IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je ovdje bio napisao da se na ovoj dionici vijesti objavljuju petkom potkraj radnog vremena. Danas je petak.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Netko je ovdje bio napisao da se na ovoj dionici vijesti objavljuju petkom potkraj radnog vremena. Danas je petak.

Da moglo bi još po koja laž o poslovima kako smo već navikli godinama, Crna Gora gradnja autoceste, Bugarska, Kazahstan ma još samo Japan. I što je bilo s tim “velikim” poslovima normalno samo laži. Ako dođe koja istinita informacija onda očekujmo žešči pad i rasprodaju idući tjeda.

Nermin,
Pitam se onako da li ti imaš uopće IGH. Mislim ako imaš, onda mi nije jasno radi čega ovo pišeš, a ako nemaš, onda mi je sve jasno.
Znači ti bi maknuo Juru, jer je on kriv za sve informacije-dezinformacije i poslije bi sve automatski procvjetalo. Davna su to bila vremena kada je državu vodio zna se tko, i sada se to vraća, a ako će i bit rasprodaje ulijećem bez pardona po još nekoliko stotki. Za nekadašnju jednu danas dobijem 20 i na taj način ću opet doći do starih količina, a to neći skoro ni osjetit. E sada bi na kraju trebao napisati pa eto pišem da imam dionice IGH i ne nagovaram nikog na kupnju ili prodaju ma što to značilo.

ovdje svi nestrpljivo očekuju pad

Pad je odrađen. U njega je sad već sve ugrađeno i ukalkulirano. Na nove eventualno loše vijesti dionica neće reagirati. Ne bitno.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Pad je odrađen. U njega je sad već sve ugrađeno i ukalkulirano. Na nove eventualno loše vijesti dionica neće reagirati. Ne bitno.

Možda nećete Vi reagirati, ali cijena sigurno hoće! Vi će te i na 100 kuna pričati bajke o jeftinoj kupnji isto kao i na 400.
Ako se cijena održi na 100 kuna objavom predstečajnog plana, onda ću smatrati da je uprava odradila odličan posao. Iako mi najviše miriše na 50-tak kuna, ipak se radi o skoro 1,8 milijardi duga. Ne znam tko će normalan uletiti sa svježim kešom u ovu “provaliju”. Da li trenutno ima takvih kamikaza ili će kao na Dalekovodu ipak htjeti za mizeriju ući u taj rizik i u većinsko vlasništvo?

Čini se da su veće bananine bajke o 5o kuna. Ali vidjet ćemo. Ne može se to još dugo razvlačiti. Valjda će uskoro i to biti objavljeno.
Na bidu je svakako veća nervoza, nego na asku.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Čini se da su veće bananine bajke o 5o kuna. Ali vidjet ćemo. Ne može se to još dugo razvlačiti. Valjda će uskoro i to biti objavljeno.
Na bidu je svakako veća nervoza, nego na asku.

Zašto. Možda je u pravu, a možda će biti i 0kn. Takvi su mi najbolji koji jednostavno drže fige da se to i dogodi. Ja ih zovem Marsovcima koji nemaju pametnija posla nego se selit po forumu i pisat do sutra. Nije mi samo jasno kako im to ne dosadi. Uglavnom vratio sam se u ovu dionicu na 300, pa 200 i ako treba i na jednu kunu. Nisam neki ekspert i mogu se više smatrati laikom, ne znam te silne grafikone koji se ovdje prikazuju, a niti me i zanimaju, ali znam malo čitat. Da nemam Atpl-R-A moga bih reći da sam sa svim dionicama u debelom plusu, a na vrhu je IGH.

Na temi IGH ima najviše vračeva koji “izbacuju” cijene nadajući se kretanju u njima poželjnom smjeru. Tipično za špekulante. Pogledajte pola godine unazad od Radićevog izvješća da dionice “vrijedi 794kn” a tada je vrijedila papirnato s netransparentnim izvješćem otprilike koliko je sada. Dionica se mjesecima umjetno držala na razini daleko iznad realne. No ono što je neizbježno kod takvih slučajeva su brutalne korekcije. A one ne mogu ići u minus. To vam špekulanti neće spomenuti, kao ni dugove. Jedino i uvijek : idući tjedan novi posao u Tadžikistanu” ili gdje već.

niko nije prodavao prosli tjedan iz top 10 dalije to na pomolu znatan skok cijene???????? tj tehnicki odvijanac

il sam ja mozda nesto pobrkao dali ko zna sto o nominalnoj bila je 400 dali je jos 400 il je bilo promjene?????????????? banana mene zasto ne pada igh???????????

@ prorok
Na njihovoj službenoj stranici piše da je nominala još uvijek 400 kuna. Za sada nigdje nije bilo riječi o denominaciji nominale. Malo je vjerojatno, ali tko zna.

Registration No.: 3750272 OIB:79766124714
Competent court: COMMERCIAL COURT IN ZAGREB
Company registration No. (MBS) 080000959
Equity capital: HRK 105,668,000.00
Number of issued shares: 264,170
Nominal value of a share: HRK 400

Commercial bank: ZAGREBAČKA BANKA d.d. Zagreb
Bank account No.: 2360000-1101243767
Foreign currency IBAN: HR7723600001101243767 (2100085026)
ZAGREBAČKA BANKA d.d.
SWIFT: ZABAHR2X

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

hvala kolega na info.poz

Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?


Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?

Svi osim tebe su bili u režimu dokupa ( a da su znali ).[emo_smijeh]

New Report

Close