HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima ih koji znaju koliko Hidoelektra vrijedi…………………

Ima, zato su je i prodali sada! [lol]
To što će ona vrijediti i donositi dobit Pilipovićima, apsolutno ne znači da će donositi benefit i ostalim dioničarima, upravo suprotno.
Ovdje treba biti na velikom oprezu, braća će se pokušati domoći što većeg broja dionica, a to vjerojatno znači plasiranje loših vijesti, pada dobiti, možda i pokušaja delistiranja [bye]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

kakva je zakonska regulativa za delistiranje kompanije sa burze ?

Good artists copy. Great artists steal.

Juče na Dnevniku rekli želimo li pomoć od EU za dovršetak autocesta i mostova (navedeni su točno projekti, njih 4 i u svima VDKT i HDEL uz ostale) dali su uvjet da se potpisani ugovori moraju raskinuti i ponoviti natječaji.
To je, bit će, razlog današnjeg pada. Samo dokle?

Ljudi padamoooo. Zašto se prodaje po tim niskim ciframa?


Ljudi padamoooo. Zašto se prodaje po tim niskim ciframa?

Zato što su građevinari aut.
ZSE CLOSING BELL
Zagrebačka burza: Građevinari krivci za pad CROBEX-a

Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Poslijepodne je Zagrebačkoj burzi ipak donijelo nešto življu trgovinu. Ukupni je promet tako iznosio iznad 18,2 milijuna kuna.

Ipak, sasvim u neskladu s globalnim trendom, CROBEX je spustio vrijednost 0,4 posto i pao na 2.273,65 bodova. Kraj trgovine ipak je donio pet izdanja u klubu milijunaša. Uvjerljivo je najtrgovanije izdanje bio HT (ZSE:HT-R-A) s 3,58 milijuna kuna. Cijena je porasla i osmi dan uzastopno čime su HT-ove dionice ponovile sjajnu seriju iz rujna. Današnji je rast iznosio 0,2 posto, a dionice su zaključile iznad 272 kune, puno bliže donjem rasponu cijene. Spomenuti promet bio je dovoljan za status najtrgovanijeg izdanja dana, ali je ujedno i najslabiji promet HT-ovom dionicom u skoro četiri tjedna.

Apsolutni je dobitnik današnje trgovine Janaf (ZSE:JNAF-R-A) čije su dionice skočile 5,2 posto, na 3.062 kuna uz 735 tisuća kuna vrijedne trgovine. Zaključna cijena ujedno je i najviša dnevna, pa je i prosječna cijena iznad 3.000 kuna.

Uz njega, dan je sjajno završio i za dionice Leda (ZSE:LEDO-R-A) koji je ojačao 4,3 posto uz slabašnih 247 tisuća kuna prometa. Cijena je dosegnula 6,745 kuna, novu najvišu razinu u godinu dana. Iz Todorićeva koncerna stigao je je još jedan istaknuti dobitnik, a riječ je o Tisku (ZSE:TISK-R-A) čije su dionice ojačale 3,5 posto, na 323 kune, uz solidnih 308 tisuća kuna prometa.

Škegrin izlazak iz Hidroelektre niskogradnje (ZSE:HDEL-R-A) investitori očito nisu najbolje primili spustivši cijenu njezinih dionica 2,3 posto, na 335 kuna, uz 185 tisuća kuna prometa. Najveći gubitnici općenito su došli iz građevinskog sektora što se vjerojatno može povezati s HAC-ovim raskidom ugovora u cestogradnji teških čak 7 milijardi kuna. Tako je Viadukt (ZSE:VDKT-R-A) potonuo 3,3 posto, na 440,1 kunu dok su Ingra (ZSE:INGR-R-A) i IGH (ZSE:IGH-R-A) ipak prošli nešto bolje padom od 1,6 posto dok je Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A) cijenu spustio 1,7 posto, na 425,52 kune.

Erozija cijene nastavljena je, sasvim očekivano, i u slučaju Podravke (ZSE:PODR-R-A) čije su dionice spuštene 1,1 posto, na 305,5 kuna, uz promet od pola milijuna kuna.

Brodari su danas bili na meti kupaca što je najbolje iskoristila Atlantska plovidba (ZSE:ATPL-R-A) koja je ojačala 0,9 posto, na 1.1149,95 kuna, uz mršavih 1,2 milijuna kuna vrijedne trgovine. Objava informacije da je Destilerija kupila udjel kojeg je prošloga tjedna prodao trezor, lansirao je dionice Transadrije (ZSE:TNSA-R-A) 5,8 posto, ali uz nevelikih 151 tisuću kuna prometa.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ljudi padamoooo. Zašto se prodaje po tim niskim ciframa?

Tko ti kaže da ti moraš prodati. Boli me briga što si netko međusobno trži. To je npr. kao da susjed nekome proda kuću za 10000 eura koja vrijedi 100000 eura a isto takva je moja kuća. To ne znači da moram i ja prodati, zar ne? [shocked]

Tražio sam po netu alio na Dnevniku nema te vjesti …
http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik

Zato sam našao 15 dana staru istu vjest ,upozorio bi vlasnike da se iste vjesti nemilice ponavljaju iz dana u dan već 2 tjedna osnovni izvor novi list…

Evo da vidite da je ta vjest stara 15 dana ovo se sve radi da se sruši cjena prije izvješča isto to su radili prije prošloga izvješča..

http://limun.hr/main.aspx?id=513749
Građevinari će tražiti milijunske odštete

Eto da svi vide da če država izvuči krači kraj i da u ostalom nema kome ponovo dati
te iste poslove nego hrvatskim građevinarima..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@DATA

7.-9. minuta jučerašnjeg Dnevnika…

http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik

Građevincima tek slijedi teška godina – 2010! Bojim se da je ovo tek početak. Baš me zanimaju Q3 rezultati. Ulažite u znanje – analizirajte podatke.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

I


Građevincima tek slijedi teška godina – 2010! Bojim se da je ovo tek početak. Baš me zanimaju Q3 rezultati. Ulažite u znanje – analizirajte podatke.

Iz koje analize si to zaključio i koje znanje si za to uptruijebio.
Bez građevine i građevinskih radova nema spasa ni ostalim sektorima, građevina je pokretač razvoja



@DATA

7.-9. minuta jučerašnjeg Dnevnika…

http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik


Manipulacija prijatelju. kak da se domognu drugačije tvojih dionica nego da te prije preplaše? Doživio sam to mnogo puta…

A kada sam ja ovdje pisao da po financijskim pokazateljima Hidra može završiti čak i u stečaju, tko je vjerovao? Nitko. Vidimo se ovdje nakon par mjeseci.

Ma daj?? I to sve nakon što je Zoran Pilipović kupio 57.735 komada!
Previše je to novaca za baciti u vjetar u ova krizna vremena.

Teško vjerovatno.

http://www.kucilooro.webs.com/

Ja svoje ne prodajem. To su trenutno lošije vijesti pa se ljudi poplašili i krenuli u prodaju. Bit će bolje. Bit će bolje.


Manipulacija prijatelju. kak da se domognu drugačije tvojih dionica nego da te prije preplaše? Doživio sam to mnogo puta…

Meni to izgleda previše realno da bi bila manipulacija. Ulažite u znanje. Zašto platiti više?

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close