I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vesna pusić isto najavljuje otkaze…

http://www.politikaplus.com/novost/47307/pusic-velike-cistke-nema-ali-oni-koji-ne-zadovolje-kriterije-morat-ce-otici


Narod ce izaci na ulice jedino ako vlast pocne provoditi promjene. Barem 90% populacije je protiv promjena.

Pa zašto je narod onda glasao za promjene ako je velikoj večini dobro (90%) i protiv su promjena .

Program vlasti će se odvijati ovako :
1. Pola godine će snimati situaciju koju su zatekli
2.Nakon toga će godinu dana optuživati bivše da su sve pokrali i uništili , zadužiti će nas još više .
3.Nakon toga će godinu dana pisati i provoditi program izlaska iz krize uz nove kredite .
4.Narod će malo-pomalo popizditi pa će vlast morati raspisati izbore
A nakon izbora će doći nova vlast koja će provoditi sve isto a država će tonuti još dublje .
Mi ćemo svi biti uvijek za reforme ako neće nas dodirivati .

.


evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju

ma presmjesan je ljudski karakter. utapamo se a bojimo se da nam se ne smoce nogavice.
kod nas su inace svi spremni na promjene osim ako se one ne odnose na njih. tako da mozemo slobodno reci da je kod nas 90% ljudi i spremno na promjene.umjesto da se stisnemo godinu dve, procistimo bilance i dovidjenja. ima tolko rashoda u proracunu koje sigurno ne zadiru u neciji tanjur.


ma presmjesan je ljudski karakter. utapamo se a bojimo se da nam se ne smoce nogavice.
kod nas su inace svi spremni na promjene osim ako se one ne odnose na njih. tako da mozemo slobodno reci da je kod nas 90% ljudi i spremno na promjene.umjesto da se stisnemo godinu dve, procistimo bilance i dovidjenja. ima tolko rashoda u proracunu koje sigurno ne zadiru u neciji tanjur.


Slažem se Dunlop, triba stisniti i predlažem da krenemo od Todorića…


evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

Je li objasnio kako ce doci do novaca ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Pero7

Narod je za promjenu vlasti, ali nije za promjenu politike.

Loris je dobro napisao kako su stanke govorile biracima sto nece napraviti kada formiraju vladu jer su jako dobro znali da biraci ne zele nikakve promjene politike. Jedina stranka koja je rekla sto ce napraviti je bio HSLS (rezati troskove proracuna, otpustati) i nije dobio niti jednog zastupnika.

Ljudi na ovim izborima nisu glasali za SDP jer vjerojatno nitko nije ni razumio program Kukuriku koalicije (iz onih njihovih plakata je tesko povjerovati da ikakav smislen program postoji). Oni su glasali protiv HDZ-a, odnosno protiv sprege kriminala i politke, jer se boje da kriminal potkpava i onako nestabine temelje njihovog zivotnog standarda.

Na izborima se promjenila vlast i nista vise. Promjene u Hrvatsku mogu doci jedino izvana, struktura stanovnistva je takva da nikada nece poduprijeti promjene politike.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

prije mi se cini da je problem hsls-a sta im ljudi nisu vjerovarali. primjerice ni ja nisam glasao za njih a puno mi se vise svidjalo ono sta pricaju nego kukuriku (oni zapravo nisu nista rekli). mislim da su ljudi previse zeljeli odlazak hdz-a da nisu htjeli riskirati sa bacenim glasovima.
sve te parole hsls-a ljepo zvuce ali pitanje kolko su ostvarive. ne znam kolko je rjesenje i tolko otpustanje i smanjivanje placa. jos bi se smanjila potrosnja, pitanje sta bi bilo sa tim silnim kreditima ljudi (nema ko nije u kreditu) itd. itd..njihov program mi se vise cinio onako kao pausalno nabrajanje svega sta poslodavci zele bez da su to duboko i analiticki izanalizirali.

ja mislim da je i kod nas moguce napravit promjene. postepeno al je moguce.ljude se dugo priprema za ovaj scenarij, nismo bas ni narod koji nesto prosvjeduje (vise onak neki strajk gladju sporadicni). ovo sta cacic predlaze bi mogao biti dobar potez. uvodjenje pragova uspjesnosti. time bi dobio 2 stvari. natjerao bi tu upravu da radi i rjesio se dosta ljudi koji bi samo vidjeli da ne zadovoljavaju zacrtane kriterije. jednostavno u tim podrucjima treba biti nemilosrdniji jer smo svi gotovi. ne samo zbog toga sta ih placamo nego zato sta su brutalno neefikasni,


prije mi se cini da je problem hsls-a sta im ljudi nisu vjerovarali. primjerice ni ja nisam glasao za njih a puno mi se vise svidjalo ono sta pricaju nego kukuriku (oni zapravo nisu nista rekli). mislim da su ljudi previse zeljeli odlazak hdz-a da nisu htjeli riskirati sa bacenim glasovima.

Zanimljivo je pogledati i koliko su glasova dobile stranke koje nisu ušle u Sabor, a koje su bile blizu, no spotaknule su se o D’Hondtovu metodu raspodjele mandata. Tako je najveći gubitnik ovih izbora HSLS u cijeloj državi, u 10 izbornih jedinica, osvojio 72.469 glasova, što je više od četiri stranke i nezavisne liste koje su ušle u Sabor. HSLS je tako dobio 6922 glasa više od HSP-a dr. Ante Starčević i 6203 glasa više od nezavisne liste don Ivana Grubišića, koji su osvojili jedan, odnosno dva mandata. HSLS je privukao 3474 više birača i od HDSSB-a, koji ima šest mandata, i 1019 više od HSS-a, koji ima jedan mandat… Večernji list

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Kukuriku se hvali velikom podrškom birača za reforme, no brojke otkrivaju sasvim drugu sliku:

Usporedba s izborima 2007.
Kukuriku osvojio vlast sa 126.170 glasova manje u odnosu na 2007.!

http://www.vecernji.hr/vijesti/kukuriku-osvojio-vlast-sa-126-170-glasova-manje-odnosu-2007-clanak-353451

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.


je je..jaki bi to temelji bili. srecom da je rikno. u kameno doba bi nas odvuko sa svojom demokracijom.jedan dan cu zbilja otic na mirogoj i pop…t mu se na grob

Nama su bili dani ponosa i slave.Tebi se možda preza na putu pokvarila pa imaš traume ali fala bogu imaš pravo i da mrziš i misliš drugačije od mene,normalno, zahvaljujući demokraciji i prvom predsjedniku.

kojima nama?
taj frajer je zasijao ovo sjeme zla korupcije, pokvarenosti i nedemokracije. to su sve posljedice tih pravih "temelja" kako ti kazes. posto su takvi kakvi jesu zato nam i je ovako. oces reci da je bilo bolje dok je on bio na vlasti? nisi primjetio onu pljacku i sve ostalo?

za mene totalno bolestan lik u glavi, intelektualno inferioran, bolesne ideje. al pogodan ocito za ovakvo podneblje i narod i zato je imao podrsku.




evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.
[/quote]

Ajd ti nauči pisati i govoriti hrvatski, kad već toliko voliš sve hrvatsko.




evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.
[/quote]

[lol] [lol] Šteta šta Tuđman nije živ,jer bi bilo interesantno gledati kako ga vlastiti HDZ šalje u Hag a Šeks bi tada rekao.Tuđmana treba "locirati, identificirati, uhititi i transferirati", [kiss]

New Report

Close