IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@hodor

ma nije to naručen članak u tom smislu, već je Jure svojevrsan celebrity koji se voli prostituirati u medijima koji vole davati bombastične naslove. Pogotovo kad je rvacka firma "dobila" posao od "6 mlrd. USD". Di ćeš boljeg naslova… i evo sudeći po cijeni djeluje. bar na koji sat…

evo nije im druk izdržao ni 20 minuta, već je počelo iskrcavanje i bijeg kupnje prema dolje. čestitke ulagačima na zrelosti što više ne nasjedaju na ovakve pokušaje umjetnog dizanja cijene [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

koja je ovo predstava [lol]
gledam transakcije i nemrem bilivet da neko puši ovu očitu navlakušu

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.



evo i mene da se javim….prodao sve na 2600kn i sad već razmišljam da se opet vratim ….uskoro….malo ću još pričekati jer ne očekujem nekakav odbijanac skoro…

Ovo je odlično !
Zar opet čekaš 2600 da uđeš ? Sigurno je sigurno !
[/quote]

još ću malo pričekati….cca.do kraja mjeseca….

na 4300 sve prodajem...



Evo samo da se javim, da danas ne bi tko nasjeo, mada su već neki napisali. Pošto donekle znam prilike u IGH, znam da je poslić zapravo mizeran u usporedbi s ovih 6 mlrd. Ako sam odgovorio jednu osobu da kupi dionicu od ovih mangupa što su "naručili" članak ovaj post je bio vrijedan pisanja…

bilo bi vrijeme da se HANFA malo pozabavi tim naručenim člancima koje mangupi koriste za iskrcaje! [angry]
[/quote]
A bilo bi i vrijeme da bar jedan građevinar završi u pozitivnoj blokadi nema veze ako je to i IGH samo naprijed.

Nikakve službene obavijesti nema o tom poslu ????

who dares, wins

Prema nekima ovdje izgleda da je IGH dobio posao sortiranja dokumentacije u Izraelu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kada će isplatiti siću od dividende? [cool]

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zeljko-zderic-optuzen-za-krivotvorenje-isprave!,83734.html


http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zeljko-zderic-optuzen-za-krivotvorenje-isprave!,83734.html

Uh što bi svi zaradili ležeći u hladu

ja se danas ukrcao u igh pa šta bude ,ako netko pogodi dno svaka mu dala [proud]


Nikakve službene obavijesti nema o tom poslu ????

Kad će biti službena izjava, onda će već biti prekasno za kupnju, jer kao što vidiš burza tako ne funkcionira, jer je jako puno špekulanata koji reagiraju prije službene objave.

ANRICO, doktore

jel te nagovorilo na kupnju :

IGH u Izraelu projektira sanaciju pet mostova!

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Debelo podcijenjeno.

Koliko sam ja skužio predao je samo ponude..

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

New Report

Close