IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da se ceka jos neki veci nalog na asku ,pa sa se pokupi zajedno sa ovih 620 kom.
Ekipa zeli sve pokupovati od ovog sto rasprodaje na ovim razinama i tek onda možemo
preko 1000 kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


system42@ zasto…pa ja vec drugi put imam priliku kupit na cca 730-770 .. [tongue] nemoj mislit da te zahebavam ,,samo demantiram tvoje pisanje i vidi vraga opet redovita autobusna linija stigla…prema rasporedu … [smiley]

Kolega, ako smatrate da imate priliku kupiti par komada onda ste uistinu u pravu, ozbiljniji igraci se praslaguju i ja sam danas pokusao nesto kupiti ali nista…a 1990 komada je promijenilo vlasnika…
Moram priznati da mi nista nije jasno osim cinjenice da su sretni oni koji imaju cash i polako krenuti s ukrcajem.
Ja sam na zalost zaglavio na 1600 a ovo sto imam baruta trenutno i nije vrijedno spomena.
lp


Mislim da se ceka jos neki veci nalog na asku ,pa sa se pokupi zajedno sa ovih 620 kom.
Ekipa zeli sve pokupovati od ovog sto rasprodaje na ovim razinama i tek onda možemo
preko 1000 kn.

Mislim i ja da lagano ali sigurno rikavaju fondovi. Otuda tolika rasprodaja. Ovo ostalo su samo fabranja s umjetnim dizanjem cijene na 800 kuna, pogotovo kada se uzme u obzir da je danas prosječna cijena 750 kuna.

Mislim da bi odavdje trebalo pobjeći glavom bez obzira dok još ima raspoloženih kupaca.

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

Ministarstvo saobraćaja i pomorstva će za potrebe rekonstrukcije i modernizacije putne infrastrukture u ovoj godini uložiti 40 miliona eura.

Iz Ministarstva saobraćaja su agenciji Mina-business saopštili da je u ovoj godini planiran završetak mosta Port Milena, rekonstrukcije puta Tuzi – Božaj, gradnje Bulevara u Baru i sanacije klizišta Sveti Stefan.

Planirana je, kako su naveli, i gradnja mosta na Tari, druge faze obilaznice Golubovci, kao i tunela

Iz Ministarstva su najavili i završetak rekonstrukcije puteva Vilusi – Petrovići, Sukobin – Ostros, Gusinje – Grnčar i Berane – Lubnica.

Oni su dodali i da se ove godine očekuje i završetak remonta i elektrifikacije pruge Podgorica – Nikšić, kao i gradnje drugog crnogorskog broda "21 maj".

http://www.vijesti.me/vijesti/za-rekonstrukciju-modernizaciju-puteva-40-miliona-eura-clanak-57751

40 mil za cijelu CG za 2012.godinu…

heheh a vi se nadate autoputu koji košta 2.4 mlrd eura???
hehehe fanatici

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

znate kada će se to graditi..
kada CG i Srbija uđu u EU i kada će EU financirati veći dio ceste, a koja će biti Beograd – luka Bar

do tada su to predizborne iluzije veće od ovih s Pelješkim mostom

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ne sprema se nikakv UP, nego izgleda da je neki fond riknuo pa mu se rasprodaje imovina…pogledaj danas promete na ERNT, ATGR, KODT,

Jaca,
Tko to fondu rasprodaje imovinu, ako možeš malo pojasniti!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



ne sprema se nikakv UP, nego izgleda da je neki fond riknuo pa mu se rasprodaje imovina…pogledaj danas promete na ERNT, ATGR, KODT,

Jaca,
Tko to fondu rasprodaje imovinu, ako možeš malo pojasniti!?
[/quote]
Rasprodaju oni što će od tebe i nas ostalih kupovati na 400 kuna punom parom a do tada pritiskaju bid.

Od mene neće sigurno ništa kupovat, a posebno ne IGH!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Pa otkad je vlada planirala donirat za autoput Bar-Boljare ?

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Pa otkad je vlada planirala donirat za autoput Bar-Boljare ?

Ha, ha, ha dobra fora ali neće proći ako danas ponovno pozovu marginaše bit će novih – 5 % sve ovisi koliko još dionica IGH pokriva margine koji su sad kamen oko vrata dioiničarima.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

jučer je bilo tarapane po asku pa se ovaj mudonja sa 500 komada povlači/o sve više i više gore da mu netko ne otme dionice koje skuplja već tjednima ispod 1000 kn.
danas nema aktivinih kupaca pa mudonja sa sitnim nalozima stišće ask ali i dalje čeka na bidu…pa pobidarite ga vi nevjernici [lol] ( da poklopite i mene ispod 750 [tongue]

free flow information

Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.



Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.

never surrender




Netko je shvatio da se ovo trži na trećini booka.

Ne nego se netko veliki mora iskrcati pa treba malo navući naivce na bid pa onda udri prodajom od 3.000 do 4.000 komada za male puno previše.
[/quote]

Upravo tako, ovo djeluje kao čista navlakuša. Bar 5 puta je do sada viđen apsolutno isti scenarij, rušenje, pumpanje i iskrcavanje.

Zapravo bi mali ulagači ovaj poklon trebali iskoristit dok je natrpan bid da bez puno muke izađu i čekaju rasplet. Idući put kad igh padne ispod 800 nit će bit više takvog bida, nit će se 800 kuna tako skoro vidjet, a cijena će bit sve niža i niža.
[/quote]

I bas nas ti trebas prosvjetliti da izidjemo van….kolega vidimo se na 5500..a kada..pa barem vremena imamo,,lp

New Report

Close