378

To je bilo 6. lipnja. Stara vijest od prije skoro dva tjedna. U međuvremenu je stvar riješena, tako da ti ZZtop možeš dalje živjeti bez brige, iako je sasvim izvjesno da nemaš tih obveznica.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


To je bilo 6. lipnja. Stara vijest od prije skoro dva tjedna. U međuvremenu je stvar riješena, tako da ti ZZtop možeš dalje živjeti bez brige, iako je sasvim izvjesno da nemaš tih obveznica.

molim link na info da je stvar riješena…
na stranicima SKDD ne vidim obavijest da je stvar riješena…
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:768469322959801::NO

U međuvremenu je stvar riješena :). Kako? Vjerovnici će za obveznice dobiti dionice. Kad saznaju da su nekad vrijedile preko 10.000KN odmah će ih prigrliti. Problem je što tih dionica ima sve više i sve manje vrijede. Nije loša taktika, izdaješ dionice i prodaješ ih do u besvijest. Naivaca ima. Prvo po 1000KN, pa po 100KN, pa po 10KN. Kad ih izdaš desetak milijuna i cijena od 1KN nije loša. U Hrvatskoj očito ne postoji institucija koja bi zaštitila dioničare od takve prakse.

Hvaljen Isus i Marija!

Dolazi dugo toplo ljeto, godišnji odmori, smanjena trgovina i aktivnost na burzi.
Tada obično dionice malo-pomalo sklizavaju dolje na malim prometima sukladno tome kako pojedinici prodaju manje količine zbog love koja im treba preko ljeta i za ljetovanje. Statistički dokazano. Vjerojatno će se to dogoditi i sa IGH-om ovog ljeta. Na asku su se već pojavili neki nalozi kojih proteklih dana nije bilo.
Tko je uspio pospajati Tijelovo, slijedeći vikend, Dan državnosti i onaj vikend iza već od sutra može na godišnji. No, prije toga prodati nešto dionica kako bi se kao turista bio likvidan. Čekamo te dionice.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

tko se to i zašto danas iskipava iz IGH-? [emo_naivan]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close