IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.
[/quote]

I bas nas ti trebas prosvjetliti da izidjemo van….kolega vidimo se na 5500..a kada..pa barem vremena imamo,,lp
[/quote]

Nikog ja ne prosvjetljavam, samo komentiram i zdravo rasuđujem, a svako neka čini kako zna u umije.

Inače, mislim da ste dodali jednu nulu previše na targetu.

never surrender






Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.
[/quote]

I bas nas ti trebas prosvjetliti da izidjemo van….kolega vidimo se na 5500..a kada..pa barem vremena imamo,,lp
[/quote]

Nikog ja ne prosvjetljavam, samo komentiram i zdravo rasuđujem, a svako neka čini kako zna u umije.

Inače, mislim da ste dodali jednu nulu previše na targetu.
[/quote]

Svatko vidi onako kako želi vidjeti. Bolje se vi posvetite onom čarabiranju od tehničke analize.

LP

[img][/img]






Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.
[/quote]

I bas nas ti trebas prosvjetliti da izidjemo van….kolega vidimo se na 5500..a kada..pa barem vremena imamo,,lp
[/quote]

Nikog ja ne prosvjetljavam, samo komentiram i zdravo rasuđujem, a svako neka čini kako zna u umije.

Inače, mislim da ste dodali jednu nulu previše na targetu.
[/quote]
Na 400 do 500 kuna dolaze kupci do tada veliki odmor slažem se s kolegom peromadjar sad je još uvijek super cijena za prodati.


Na 400 do 500 kuna dolaze kupci do tada veliki odmor slažem se s kolegom peromadjar sad je još uvijek super cijena za prodati.

Kolega, vaši savjeti su bogom dani. [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.







Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.
[/quote]

I bas nas ti trebas prosvjetliti da izidjemo van….kolega vidimo se na 5500..a kada..pa barem vremena imamo,,lp
[/quote]

Nikog ja ne prosvjetljavam, samo komentiram i zdravo rasuđujem, a svako neka čini kako zna u umije.

Inače, mislim da ste dodali jednu nulu previše na targetu.
[/quote]

Svatko vidi onako kako želi vidjeti. Bolje se vi posvetite onom čarabiranju od tehničke analize.

LP
[/quote]

Ok, onda mi rasvjetlite kako vi vidite ovu situaciju da se sa zatvaranjem trgovine automatski povlači preko 60 posto svih kupovnih naloga koji su cijeli dan kitili bid. Eto trenutno na kupnji nema ni 15 naloga, s ukupnom ponudom ispod 100 dionica.

Al nije igh izoliran slučaj, slična je situacija na brojnim drugim dionicama.

Meni to sve skupa izgleda kao jako lijepa navlakuša, a vama?

Evo ako sam u krivu kad bude vani europa crvena, recimo -2 posto ( možda već sutra ), da vidimo koliko će ekipa u izlog stavit kupovnih komada po 800+ kuna. Ja tvrdim da ih neće bit više od 5. Zato kažem, prilika je tu za prodaju dok se vani zeleni, drugi je par opanaka jer je nekom žao prodavat dok je sve divno i krasno.

never surrender

Saga se nastavlja

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-konsultant-za-autoput-pocetkom-narednog-mjeseca-u-crnoj-gori/ar-24756/


Saga se nastavlja

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-konsultant-za-autoput-pocetkom-narednog-mjeseca-u-crnoj-gori/ar-24756/

Ovo nije normalno. Pa već se mjesecima priprema teren za odabir konzultanta, primile su se ponude prije par mjeseci. Kako je predviđeno, namjerno se čekalo do početka ove godine da se otvore ponude i istodobno se mjesecima najavljivalo da će se u drugom tjednu mjeseca siječnja (u prvih 15 dana siječnja) izabrati konzultant. A sada se pomiče datum izbora na drugi mjesec? Ovo je žestoka muljaža, bojim se da na kraju ni od toga ne bu ništa. Ovdje se samo zavlači, a ne znam u čiju korist.

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

http://m.vijesti.me/vijesti/do-ljeta-cemo-znati-treba-li-nam-autoput-clanak-58022

Znaci igh od ovog može dobiti sicu…
Niti 100.000 eura znaci niti za kreditnu karticu Jure Radića

Nadalje, vidjet ćete sto će studija pokazati…isplativost jedino pod dva uvjeta i to vrlo vrlo upitna

– da se paralelno gradi i Beograd-boljare (znaci cijeli projekt cca 3 mlrd eura)
– da se mornarica makne il luke Bar i da se krene u projekt izrade velike luke koja je u planu već godina ali vojska zajebava

bez te dvije stvari, za zemlju čiji je BDP 1,5 mlrd jednostavno nema smisla da gradi tako brutalan autoput

Plus na kraju dana tko i zašto uopće misli da će igh raditi studiju i gdje uopće vidite zaradu u tome????
Ili ste pali toliko nisko, skupa sa radicem, da vas i 100.000 eura veseli kao da ste dobili job od mlrd eura

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Saga se nastavlja

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-konsultant-za-autoput-pocetkom-narednog-mjeseca-u-crnoj-gori/ar-24756/

znači ide opet novo pumpanje…baš sam si mislio tko je i zašto kupio neki dan preko 2000 komada IGH???
ajde da vidimo hoće li ga ovaj puta dići preko 4 znamenke?



Saga se nastavlja

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-konsultant-za-autoput-pocetkom-narednog-mjeseca-u-crnoj-gori/ar-24756/

Ovo nije normalno. Pa već se mjesecima priprema teren za odabir konzultanta, primile su se ponude prije par mjeseci. Kako je predviđeno, namjerno se čekalo do početka ove godine da se otvore ponude i istodobno se mjesecima najavljivalo da će se u drugom tjednu mjeseca siječnja (u prvih 15 dana siječnja) izabrati konzultant. A sada se pomiče datum izbora na drugi mjesec? Ovo je žestoka muljaža, bojim se da na kraju ni od toga ne bu ništa. Ovdje se samo zavlači, a ne znam u čiju korist.
[/quote]

Ako malo popratite izbore u Cg stvari bi vam mogle biti jasnije

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Saga se nastavlja

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-konsultant-za-autoput-pocetkom-narednog-mjeseca-u-crnoj-gori/ar-24756/

znači ide opet novo pumpanje…baš sam si mislio tko je i zašto kupio neki dan preko 2000 komada IGH???
ajde da vidimo hoće li ga ovaj puta dići preko 4 znamenke?[/quote]

IMHO mogao bi ići ina na 5 znamenki…589,21 kn.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Juče veliko navlačenje i kupovina danas buđenje i velika rasprodaja uz pad cijene naše dionice.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Ne bi se čudio da je onaj(oni) koji je prodavao one silne količine IGH jučer kupovao CROS. Za svaki slučaj prekjučer sam i ja kupio IGH po onoj cijeni pa da vidimo..

treba sačekati da se vidi tko je kupio preko 2000 komada IGH ove srijede….taj podatak bit će indikativan za puno toga..

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Lijepo frajer skuplja ovih dana [thumbsup]
Mislim da se ćeka još malo ovćica da se nakupe do 840 kn,pa da ih poklopi u jednom potezu.

Vrijeme je za rast!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close