HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može pomoć?
Za IGH i DLKV svako malo čujem da su potpisali ugovore za nove poslove ili se šire ili…
Za HDEL nisam dugo čuo ni pročitao ništa pa ako mi netko može pomoći napisati ili link staviti ako sam nešto (a sigurno jesam) propustio. Velika hvala u naprijed!!
I čitao sam ovdje da je zadnji kvartalni izvještaj bio loš??
Kakva su predviđanja za idući?
Htio bih ući ovih dana u HDEL pa eto sakupljam informacije sa svih strana.
Radio sam TA, dionica pada za nevjerovat probia bollingere ko od šale i izgleda kao idealna kupovina (jedino je pitanje kada) ali nisam siguran ima li snage vraititi se gdje je bila prije samo mjesec dana jer vidio sam mnoge "dobre" dionice koje se još od zimus nisu oporavile.
Eto svaki savjet, prijedlog, informaciju ću iznimno cijeniti i siguran sam da nisam jedini koji kojem će pomoći.
Još jednom hvala na pomoći! [thumbsup]

samo cu ukratko !

svaki posal koji ugovori IGH-Jure Radic ,izvode ga Konstruktor i Hidra [thumbsup]

tzv. LOPATARI od IGH
[lol]

Good artists copy. Great artists steal.

šta je sa onim okuplanjem konzorcija oko hdela za gradnju he u Rusiji?

... otišli su bikovi uzalud ...

čemu ova rasprodaja,nigdje nisam procitao da firma ide u stečaj….dalekovod se čvrsto drži na 800kn ,a hidra pada vec par dana za redom……koji je razlog tome,zna netko?

Clear a path,I'm goin home !

medvjedi vladaju

Good artists copy. Great artists steal.

jel ima kraja ovoj tragediji? [sad] [bye]

Sada je cijena ispod one nuđene u famozno-fantomskoj dokapitalizaciji, možel netko u dvije tri pametne komentirati ovakovo stanje?
Kupiš jeftinije danas da bi mogao dokupiti skuplje sutra?

Nisam do sada vidio veću pohlepu i banditizam , i ovakav skup lopova na kupnji , uz ove falše naloge na prodaji. Sa 40000 kn , 8% minusa. FUJ ZSE !!!

ljudi smirite se … ugasite gledalice…
i odite radit nekaj pametnije ak ne msilite trgovat.
nije ni prvi ni zadnji put da smo se strovalili.
nakon kise uvijek dolazi sunce

Good artists copy. Great artists steal.


jel ima kraja ovoj tragediji? [sad] [bye]

kraj se još ne nazire hdel ide do kraja,s firmom je sve ok ,ali negativni trend je učinio svoje,tako da joj nema pomoći još neko vrijeme,ali bez brige vratiti će se ona na staze stare slave.

nije mi jasno kak su jučer mogli neki prodavat po 500 kn
može biti da su oni kupovali davno po 200 kn
ili još prije po 50 kn
al opet si mislim ….zakaj onda nisu prodali prije …barem po 1700 kn
……
a opet može biti da su kupovali po 1500….ili 1900…oko nove godine
i sad prodaju po 500 jer im se zgadilo
….ti bokca to ti je isto ko da si uplatio Tuarega za cash…
i kod isporuke u autokući za nekih 8 mj. trgovac ti lijepo uruči ključeve prekrasne Dacie.
Bit će da je ipak logika razmišljanja takva kod jednog manjeg postotka dioničara
bolje išta nego ništa
……ja bih ipak u ovome slučaju bolje ništa nego Dacia

http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=42849&Itemid=58

Mozda jednog dana i ova firma bude imala koristi od ovoga…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

nista ne treba cuditi… zadnje godine su pokazale da je HDEL dionica koja izrazito jako raste kada burza raste i daleko najvise pada kada burza pada… mislim na likvidnije dionice…

20 posto ovdje ne znaci bas nista…

osim kad se kapitalizira u jednom danu:-)

ali, ovo je i dalje prva dionica u mom portfelju… barem dok je crobex ispod 4000, a HDEL ispod 1000

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

evo jutros vijest u jutarnjem da je hidra probila prvi km u tunelu kroz biokovo, a cijena i dalje pada. koja luda dionica

čekaj prvo da ameri dajui ovu injekciju
sebi,pa da malo dodje i do naseg krvotoka

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close