HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prati li tko top10?

bilo je kupovanja i prodavanja na veliko ovih dana…

Stanje top10 je s jučerašnjim danom identično kao pred 7 dana, ali obzirom na zadnje promete (pogotovo jučer) uskoro bi mogli vidjeti novog igrača u top10.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


informacija vezana uz upis dionica u dokapitalizaciji;
po primljenoj obavijesti od SDA ( raspoloživi br. dionica investitora ) uprava HDEL će na kućne adrese poslati obavijest o načinu uplate i registracije dodatnih dionica.
cijeli proces bi trebao završiti do početka rujna [thumbsup]

Ah, predizborna obećanja… Obećavali su i na skupu u Pločama dokapitalizaciju Luke Ploče, pa gle, još ništa od toga! Tko još vjeruje predizbornim obećanjima političara???

Činjenica je da je situacija teška, cijene rastu, a para baš nema.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kalmeta-radovi-na-peljeskom-mostu-ne-kasne%2c-temelji-u-moru-najesen,20690.html

most

Good artists copy. Great artists steal.

nekako mi se čini da hdel nudi najbolji povrat na ( moj ) kapital u idućih nekoliko godina, hehe
[kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Danas je "ekipa" bila u obilasku gradilista mosta za Peljesac, ne zaboravite da je uz Konstruktor izvodjac i Hidra, ocekuju temeljenje u jesen ovo godine, a bas taj dio radova je Hidrina specijalnost. Hocu reci da kada to odrade i fakturiraju, prihodi u 3. kvartalu ce biti stotine mil kuna. Ocekujem u sijecanj/veljaca veliki skok….. [smiley]

Teško da će se čekat sječanj, veljača

Ako se zadrzi fiskalna politika koja je, pojaca se javna potrosnja(G) i monetarci zadrze stabilnost kune, onda se ne treba bojati za gradjevinski sektor, jedino sto zabrinjava podatak da je izdano cca 21% manje gradjevinskih dozvola 2008 u odnosu na proslu godinu u periodu prvih 6 mjeseci. Taj podatak bitan je za Tehniku, Industrogradnju i Ingru, ali niskogradnja ( Hidra, Viadukt…) mogu ocekivati angazman na Vc, Peljesac, Istarski Y i jos par projekata koji ce trajati do 2010….

Nisam odavno bio na ovoj stranici,pa ako mi možete reći,šta je sa dokapom od 300 kuna po dionici

na čekanju smo kod hanfe, dobit ces doma papire ako si dioničar

Good artists copy. Great artists steal.

koji jadan promet… to se skupilo deset poslovođa i inženjera i trguju

stankeco


koji jadan promet… to se skupilo deset poslovođa i inženjera i trguju

kupuju ili prodaju? [smiley]

... otišli su bikovi uzalud ...

Ima li tko kakav info kakvo nas izvjesce ocekuje ili bar pretpostavku? [sealed]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Izvješće je vani

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

sve bolje i bolje. hidra na putu ozdravljenja

New Report

Close