I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće ovu sadašnju vlast smijeniti naglo probuđena svijest našeg naroda nego besparica,još bi oni vladali samo da ima kreditića [yawn]




Meni se nekako u tom blatu najčišći čini HSLS.

Slično i ja razmišljam zasad. Potjerali su ljigavce iz stranke, izašli iz Vlade i imaju konkretan gospodarski program. Kosor je kod Stankovića bio vrlo jasan za razliku od Milanovića.
[/quote]

Ali HSLS je jos kako-tako novi, prije nekoliko mjeseci su drzali ljestve HDZ-u, vuk dlaku mjenja ali ćud nikad, uostalom, mnogi su predstavljali kao fini i pošteni a kad su dosli na vlast onda okrenuli pilu naopako… mislim da se HSLS neće puno razlikovati…
[/quote]
alternativa?

po meni sgeh i don ivan grubišić

meni je HSLS izgledao sasvim OK, jasne ideje bez laganja i muljanja

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

meni je hsls bio u vladi do prije dvi godine i to je dovoljno za eliminaciju
sjetite se ko je bio premijer?
povukli su se na vrijeme da narod zaboravi gdje su bili i u čemu su sudjelovali
a još su i reaktivirali gubišu kojem ne mogu ni oprostit ni zaboravit raskol hslsa krajem 90tih koji je u prilog išao jedino tuđmanu i hdzu

don ivan je super lik :), ali on je pre dobar za politiku … tu jednosavno moraš nekog zahebat da bi drugom pomogo, pustimo čovjeka da ide u raj

Cookie Monster


meni je hsls bio u vladi do prije dvi godine i to je dovoljno za eliminaciju
sjetite se ko je bio premijer?
povukli su se na vrijeme da narod zaboravi gdje su bili i u čemu su sudjelovali
a još su i reaktivirali gubišu kojem ne mogu ni oprostit ni zaboravit raskol hslsa krajem 90tih koji je u prilog išao jedino tuđmanu i hdzu

Nije baš sve tako. Ali da su imali gafova, imali su.
Meni se čini da pozitivno napreduju u ovoj kampanji i moguće je da dobiju i moj glas.

Sve je lijepo i točno rekao, ali kako to u djelo sprovesti ?
Pa kaže : dobit se za sada kapitalizira, a gubitak socijalizira ! Lijepo je to sročio .
http://izbori2011.tportal.hr/sve-vijesti/154969/Lesar-bez-hopa-cupa-krenuo-u-juris-na-saborska-mjesta.html

Zna li netko koliki porez na dobit plaćaju banke ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@saladin
ali ako nećemo takve super dobre likove u politici onda nam preostaje ovo šta imamo.
to šta je dobar ne znači da je glup ili naivan [thumbsup]


Sve je lijepo i točno rekao, ali kako to u djelo sprovesti ?
Pa kaže : dobit se za sada kapitalizira, a gubitak socijalizira ! Lijepo je to sročio .
http://izbori2011.tportal.hr/sve-vijesti/154969/Lesar-bez-hopa-cupa-krenuo-u-juris-na-saborska-mjesta.html

Zna li netko koliki porez na dobit plaćaju banke ????

Lesar je ipak iznio najkonkretniji i najjasnji program do sada. Koliko snage ima za svoj program je pitanje, ali ideje su jasne i pravedne, a pogađa u samo srž problematike i rješenja.
Bravo Lesar !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@lucky luke

ima i u tome istine, … vidit ćemo koga će uzet u ekipu. hmm zamisli raspravu Kunst-Don Ivan-Matušić .. jednostavno mi ga žao:)

Cookie Monster



Sve je lijepo i točno rekao, ali kako to u djelo sprovesti ?
Pa kaže : dobit se za sada kapitalizira, a gubitak socijalizira ! Lijepo je to sročio .
http://izbori2011.tportal.hr/sve-vijesti/154969/Lesar-bez-hopa-cupa-krenuo-u-juris-na-saborska-mjesta.html

Zna li netko koliki porez na dobit plaćaju banke ????

Lesar je ipak iznio najkonkretniji i najjasnji program do sada. Koliko snage ima za svoj program je pitanje, ali ideje su jasne i pravedne, a pogađa u samo srž problematike i rješenja.
Bravo Lesar !
[/quote]

A i čestitke na izboru dr. Radoševića za ekonomskog maga laburista.



@lucky
luke

ima i u tome istine, … vidit ćemo koga će uzet u ekipu. hmm zamisli raspravu Kunst-Don Ivan-Matušić .. jednostavno mi ga žao:)


kunst i matošić su dvije najveće ljige u ovom dijelu evrope, dao bi ih onim gušterima s 1.000 bakterija u ustima da ih žvaču dok se ne otope.

James Knox :

kunst i matošić su dvije najveće ljige u ovom dijelu evrope, dao bi ih onim gušterima s 1.000 bakterija u ustima da ih žvaču dok se ne otope.
[/quote]
__________________________________________________________________________
Kolega ,

Pa ti si gori od Holding koalicije koja bi s Britvom otvorila Goli otok .

Vidim da Hrvatska ima budučnost s takvim demokratskim glasačima .

.


alternativa?

Ste vidili kako su pirati prosli u Berlinu, a sad dobijaju 10% u nacionalnim anketama!
Vaš link

Mogli bi angazirati kolegu Lynxa da napise program stranke jer on je veliki zagovornik slobodne misli
i pobornik piratske ideologije u Hrvata….

New Report

Close