HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

James jesi prodao ili skupljaš dalje????


James jesi prodao ili skupljaš dalje????

ništa od navedenog, držim do daljnjeg.

@ING

Ali onih za 2013 godinu za 12mj, ne ovih koje ce objaviti uskoro… 😀

...



@ING

Ali onih za 2013 godinu za 12mj, ne ovih koje ce objaviti uskoro… 😀

Dakle, nema potrebe izlagat se na bid u narednom perjodu!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Jučer u Saboru rečeno da radovi nećejoš dugo otpočeti.
Treba:
-izmjeniti prostorne planove,
-ishoditi nove građevinske dozvole
-raspisati nove natječaje itd itd,
najmanje dvije godine još ništ ao dposlova ,a do tada tko preživi preživi od građevinara

Ova vlada je totalno nesposobna, muka mi je od njih! Same prazne priče i obećanja, a rezultata nigdje! Sjetimo se obećanja Linića i Čačića da ćemo imati rast BDP-a u 2012. od oko 1%, a pali smo cca toliko. Koma, teška su koma [emo_palacd]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

tako to biva…stvara se lagani predizborni privid …
a lijepo je danas vrli ministar Hajdaš rekao: investicije, investicije, ALI one za koje će biti osigurana novčana sredstva …
govorilo se nekad davno na forumu: pametnom dosta !

... otišli su bikovi uzalud ...

lijepa podrška do 100 kuna. i lijepa okrugla brojka. puno ljepše zvuči nego 122.
50 je isto lijepa okrugla brojka. ali tamo ne očekujem ovakvu podršku na bidu.mislim da će izostati.barem ovako očito. to je otprilike realno dno za ovu dionicu s obzirom na situaciju i da od poslova i investicija neće biti ništa a nažalost kompanija nije u stanju konkurirati u inostranstvu.

pa nije tako strašno pala

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

jel vas uhvatila panika, jeste prodali po bidu?


pa nije tako strašno pala

pa i nije…dok se vrati na 90 kn ima još dosta lufta [emo_palacg]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

ovo je bio nečiji poklon na 100, nisam bio dovoljno brz

pepe7

evo i te okrugle brojke.lijepo, lijepo


evo i te okrugle brojke.lijepo, lijepo

Istina da je lijepo ali na 70 će biti puno lijepše.[emo_smijesak]

Ask mi izgleda dosta slabašan, trebalo bi malo oplesti po njemu da vidimo kako se drži.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

ajd nek dignu ruke koji su uspjeli jutros prodat. nećemo se smijat… puno.

New Report

Close