HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




i tako do bankrota… [yawn]

Neće bankrotirati dok ZaBa brani HGSPOT ali barem još dvije a možda i tri godine ništa znaćajno ne očekujem ovdje.
[/quote]
očekivali vi to ili ne,ali ovo bu zapalilo gore,mislim da uskoro počinje tko se nije skrio magarac je bio. [lol] [lol] [lol]
[/quote]

biće ovdje baš tako:tko se nije skrio taj je popušio….jer tko zadnji-taj je magarac s dionicama na računu [bye]

Nisam vjerovao mnogima ovdje, kad su pisali da HG Spot uopće nije konkurentan sa cijenama. No, danas sam se u to uvjerio kad sam tražio laptop Toshiba Qosmio X500-12N! Kod njih je 16.900 kn, dok sam na najmanje 10 drugih mjesta, našao isti za 14.200 do 14.600 kn. Nisam baš siguran da tako mogu ostvariti ono što su naumili!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


i tako do bankrota… [yawn]

kanabis, pa nije valjda da se opet nisi na vrijeme ukrcao, pa sada žališ za bakom s kolačima? [proud]

u svakom slučaju, još stigneš ovdje zaraditi, jer nakon vijesti sa prolongiranjem otplate komercijalnih zapisa, ovdje cijena ide oštro samo prema gore, a bankrot možeš tražti na nekim drugim dionicama iz svog portfelja..


kanabis, pa nije valjda da se opet nisi na vrijeme ukrcao, pa sada žališ za bakom s kolačima? [proud]

u svakom slučaju, još stigneš ovdje zaraditi, jer nakon vijesti sa prolongiranjem otplate komercijalnih zapisa, ovdje cijena ide oštro samo prema gore, a bankrot možeš tražti na nekim drugim dionicama iz svog portfelja..

Mda, a HGSPOT muku mući da stigne na pozitivnu nulu…kako da ne. Prpić vješto balansira, nije da ne radi dobar posao ali taj elitizam na koji cilja ne prolazi. Nekada je HGSPOT bio jedini u N. Zgb a ljudi su imali novaca, danas hardware imaš gdje hoćeš i uglavnom jeftinije nego tamo a kupci dobro okreću nofćeke prije nego ih potroše. Prpi bi bilo pametnije da se ugleda na naše političare i krene u populizam i da prodaje jeftiniji hardware narodu jer guzonje i njihovi sinovi ionako ipodove i slićne preskupe mamipare su ionako već kupili vani.

ma sad dominiraju web shopovi. ukoliko mu to ne profunkcionira ode agespot….
da ne govorim da je pentracija interneta napokon na razini i da se svi koriste raznoraznim tražilicima kao npr. [url="http://www.jeftinije.hr/"%5Dovom%5B/url%5Dza povoljnije kupnje. a manje marže od web shopova teško može imat.

@Bruker

Jesi ikad probao kupiti nesto u tim nasim web shopovima. Vece neprofesionalnosti nisam dozivel ni kad je ona baba vodila HG-spot.

Nije bolest sve što boli

jesam, slažem se s tobom u vezi nekih. al to ne znači da ne otimaju ogroman dio kolača. pogotovoo ovi što valjaju. ja samo pričam o tendenciji, a i prpić to dobro zna. kreditori ne.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/mbR8z6NKFriMz5ZaFmca3g==.pdf
buy buy buy


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/mbR8z6NKFriMz5ZaFmca3g==.pdf
buy buy buy

izraz negativna dobit. zašto je to teško izreći kao gubitak (loss)?


izraz negativna dobit. zašto je to teško izreći kao gubitak (loss)?

Zato sto to ljepse zvuci. Isto kao sto nas sabornik Hebrang ne laze, nego govori neistine.

MGMA se izvukla usprkos 160 milja kuna gubitaka, ulaze Poljaci u vlasništvo i preuzimaju firmu. cijena ode s 20 na 40 kn
sljedeći mislim da bi mogao biti HGSP, firma se stabilizira, ali sama neće moći dalje. i ovdje treba očekivati vrlo brzo preuzimanje jer HGSP je ipak brand na ovim prostorima, a puno je lakše nekome izvana preuzeti trgovinu s mrežom poslovnica, nego sve graditi iznova [smiley]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

I sto je bilo kad si se probudio?


MGMA se izvukla usprkos 160 milja kuna gubitaka, ulaze Poljaci u vlasništvo i preuzimaju firmu. cijena ode s 20 na 40 kn
sljedeći mislim da bi mogao biti HGSP, firma se stabilizira, ali sama neće moći dalje. i ovdje treba očekivati vrlo brzo preuzimanje jer HGSP je ipak brand na ovim prostorima, a puno je lakše nekome izvana preuzeti trgovinu s mrežom poslovnica, nego sve graditi iznova [smiley]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Vidio je tebe kako opet kukaš što nisi na vrijeme ušao u HGSP da nešto i zaradiš na burzi.

Ne budi nervozan, nisam ti ja kriv sto i u g….. do grla sa HGSP-om. Predlažem ti kladionicu, veći ti je prinos i manji stres.


Vidio je tebe kako opet kukaš što nisi na vrijeme ušao u HGSP da nešto i zaradiš na burzi.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Budi bez brige, kod mene nema nervoze, jer nakon objave o prolongiranju isplate duga mirno spavam sa HGSP u portfelju. Ali čini mi se da kod tebe nervoza radi, jer usprkos odličnim vijestima blatiš dionicu koju nemaš, možda zato što znaš da ovo ide sada gore, a ti i dalje nemaš hrabrosti ući. Drugi razlog ne vidim. Jer jedno od početnih pravila koje treba naučiti na burzi je da na loše vijesti dionice padaju (to smo već ovdje odradili), a na dobre vijesti dionice rastu (to nam ovdje slijedi). Ti si očito tu lekciju o investiranju prečuo, pa je možda bolje da se držiš kladionica kada si već toliko dobro u njih upućen.

New Report

Close