IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naveo sam trenutačno činjenično stanje..sutra su mogući različiti scenariji davanja naloga toga smo svi svjesni..

cbw, 02.03.2011. u 21:08

I ?

Koliko bi IGH, recimo, naplatio od eventualnog nadzora ili ti ga projektiranja???

7%???
10%???

projektiranje 4-6 %
nadzor 2-3%



ko je to kupio 280 dionica u šusu?
ili se nesto zna ili se cekao kraj dana da se iskrca..

kupio ili prodao? lupio po asku ili po bidu? ukrca ili iskrca?
[/quote]
Slazem se , neko prodao , ali neko i kupio. mislim da se sprema rast.


vatreni, 03.03.2011. u 07:39

I ?

Koliko bi IGH, recimo, naplatio od eventualnog nadzora ili ti ga projektiranja???

7%???
10%???

projektiranje 4-6 %
nadzor 2-3%
[/quote]
Da, otprilike je tako. manji poslovi idu do 5%, a veći (preko 5 milja kuna) ne prelaze 2%. Znači na poslu od 5 milja 100 000 za projektiranje. Znajuć da su im projekti copy/paste i da samo kosta papir i printanje i to je puno. Ali monopol je monopol.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Anonimno, 03.03.2011. u 08:36

I ?

Koliko bi IGH, recimo, naplatio od eventualnog nadzora ili ti ga projektiranja???

7%???
10%???

projektiranje 4-6 %
nadzor 2-3%
[/quote]
Da, otprilike je tako. manji poslovi idu do 5%, a veći (preko 5 milja kuna) ne prelaze 2%. Znači na poslu od 5 milja 100 000 za projektiranje. Znajuć da su im projekti copy/paste i da samo kosta papir i printanje i to je puno. Ali monopol je monopol.
[/quote]

To ti je kao da si rekao da kirurg u bolnici radi copy-paste jer svaki dan operira isto srce. Npr copy-paste kirurgije: režem tamo gdje sam i jučer i šivam na istom mjestu gdje sam i jučer, pa APP. A koliko košta ta operacija? Par nožića i lampa iznad stola, pre skupo. Ma daj… kako možeš..

IGH je firma puna stručnih ljudi, diplomiranih inženjera građevinarstva i tehničara, kao što je i jedna bolnica puna stručnih ljudi, doktora i medicinskog osoblja. I onda jedan takav poput tebe se nadje omalovažavat rad jedne cijenjene struke.. svaka ti čast!

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!

@ pesonja
Ja sam radio u IGH-u skoro 3 godine…a Vi ste kirurg??

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa




Br333, 03.03.2011. u 09:25

I ?

Koliko bi IGH, recimo, naplatio od eventualnog nadzora ili ti ga projektiranja???

7%???
10%???

projektiranje 4-6 %
nadzor 2-3%
[/quote]
Da, otprilike je tako. manji poslovi idu do 5%, a veći (preko 5 milja kuna) ne prelaze 2%. Znači na poslu od 5 milja 100 000 za projektiranje. Znajuć da su im projekti copy/paste i da samo kosta papir i printanje i to je puno. Ali monopol je monopol.
[/quote]

To ti je kao da si rekao da kirurg u bolnici radi copy-paste jer svaki dan operira isto srce. Npr copy-paste kirurgije: režem tamo gdje sam i jučer i šivam na istom mjestu gdje sam i jučer, pa APP. A koliko košta ta operacija? Par nožića i lampa iznad stola, pre skupo. Ma daj… kako možeš..

IGH je firma puna stručnih ljudi, diplomiranih inženjera građevinarstva i tehničara, kao što je i jedna bolnica puna stručnih ljudi, doktora i medicinskog osoblja. I onda jedan takav poput tebe se nadje omalovažavat rad jedne cijenjene struke.. svaka ti čast!

lp
[/quote]
Nevjerojatno,ja sam poceo pisati identicnu poruku.
To se moze primjeniti na bilo koju struku. Sta je npr sa odvjetnicima,koji doslovno za potpis dobiju neciju mjesecnu placu? Njih nitko ne napada.
Haters gonna hate,to je sve.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Nemojte se zalijecati sve mi ovo nekako smrdi na rusenje cijene.

Onako sinocno iskrcavanje nije dobro za dionice.
Pogledajte DLKV,INGR,HT,IGH,THNK i ostale zadnjih 5 min trgovanja.

Toliko je nestabilnosti oko nas da nije pametno ulaziti u dionice.

Kad su srusili IGH na 1100 bez ikakvi vijesti sto su u stanju tek sad uciniti kad je kilima oko nas katastrofa,pa i svijet se klima.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Meni miriši na rast koliko ljudi toliko mišljenja .


Nemojte se zalijecati sve mi ovo nekako smrdi na rusenje cijene.

u pravu si, počeo je pad cijele ZSE pa će tako i IGH potonuti. moja procjena je 1500 kn



Nemojte se zalijecati sve mi ovo nekako smrdi na rusenje cijene.

u pravu si, počeo je pad cijele ZSE pa će tako i IGH potonuti. moja procjena je 1500 kn
[/quote]
Mislim da ispod 1800 nebi trebao.
Sutr je Petak i mnogi ce htjeti van,pa tako da negdje ocekivam potporu na toj cijeni do slijedecih pozitivnih vijesti.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Neko mora 100 puta dobit po glavi da bi nesto naučija.Šteta,ali izgleda da tako mora biti.

New Report

Close