IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vijest će biti objavljena vjerojatno izvan radnog vremena zse. Pa se treba surfanjem informirati svaki dan prije otvaranja zse. Naravno na inozemnim stranicama koje se bave investiranjem i businessom u Kataru bit će objavljeno neovisno o radnom vremenu naše zse jer ih ne tangira institucija stavljanja dionice pod promatranje ili blokadu. U svakom slučaju ja sam pripremio solidnu svoticu, pa kad bude trenutak idemooo …

http://www.vecernji.hr/zagreb/ban-centar-prodao-cetiri-penthousea-useljenje-proljece-clanak-495548

Gledao sam malo te ino stanice …uglavnom se vrti vijest da je Cro-team dobio taj posao , da počinje 2013 .. eeee….sad je samo pitanje kaj je Cro team ? Jure je bio tamo …i Filipec …Opi nije .. tehnički mogao bi to biti konzorcij IGH-ING-TEH i sa 130 milja bi svi mogli do love ..i svi računaju da taj posao ..ali ..ak znamo odnos Jure -Opi ..teško jel ? mada s druge strane politika je umješala sad prste i pokušava pomoći građevinarima ..dakle treba ih sve za stol i reći -odradite to sad ….imamo zvelkog eca u ruci .. nije vrijeme za naše sitne gluposti ..ovo se NE SMIJE IZGUBITI …

Dobro je znati
http://www.igh.hr/upload/tbl_struktura/shema_grupe_igh_191431.pdf

Ovaj gospodin sa skrivenim nalogom od 27 ili 270 kom neka mi se javi ako ima 270 komada,uzimam odmah

Taj ti istovremeno kupuje na 495 kn. Trenutno glavni igrač na ovoj dionici.
Čini se da ovog trena jedino gđa Darija Živni zna što je pametno napraviti.

Najgora stvar koja se mogla napraviti na ovoj našoj burzi je sa tim skrivenim nalozima,cijeli svijet se vratio sa cijenama u vrijeme prije krize,ali kod nas pojedinci još mogu loviti u mutnim vodama-ali mislim samo do 01.07.2013[emo_smijesak]

Ma nije. Stvar je u tome da H nalozi spriječavaju one koji misle manipulirati tržištem. Špekulant nikada ne zna koliko mu treba love da dionicu digne ili sruši.

Ja vas iskreno ne kužim. Evo dionice su rasle ovaj tjedan od 10 do 20%, a igh ostao na istim razinama. Da ste ga prodali i kupili neku drugu dionicu mogli ste vratiti toliki dio gubitka koji ste ostvarili na igh-u. Tj. barem za toliko smanjiti gubitak. Pa ja evo gledam svoj portfelj; imam 60% dionica na kojima mi je bio gubitak. Ali to su ful mali gubitci. Kada sam vidio da sam pogriješio prodao sam i ajmo dalje. Dobit od samo jedne dionice u ovih 40% koje su mi u plusu pokrije sve minuse ovih 60%. Šta se vežete za jednu dionicu? Nema jednostavno logike. Da ste prodali nedavno mogli ste pokriti taj gubitak na igh-u sa skoro bilo kojom drugom dionicom. Što se mene tiče ne morate prodati, ali vi ste na gubitku.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

G. gklemenc,pa zbilja nisam znao da na ovom forumu ima tak dobrih ljudi kao vi.Očito mislite da su dioničari IGH-a bedaci,pa bi trebali možda vama prodati po ovim smiješnim cijenama.Jako ste providni-nastavite uživati u vašem dobitnom portfelju,a nas gubitaše ostavite na miru.Hvala

Ja ne znam koliko sam to puta napisao, ali valjda niste pročitali. NIKAD I NITI POD KOJIM UVJETIMA ne bi kupio igh. Nema toliko niske cijene. Možda da se promjeni cijelo vodstvo i situacija s poslovima. Ali to je u kompanijama kao što je igh, konstruktor i njima slične nemoguće.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Super,samo neznam zakaj onda gubite svoje dragocijeno vrijeme na ovoj dionici?Možda da nas jadne pomognete?

..corot i branitelj http://www.poslovni.hr/hrvatska/ulagaci-postenih-namjera-zaobilaze-hrvatsku-u-sirokom-luku-226883

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Izvještajno razdoblje obilježeno je stalnim usporavanjem gospodarskih aktivnosti. U takvim okolnostima društvo je poslovalo s gubitkom zbog izrazitog pada konsolidiranih prihoda od prodaje (za 37 posto) [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Današnja trenutna prosječna je samo 2,23 posto viša od jučerašnje prosječne. Ali tko je kupovao na i ispod 450 kuna, ovo je cca 15 posto. Čestitke takvima.

New Report

Close