HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



prije će Hidroelektra u stečaj nego na Poljsko tržište kapitala

hm, mladi nick jednog od starih mrzitelja građevinara… ali svejedno ne razumijem kako netko tko je na ovom forumu može biti toliko protiv izlistanja bilo koje hrvatske dionice na varšavskoj burzi ???

Gospođo ili gospodična
kako da mrzim građevinare kada sam i sam dip.ing. građevinarstva ………..
drugo nisam protiv izlistavanja bilo koje Hrvatske firme na bilo kojoj burzi neka se sve izlistaju na NYSE, samo stanje u našim firmama vam nije baš tako bajno kako vi mislite jer ja sam u nekima od njih radio i surađivao s njima, pa znam stanje od opreme do ljudskih potencija 🙂 (ovo potonje se odnosi na građ. sektor)
možda se udostoji i smislenim argumentom pokuša objasniti…. !?
[/quote]

joj joj micek moj
ovi insajderi pojma nemaju o burzici
ali kad nauče moći će i oni zarađivati
some day
[rolleyes]

mcap hdela je nekih 15 mil eura, moram priznati da je to jevtino, ja bi to kupila 51% kad bi mi dali

budali je i jedan nick preveliko opterećenje




prije će Hidroelektra u stečaj nego na Poljsko tržište kapitala

hm, mladi nick jednog od starih mrzitelja građevinara… ali svejedno ne razumijem kako netko tko je na ovom forumu može biti toliko protiv izlistanja bilo koje hrvatske dionice na varšavskoj burzi ???

Gospođo ili gospodična
kako da mrzim građevinare kada sam i sam dip.ing. građevinarstva ………..
drugo nisam protiv izlistavanja bilo koje Hrvatske firme na bilo kojoj burzi neka se sve izlistaju na NYSE, samo stanje u našim firmama vam nije baš tako bajno kako vi mislite jer ja sam u nekima od njih radio i surađivao s njima, pa znam stanje od opreme do ljudskih potencija 🙂 (ovo potonje se odnosi na građ. sektor)
možda se udostoji i smislenim argumentom pokuša objasniti…. !?
[/quote]
[/quote]
inzinjer, rekoh da ne razmijem kako netko sa ovog foruma može biti protiv, a vaš mladi nick me asocirao na neke mrzitelje građevine sa ovoga foruma… dakle, primite izvinjenje ako ste se zabunom našli među njima…
Što se tiče situacije u sektoru, nitko realan ne misli da je bajna, gospodarstvo nam je na koljenima, ne samo građevina i baš nam je zato potrebno dokazivanje, prvenstveno novim poslovima, a svako izlistanje na stranim burzama može u tome pomoći… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Hromi jesi li vani……….jel da držim još oči otvorene ili ne [bye]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Danas svakako treba držati oči širom otvorene. Rekao sam da će do kraja tjedna HDEL-a biti iznad 200 kuna , i da je prva točka otpora na 221. Ja uvijek stojim iza onoga što kažem. Najgore mi je kad neki čekaju da dionica naraste pa kažu evo ga. Ja ne pišem poslije zatvranja trgovanja ( nema smisla )

Danas samo pratite razvoj događaja. Ne zaboravimo da je zadnja 2 dana HDEL-a rasla uz veliki promet ( za nju ) kao i da su bile dvaputa dvosatne blokade.

A evo baš čitam da je trezor THNK jučer otpuštao dionice. I na 1500 kuna. A štoo nisu otpuštali na 12.000 nije mi jasno.

No dobro vratimo se temi. Oči širom otvorene jer će se danas loviti razina od 200 kuna. ( to je još uvijek 10% manje od prve točke otpora ) [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Oči mi se sklapaju Hromi………da nisi mašio datum

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

unovčio se dio zarade…
slijedi preokret… na svim građevinarima…. !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


unovčio se dio zarade…
slijedi preokret… na svim građevinarima…. !

Ma ja se samo šalim sa kolegom………..slažem se, nekog vraga se mora raditi, investirati i graditi, ne možemo sad sjediti svi skrštenih ruku i čekati da kriza prođe i procvjetaju zumbul lale

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Ma dajte budite ozbiljni. Ovo je samo preslagivanje snaga koje može trajati par sati a onda opet rast.
Drhtave ručice izlaze sa 5% zarade a veliki igrači marljivo skupljaju plijen.

Ne znam što još da Vam obećam ? I ja se pitam. Pa sve sam Vam rekao. Vidite što sam pisao na DDJH-u pa su me skoro razapeli. A samo sam projicirao TA i stanje stvari. A onda mi neki pišu sutra će DDJH biti na ATH 72 kune. I sad se ne posipaju pepelom. Ma dajte malo više proučavajte pa komentirajte.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

da, to je bio očigledno dogovor jer je THNK prodala a članovi NO kupili
tako da je to opet ok, nema problema

je u pravu si za djuru, kakvo ti je sad viđenje đure nakon hlađenje može na temi đure da ne meljemo ovdje na hidri


Ma dajte budite ozbiljni. Ovo je samo preslagivanje snaga koje može trajati par sati a onda opet rast.
Drhtave ručice izlaze sa 5% zarade a veliki igrači marljivo skupljaju plijen.

Ne znam što još da Vam obećam ? I ja se pitam. Pa sve sam Vam rekao. Vidite što sam pisao na DDJH-u pa su me skoro razapeli. A samo sam projicirao TA i stanje stvari. A onda mi neki pišu sutra će DDJH biti na ATH 72 kune. I sad se ne posipaju pepelom. Ma dajte malo više proučavajte pa komentirajte.

pepe7

mislim da smo spremni za proboj 200 …
ali nije nužno da to bude danas… bit će… idući tjedan…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Pogledajte danas HDEL… svaka čast svim vlasnicima dionice…
Pretpostavljam da je većina, kao i ja, kupovala po 140-150, i zašto sada nitko ne pokušava unovčiti zaradu ?
Vjerojatno zato što nitko od nas ne voli burek i jogurt ili što većina nas zna da je ovo razina na kojoj se ne prodaje… !? [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

U konačnici, dionica Dalekovoda pojeftinila je 5,5 posto, dok je dionica IGH poskupile više od 22 posto, Tehnike više od 8, Viadukta gotovo 7, a Ingre blagih 0,35 posto.

joj miceki, zakaj ovdje u uvom vašem tekstu nema podatka koliko je "poskupila" Hidroelektra[rolleyes]

i kaj to znači da je dionica "pojeftinila"
da li to možda znači da je cijena potonula 5%? [tongue]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

HMMMM
Vi koji imate hdel, kakvo izvjesvsce ocekujete?

Hoce li biti dividende ovo godine?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close