HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HMMMM
Vi koji imate hdel, kakvo izvjesvsce ocekujete?

Hoce li biti dividende ovo godine?


kad bi investitori kupovali samo dionice s dividendnim prinosom, kakvo bi nam tržište kapitala bilo…
hdel neće imati dividendu ove godine, ali će imati rast uporediv (ili veći) s dividendnim prinosima nekih dionica..
ali samo se ti drži dividende (KODT, HT)…
i da se razumijemo, nemam ništa protiv dividende, imam i KODT i HT !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



HMMMM
Vi koji imate hdel, kakvo izvjesvsce ocekujete?

Hoce li biti dividende ovo godine?


kad bi investitori kupovali samo dionice s dividendnim prinosom, kakvo bi nam tržište kapitala bilo…
hdel neće imati dividendu ove godine, ali će imati rast uporediv (ili veći) s dividendnim prinosima nekih dionica..
ali samo se ti drži dividende (KODT, HT)…
i da se razumijemo, nemam ništa protiv dividende, imam i KODT i HT !
[/quote]
kako mislite rast…rast cega?
Ima ce veci rast dobiti?
Hoce li mu p/e napokon pasti spod 20?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




HMMMM
Vi koji imate hdel, kakvo izvjesvsce ocekujete?

Hoce li biti dividende ovo godine?


kad bi investitori kupovali samo dionice s dividendnim prinosom, kakvo bi nam tržište kapitala bilo…
hdel neće imati dividendu ove godine, ali će imati rast uporediv (ili veći) s dividendnim prinosima nekih dionica..
ali samo se ti drži dividende (KODT, HT)…
i da se razumijemo, nemam ništa protiv dividende, imam i KODT i HT !
[/quote]
kako mislite rast…rast cega?
Ima ce veci rast dobiti?
Hoce li mu p/e napokon pasti spod 20?
[/quote]
mene uvijek zanima rast… manje je bitno čega… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.





HMMMM
Vi koji imate hdel, kakvo izvjesvsce ocekujete?

Hoce li biti dividende ovo godine?


kad bi investitori kupovali samo dionice s dividendnim prinosom, kakvo bi nam tržište kapitala bilo…
hdel neće imati dividendu ove godine, ali će imati rast uporediv (ili veći) s dividendnim prinosima nekih dionica..
ali samo se ti drži dividende (KODT, HT)…
i da se razumijemo, nemam ništa protiv dividende, imam i KODT i HT !
[/quote]
kako mislite rast…rast cega?
Ima ce veci rast dobiti?
Hoce li mu p/e napokon pasti spod 20?
[/quote]
mene uvijek zanima rast… manje je bitno čega… [lol]
[/quote]
to što vas zanima je u redu, ali vi ovdje spominjete da ce hdel ove godine imati velik rast..
rast cega?
Ima ce veci rast dobiti?
Hoce li mu p/e napokon pasti spod 20?
Nemam niti cu imati ovu dionicu prije 70 kn, pitam cisto da vidim na temlju cega ste optimisticni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ne spominjem nikakav veliki rast, već rast cijene dionice…
a na godišnjoj razini će odraditi veći rast nego dividendni prinos bilo koje dionice…
a tih tvojih 70 kn biti će trećina cijene dionice HDEL za 7-14 dana…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Kad izađe izvješće onda malo pogledajte pokazatelje i uporedbe sa ostalim dionicama građevinara.
Onda pogledajte TA. Onda odlučite.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

kad će izvješće da znam da li da šortam ili ne? [rolleyes]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

evo posla za hidricu, micek

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Janaf-trazi-izvodace-za-milijardu-kuna-vrijedne-radove?homesrclink=carousel

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

ne…to odrađuje montmontaža…u pravilu.


ne…to odrađuje montmontaža…u pravilu.

Pa to baš i nije tako.U tih milijardu kuna ima i pripremnih radova a ne samo spremnici koje obično radi Montica.Uostalom to je samo jedna od izglednih investicija.Tu su i poslovi u suradnji sa Hrvatskim vodama i željeznicom poput saniranja mosta preko Save.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Moguće. Samo neka se radi…

Jedva čekam izvješče da HDEL ode u blokadu. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Izvješće je trenutno potpuno nebitno.Ono što je bitno to su novi poslovi koje će se otvoriti sa dolaskom proljeća.A Hdel ima potpisanih poslova od 2 milijarde kuna.Koji trenutno stoje. A koji će se uskoro aktivirati, a onda ni 700 kuna za dionicu neće biti puno.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Koliko ja vidim u svim građevinarima se zauszimaju pozicije i trend je očigledno rastući.Nemojte se poslije tući po glavi kad budete morali kupovati 100% skuplje.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Ja čekam prvu toćku otpora na 221 pa ću onda vidjeti kud dalje. Očito je da netko već zna kakvo će biti izvješće i polako skuplja.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

New Report

Close