HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeli ovo slučaj za HANFA-u ? Neka banda ruši cijenu HDEL-a preko 15 % u 3 dana sa par tisuća kuna.

ako je danas kupimo povoljno,sutra je nažalost još povoljnije!!!!!!!!ovo je financijski inžinjering,s jednom razlikom iz 90tih….sad uzimaju oni za koje smo glasali!!!!!SRAMOTA!!!

gle ,ovo je tržište kapitala koje ima svoje cikluse .uvijek je tako bilo i biti će.na kraju netko mora pušiti lovu da bi netko drugi zaradio.ako nisi spreman na igru živaca nemoj se igrati 🙂

Good artists copy. Great artists steal.


gle ,ovo je tržište kapitala koje ima svoje cikluse .uvijek je tako bilo i biti će.na kraju netko mora pušiti lovu da bi netko drugi zaradio.ako nisi spreman na igru živaca nemoj se igrati 🙂

ciklus postoji,ali u omjeru cca 20tak%,al ak ti ciklus sruši dionici s 2200kn,na 650kn,to više ciklus nije,to je il umjetno rušenje,il pumpanje,to je prevara koju mi hrvati nismo nikad vidjeli,a dobrano u nju zagrizli!!!



gle ,ovo je tržište kapitala koje ima svoje cikluse .uvijek je tako bilo i biti će.na kraju netko mora pušiti lovu da bi netko drugi zaradio.ako nisi spreman na igru živaca nemoj se igrati 🙂

ciklus postoji,ali u omjeru cca 20tak%,al ak ti ciklus sruši dionici s 2200kn,na 650kn,to više ciklus nije,to je il umjetno rušenje,il pumpanje,to je prevara koju mi hrvati nismo nikad vidjeli,a dobrano u nju zagrizli!!!
[/quote]

Prijatleju, nas dvojica ocito zivom u razlicitim drzavama ili si ti tek napunio 18 godina na ne znas sta se dogadjalo nakon rata. Lopov do lopova, sam su se decki dasa naucili krasti sofisticiranim metodama, citaj – PREKO BURZE!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

zadnja cijena 613.20
2lipe iznad blokade !!! strašno !!!



gle ,ovo je tržište kapitala koje ima svoje cikluse .uvijek je tako bilo i biti će.na kraju netko mora pušiti lovu da bi netko drugi zaradio.ako nisi spreman na igru živaca nemoj se igrati 🙂

ciklus postoji,ali u omjeru cca 20tak%,al ak ti ciklus sruši dionici s 2200kn,na 650kn,to više ciklus nije,to je il umjetno rušenje,il pumpanje,to je prevara koju mi hrvati nismo nikad vidjeli,a dobrano u nju zagrizli!!!
[/quote]

pruči malo Dot-com bubble pa ćeš vidjeti da je bilo dionica koje su pale 99% i nikad se više nisu oporavile. tako da te ništa ne treba iznenaditi . da je netko zagrizo ,zagrizo je ,al kao sto sma vec rekao netko mora popušitu u svemu ovome.i ne zaboravi nisi ništa izgubio dok ne prodaš 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

joooj,pusti te brokerske priče!!!!,ovo nema veze s tržištem kapitala!!!!!!!ko još puši priče"ak je bila na jednoj razini vratit će se,nisi izgubio dok ne prodaš,ova nejde ispot xx cijene"itd…ovo je seoska zabava!!!!!!!
SRETNO SVIM MALIM DIONIČARIMA!!!!!!

hm, ovo me podsjeća na vrijeme iza uskrsa kad je već dobrano palo, i taman sam mislio dalje nemože, ali gle iznenađenja. Palo još više. No svejedno, vidjet ćete u petak kako će se "zeleniti".
Tako da, sad ko je u kešu nek iskoristi prigodno jesensko sniženje i navali u šoping.
Pozdrav i sretno!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ja ocekujem bounce back i plus na kraju dana 🙂
ak bum u krivu dajte mi svi jedinicu 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

Stvarno mi nije jasno tko to prodaje HIDRU po ovim cijenama, pa po kojoj onda misli ponovno ulazit unutra?


Stvarno mi nije jasno tko to prodaje HIDRU po ovim cijenama, pa po kojoj onda misli ponovno ulazit unutra?

nemisli vise nikako ulazit

Može pomoć?
Za IGH i DLKV svako malo čujem da su potpisali ugovore za nove poslove ili se šire ili…
Za HDEL nisam dugo čuo ni pročitao ništa pa ako mi netko može pomoći napisati ili link staviti ako sam nešto (a sigurno jesam) propustio. Velika hvala u naprijed!!
I čitao sam ovdje da je zadnji kvartalni izvještaj bio loš??
Kakva su predviđanja za idući?
Htio bih ući ovih dana u HDEL pa eto sakupljam informacije sa svih strana.
Radio sam TA, dionica pada za nevjerovat probia bollingere ko od šale i izgleda kao idealna kupovina (jedino je pitanje kada) ali nisam siguran ima li snage vraititi se gdje je bila prije samo mjesec dana jer vidio sam mnoge "dobre" dionice koje se još od zimus nisu oporavile.
Eto svaki savjet, prijedlog, informaciju ću iznimno cijeniti i siguran sam da nisam jedini koji kojem će pomoći.
Još jednom hvala na pomoći! [thumbsup]

A ja dokupljivo u lipnju po cca 950 kako bi mogao sudjelovati u dokapitalizaciji i kupovati po nominali (600kn).

Bravo majstore jebeno dobar si posao napravio…

Još malo i po 600 ću moći kupiti cijelu jeb…nu firmu

[angry]

katastrofa !!!!!!!!!111

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close