HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kome možeš prodati? Nikome…. Piši propalo zaboravi da si ih ikad imao. Tako će ti biti lakše prebolit uloženi novac.

Kolega Dado nesto pise?

Firma je dobila stecajnog upravitelja. Šta još treba da se napiše.? Game over….


Kome možeš prodati? Nikome…. Piši propalo zaboravi da si ih ikad imao. Tako će ti biti lakše prebolit uloženi novac.

Ja sam prodao prosle godine naravno sa gubitkom… porezno priznati gubitak… Eto tako, sada imam još jedan dio odraditi do kraja siječnja prije nego im prođe dvije godine… a vi mislite i dalje kome prodati…🤔🤔

Kolega Pongo posvijetli nas obične smrtnike kome si ti to prodao i kome planiraš prodati ostatak dionica firme koja će ubrzo biti prošlost. Da nisi možda Gljadelkinu utopio bezvrijedne papiriće?

Il mozda na njuskalu za 0,50 kn po dionici?


Kolega Pongo posvijetli nas obične smrtnike kome si ti to prodao i kome planiraš prodati ostatak dionica firme koja će ubrzo biti prošlost. Da nisi možda Gljadelkinu utopio bezvrijedne papiriće?

Nasao sam osobu koja je jedan dio otkupila po vrlo, vrlo maloj vrijednosti. Ugovor smo ovjerili kod JB i odnio sam ugovor u SKDD i to su mi rasknjizili sa proslom godinom!
Ostatak idem ovih dana ovjeriti po kupoprodajnom ugovoru, i s tim opet kod SKDD!
Prvo odregistrirajte dionice kod brokera.
Ovjera ugovora 96kn i 200kn SKDD za preknjizbu!

a ako smijem pitati ko je to spreman kupiti drlistiranu firmu ?


a ako smijem pitati ko je to spreman kupiti drlistiranu firmu ?

Kolega nađite prvog prijatelja, on ce kupiti! Zar mislite i novac mozda dobiti???

Kolega Pongo uz dužno poštovanje al valjate gluposti. Možda da vi budete taj prijatelj?

Dado, Dado,
a kakve gluposti??? Imate ili nemate dionice??? Prodali ili niste??? Jesu preko dvije godine ili nisu??? Koje nisu su oporezive, ali na njima je i porezno priznati gubitak, a vi sada računajte i dalje!


Kolega Pongo uz dužno poštovanje al valjate gluposti. Možda da vi budete taj prijatelj?

Evo za ovu godinu u excelici pise…
Porezni gubitak 44.274,25
Ha!!!


a ako smijem pitati ko je to spreman kupiti drlistiranu firmu ?

Nije bitno jel tvrtka delistana s burze ilnije nego da li je rasturena u stečajnom postupku ili će prezivjeti …

HEMH ce prezivjeti, zato su i maknuli stecajnog upravitelja!
Nesto se mozda kuha sto mi ne znamo.


HEMH ce prezivjeti, zato su i maknuli stecajnog upravitelja!
Nesto se mozda kuha sto mi ne znamo.

Meni osobno nije bas jasno kakvi su planovi za hidroelektru od samog starta kada je sergej poceo preuzimati tvrtku ….

New Report

Close