IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehe, vama je blokada već odavno… nekome se žuri da se iskrca pa naručio članak..
i moja susjeda sudjeluje u projektima od 1 milijarde eura otkad je dobila posao u Konzumu kao blagajnica..hehe .. ovo će isto biti zlatna koka šorta[sealed]

Evo opet će krenut šišanje. Pa naši mali dioničari su valjda jedini na svijetu koji sličnu foru mogu popušit 4-5 puta i da još uvijek ništa ne nauče. Je8ote, samo se spomene neka bijesna cifra i odmah svi misle da je igh-u sjela kompletna ta lova na račun.

A kad podvučeš crtu i pogledaš šta se piše u tekstu, ispada da će od svih silnih poslove tek nešto radit malo na sanaciji 5 mostova, što valjda skupa neće koštat više od par desetaka milijuna dolara, ako i toliko.

Dakle neće se niti gradit 5 mostova već sanirat, a kamoli da će se gradit sve navedeno, a kamoli da će igh to sve gradit. Al, ne, novinari već natrndačili ni više ni manje 6 milijardi eura posla igh-u. Možeš mislit. Pa ko je ovdje više normalan da puši takve priče?

Pa ovaj Radić samo tako zna plasirat priču da bi se ekipa komotnije iskrcala, al ne možeš vjerovat koliko ljudi to puši iz dana u dan…a sjećam se ko jučer kad se cijena vrtila na 3000 a narod halapljivo kupovao po tim cijenama upravo radi istih vijesti…
[sealed] [sealed]

never surrender



Hehe, vama je blokada već odavno… nekome se žuri da se iskrca pa naručio članak..
i moja susjeda sudjeluje u projektima od 1 milijarde eura otkad je dobila posao u Konzumu kao blagajnica..hehe .. ovo će isto biti zlatna koka šorta[sealed]

mavo opet će krenut šišanje. Pa naši mali dioničari su valjda jedini na svijetu koji sličnu foru mogu popušit 4-5 puta i da još uvijek ništa ne nauče. Je8ote, samo se spomene neka bijesna cifra i odmah svi misle da je igh-u sjela kompletna ta lova na račun.

A kad podvučeš crtu i pogledaš šta se piše u tekstu, ispada da će od svih silnih poslove tek nešto radit malo na sanaciji 5 mostova, što valjda skupa neće koštat više od par desetaka milijuna dolara, ako i toliko.

Dakle neće se niti gradit 5 mostova već sanirat, a kamoli da će se gradit sve navedeno, a kamoli da će igh to sve gradit. Al, ne, novinari već natrndačili ni više ni manje 6 milijardi eura posla igh-u. Možeš mislit. Pa ko je ovdje više normalan da puši takve priče?

Pa ovaj Radić samo tako zna plasirat priču da bi se ekipa komotnije iskrcala, al ne možeš vjerovat koliko ljudi to puši iz dana u dan…a sjećam se ko jučer kad se cijena vrtila na 3000 a narod halapljivo kupovao po tim cijenama upravo radi istih vijesti…
[sealed] [sealed]
[/quote]
ma nemojte se uzrujavati,polako,pa u 10h kad krene burza svi čemo sve znati, i svi komentirari na svoj način,neki za večina protiv i tako iz dana u dan


Hehe, vama je blokada već odavno… nekome se žuri da se iskrca pa naručio članak..
i moja susjeda sudjeluje u projektima od 1 milijarde eura otkad je dobila posao u Konzumu kao blagajnica..hehe .. ovo će isto biti zlatna koka šorta[sealed]

Imaš jedan lijep komentar na temu šorta od vipyja.



Hehe, vama je blokada već odavno… nekome se žuri da se iskrca pa naručio članak..
i moja susjeda sudjeluje u projektima od 1 milijarde eura otkad je dobila posao u Konzumu kao blagajnica..hehe .. ovo će isto biti zlatna koka šorta[sealed]

Evo opet će krenut šišanje. Pa naši mali dioničari su valjda jedini na svijetu koji sličnu foru mogu popušit 4-5 puta i da još uvijek ništa ne nauče. Je8ote, samo se spomene neka bijesna cifra i odmah svi misle da je igh-u sjela kompletna ta lova na račun.

A kad podvučeš crtu i pogledaš šta se piše u tekstu, ispada da će od svih silnih poslove tek nešto radit malo na sanaciji 5 mostova, što valjda skupa neće koštat više od par desetaka milijuna dolara, ako i toliko.

Dakle neće se niti gradit 5 mostova već sanirat, a kamoli da će se gradit sve navedeno, a kamoli da će igh to sve gradit. Al, ne, novinari već natrndačili ni više ni manje 6 milijardi eura posla igh-u. Možeš mislit. Pa ko je ovdje više normalan da puši takve priče?

Pa ovaj Radić samo tako zna plasirat priču da bi se ekipa komotnije iskrcala, al ne možeš vjerovat koliko ljudi to puši iz dana u dan…a sjećam se ko jučer kad se cijena vrtila na 3000 a narod halapljivo kupovao po tim cijenama upravo radi istih vijesti…
[sealed] [sealed]
[/quote]

Dali postoji i jedna Hrvatska dionica o kojoj si ti nešto pozitivno napisao. Čemu tolika frustracija i gorčina.

IGH u Izraelu sudjeluje u projektima vrijednim 6 mlrd. eura
Jure Radić, šef IGH, potpisao je jučer u Tel Avivu ugovor s izraelskom državnom direkcijom za ceste o dugoročnoj suradnji, a prvi je posao izrada projekta sanacije pet cestovnih mostova.

Osim ovog dijela posla od 6 milijardi Eura postoji činjenica da prosijećna vrijednost IGH-a u zadnje 3 godine je gotovo 12.000,00 kn-a, a danas 1.940,00 ?????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ovdje se ne postavlja pitanje da li je IGH dobra dionica. To je definitvno i snlažljivi ljudi je vode, ali kamo u ovoj državi, kao i sve ostale dionice, kamo ?


Zahvaljujem na ocijenama, ali priznajem da uglavnom pišem što ljudi ne žala ćuti i dobivam 1%, ali ne dijelim mišljenje s vama o INGRI

Za razliku od IGH ili istih preforsiranih dionica koji umijetno drže fondovi bez pokrića,…

Činjenica je da je INGRA već jako nisko, neznam koja bi to bila korektnija niža cijena, ali isto tako ostavlja mnogo veću mogućnost rasta nego fondovski nabrijane dionice iako naizgled sigurne poput HT, IGH, KOEI.

Loris,

daj odluči jel ovaj igh vrijedi ili je fondovski nabrijan.
[/quote]

Nadao sam se da neću dobiti to pitanje, ali tko drugi nego moj vjerni skovaćin, a da odgovorim;

NEMAM POJMA VIŠE !
Iz jednog kuta je precjenjena, ali iz drugog je debelo podcenjena, neznam.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

I usput, ne bilo mi teško, malo sam prčkao okolo po nekim dobro znanim siteovima, naravno nigdje ni spomena takvih ni sličnih investicija u izraelu, a kamoli spomena igh u takvom kontekstu.

A ni National Roads Company of Israel nema novijih vijesti od Marije Puljeve. I nitko tamo ne spominje nikakvih 6 milijardi ničega. Ma jel moguće da se ova vijest strogo čuva od ostatka svijeta i tiče se samo Hrvatske i famoznog igh. Kao ono Jure nam dobio hint. Možeš mislit. Samo se njega čekalo.

To mi ima težinu kao i ona vijest kad je Jaca prije par mjeseci ispalila kako Hrvatska ulazi u novi val investicija i da će investirat 15 il koliko već milijardi kuna ( il eura il šta ja znam čega ) u ceste, pruge, bolnice, vrtiće, a već drugi dan nitko više nije pričao o tome. Fantazija i ništa više. Il dobro prodana priča za možda neki sitni poslić od milijun eura.

Tko ne zna ovu dionicu skupo bi je platio.


@minimini
– pišem ja i dobro o nekim dionicama, al bojim se da ima daleko više lošijih ( precjenjenih ) dionica i daleko više naroda koji sumanuto kupuju te dionice na osnovu ovakvih i sličnih polu-informacija, tako da uvijek imam povoda pisat to što pišem.

never surrender

Nadao sam se da neću dobiti to pitanje, ali tko drugi nego moj vjerni skovaćin, a da odgovorim;

NEMAM POJMA VIŠE !
Iz jednog kuta je precjenjena, ali iz drugog je debelo podcenjena, neznam.

E to sam htio čuti. Ja cijelo vrijeme pokušavam postići da se ne zamaraš filozofskim raspravama, nabrajanjem činjenica zašto nešto ne treba prodavati i sličnim glupostima. Naprosto ne znamo kud će sve ovo i stvar je vlastite procjene prihvatljivog rizika.
Nemoj misliti da svi oni koji sad pišu u stilu ‘govorio sam vam ja’ su znali da će se ovo dogoditi. Poklopilo se da su bili u pravu i to nam sad nabijaju na nos. Da je bilo drugačije našla bi se ista količina postova s istim komentarom: govorio sam vam ja… Samo bi ti isti likovi bili sretni, trpali bi mašuće smajliće i bacali brojke sa zaradom.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

TEHNIČKA ANALIZA
Institut IGH: Padu cijene još nije kraj!

http://seebiz.eu/hr/analize/institut-igh-padu-cijene-jos-nije-kraj!,83629.html



Hehe, vama je blokada već odavno… nekome se žuri da se iskrca pa naručio članak..
i moja susjeda sudjeluje u projektima od 1 milijarde eura otkad je dobila posao u Konzumu kao blagajnica..hehe .. ovo će isto biti zlatna koka šorta[sealed]

Evo opet će krenut šišanje. Pa naši mali dioničari su valjda jedini na svijetu koji sličnu foru mogu popušit 4-5 puta i da još uvijek ništa ne nauče. Je8ote, samo se spomene neka bijesna cifra i odmah svi misle da je igh-u sjela kompletna ta lova na račun.

A kad podvučeš crtu i pogledaš šta se piše u tekstu, ispada da će od svih silnih poslove tek nešto radit malo na sanaciji 5 mostova, što valjda skupa neće koštat više od par desetaka milijuna dolara, ako i toliko.
Dakle neće se niti gradit 5 mostova već sanirat, a kamoli da će se gradit sve navedeno, a kamoli da će igh to sve gradit. Al, ne, novinari već natrndačili ni više ni manje 6 milijardi eura posla igh-u. Možeš mislit. Pa ko je ovdje više normalan da puši takve priče?

Pa ovaj Radić samo tako zna plasirat priču da bi se ekipa komotnije iskrcala, al ne možeš vjerovat koliko ljudi to puši iz dana u dan…a sjećam se ko jučer kad se cijena vrtila na 3000 a narod halapljivo kupovao po tim cijenama upravo radi istih vijesti…
[sealed] [sealed]
[/quote]

Treba sačekati službeno očitovanje IGH jer bi moglo biti slično kao s poslom u CG gdje su ulagači u jedan dan izgubili -20%, a taj članak pun je nekakvih čudnih konstrukcija: IGH sudjeluje u poslu od 6 milijradi! wow! A onda skužiš da će projektirati sanaciju par mostova i to je to….
Valjda se netko planira iskrcati pa se plasiraju ovakve "vijesti".
Sjećam se IGH-ovih "poslova" u Rusiji od kojih na kraju nema ništa, a ljudi su popušili gadnu lovu. Isto će se opet pokušati i ovdje, samo ne znam jesu li ulagači još uvijek toliko naivni kao prije krize [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


TEHNIČKA ANALIZA
Institut IGH: Padu cijene još nije kraj!

http://seebiz.eu/hr/analize/institut-igh-padu-cijene-jos-nije-kraj!,83629.html

A to kao NIJE NARUČEN članak, haaaaaa, haaaaaaa! I to baš u ovom trenutku!!!!

marcello

Posao u Izraelu za IGH i ostale je po meni kompenzacija s Izraelsko-Grčkim konzorcijem, a da im puste Crnu Goru ili Bar- Boljare

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/institut-igh-u-izraelu-sudjeluje-u-projektima-vrijednim-6-miljardi-eura,83659.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Treba sačekati službeno očitovanje IGH jer bi moglo biti slično kao s poslom u CG gdje su ulagači u jedan dan izgubili -20%, a taj članak pun je nekakvih čudnih konstrukcija: IGH sudjeluje u poslu od 6 milijradi! wow! A onda skužiš da će projektirati sanaciju par mostova i to je to….
Valjda se netko planira iskrcati pa se plasiraju ovakve "vijesti".
Sjećam se IGH-ovih "poslova" u Rusiji od kojih na kraju nema ništa, a ljudi su popušili gadnu lovu. Isto će se opet pokušati i ovdje, samo ne znam jesu li ulagači još uvijek toliko naivni kao prije krize [rolleyes]

Ovaj put piše da su potpisali ugovor, a zar misliš da bi selili operativu na teren za posao od 100.000 Eura ?
Mislim da je veće pitanje koliko će ovdje zaraditi ? Naime, poznato je izreka "dužan kao Grk", ali još poznatija "šrkt kao ži…." .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo samo da se javim, da danas ne bi tko nasjeo, mada su već neki napisali. Pošto donekle znam prilike u IGH, znam da je poslić zapravo mizeran u usporedbi s ovih 6 mlrd. Ako sam odgovorio jednu osobu da kupi dionicu od ovih mangupa što su "naručili" članak ovaj post je bio vrijedan pisanja…


Evo samo da se javim, da danas ne bi tko nasjeo, mada su već neki napisali. Pošto donekle znam prilike u IGH, znam da je poslić zapravo mizeran u usporedbi s ovih 6 mlrd. Ako sam odgovorio jednu osobu da kupi dionicu od ovih mangupa što su "naručili" članak ovaj post je bio vrijedan pisanja…

bilo bi vrijeme da se HANFA malo pozabavi tim naručenim člancima koje mangupi koriste za iskrcaje! [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close