HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja samo znam da je uvijek Hidra bila cjenovno visa od Dlkv a sad vec duze vrijeme obrnuto.

pa znas li ti koliko je dalekovod sklopijo posla zadnji 6 mjeseci a upitaj se koliko hidra***obrisano***



Ja samo znam da je uvijek Hidra bila cjenovno visa od Dlkv a sad vec duze vrijeme obrnuto.

pa znas li ti koliko je dalekovod sklopijo posla zadnji 6 mjeseci a upitaj se koliko hidra pa ces skuzit
[/quote]
Pojma, nemam i ne zanima me. Samo sam konstatirao jer eto dosadno mi je .***obrisano***

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

po meni je dlkv puno tromija dionica od hdela..što znači da kad pada, pada puno brže i više…isto tako kad raste, raste puno brže od dlkv-a
što se tiče hdela kad su ovakva negativna vremena na prodaji ima dionica ko da je smak svijeta, međutim kad se pojave iole pozitivnije vijesti nalozi s prodaje netragom nestaju..brže nego na ostalim dionicama.
do najposlije, hdel je bila uvjek dionica dobra za daytrade…dali je to tako što unutra ima dosta nesigurnih ručica ili zbog nečeg drugog ne znam…vjerujem da su nesigurne ručice(većinom od prošle godine) glavni okidač pada ove dionice.

što se pak dlkv tiče, sjetimo se samo kako se pompozno, kao veliki posao najavljivalo opremanje dijela ceste koji je hdel ”otpustio” dlkv, a zatim se ovako nabrzaka možemo sjetiti oko koga će se okupljati klaster za Rusiju, tko će graditi Pelješki most, tko buši tunele, kome su porasli poslovi u inozemstu….tko, najvjerojatnije ne treba dokapitalizaciju u velikim razmjerima..i tako dalje.

... otišli su bikovi uzalud ...


što se tiče hdela kad su ovakva negativna vremena na prodaji ima dionica ko da je smak svijeta, međutim kad se pojave iole pozitivnije vijesti nalozi s prodaje netragom nestaju..brže nego na ostalim dionicama.

To sam takodjer primjetio. Hdel ima i znatno manje izdanih dionica pa pri vecoj potraznji brze raste i obratno a i da jos malo probanaliziram dlkv je much "popularnija" dionica – nesto kao atpl, a hdel je nesto kao jdpl.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


po meni je dlkv puno tromija dionica od hdela..što znači da kad pada, pada puno brže i više…isto tako kad raste, raste puno brže od dlkv-a
što se tiče hdela kad su ovakva negativna vremena na prodaji ima dionica ko da je smak svijeta, međutim kad se pojave iole pozitivnije vijesti nalozi s prodaje netragom nestaju..brže nego na ostalim dionicama.
do najposlije, hdel je bila uvjek dionica dobra za daytrade…dali je to tako što unutra ima dosta nesigurnih ručica ili zbog nečeg drugog ne znam…vjerujem da su nesigurne ručice(većinom od prošle godine) glavni okidač pada ove dionice.

što se pak dlkv tiče, sjetimo se samo kako se pompozno, kao veliki posao najavljivalo opremanje dijela ceste koji je hdel ”otpustio” dlkv, a zatim se ovako nabrzaka možemo sjetiti oko koga će se okupljati klaster za Rusiju, tko će graditi Pelješki most, tko buši tunele, kome su porasli poslovi u inozemstu….tko, najvjerojatnije ne treba dokapitalizaciju u velikim razmjerima..i tako dalje.

I šta to sve skupa vrijedi kad zarade sitniš? Previše za premalo. Ne dobro…

I'LL BE BACK



po meni je dlkv puno tromija dionica od hdela..što znači da kad pada, pada puno brže i više…isto tako kad raste, raste puno brže od dlkv-a
što se tiče hdela kad su ovakva negativna vremena na prodaji ima dionica ko da je smak svijeta, međutim kad se pojave iole pozitivnije vijesti nalozi s prodaje netragom nestaju..brže nego na ostalim dionicama.
do najposlije, hdel je bila uvjek dionica dobra za daytrade…dali je to tako što unutra ima dosta nesigurnih ručica ili zbog nečeg drugog ne znam…vjerujem da su nesigurne ručice(većinom od prošle godine) glavni okidač pada ove dionice.

što se pak dlkv tiče, sjetimo se samo kako se pompozno, kao veliki posao najavljivalo opremanje dijela ceste koji je hdel ”otpustio” dlkv, a zatim se ovako nabrzaka možemo sjetiti oko koga će se okupljati klaster za Rusiju, tko će graditi Pelješki most, tko buši tunele, kome su porasli poslovi u inozemstu….tko, najvjerojatnije ne treba dokapitalizaciju u velikim razmjerima..i tako dalje.

I šta to sve skupa vrijedi kad zarade sitniš? Previše za premalo. Ne dobro…
[/quote]

možda su do sad zarađivali sitniš…ko zna što nam sutra donosi..nadam se nešto dobro [yawn]

... otišli su bikovi uzalud ...

Nitko, nitko ništa ne zna. Krhko je znanje.

Datum Prva Najviša Najniža Zadnja Prosj. Volumen Promet Promj.
15.4.2008 707,00 790,00 680,00 722,00 740,19 2.523 1.867.511,09 – 5,72

ovako bješe 15.04.2008

bojim se da će se povijest ponoviti neko je dobrano počeo stiskati prema dole
ako ode ovaj nalog od 400 komada na 760 nahebali smo

Good artists copy. Great artists steal.

taj nalog je i meni zapeo za oko,ustvari, baš ga bilo lijepo za vidjet,prava mrcina…mozda kad bi ga drugi vidjeli nebi tako stiskali prema dole [thumbsup]

Clear a path,I'm goin home !

http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10387

Mozda se i Hidra upetlja u ovaj posao….

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10387

Mozda se i Hidra upetlja u ovaj posao….

vrlo lako, pošto je Jure Radić u igri [cool]

... otišli su bikovi uzalud ...

Meni nije jasno kako neki fond ne odigra pametno i nakrca se sada ovom dionicom kad je očito da je top10 čvrst kao stijena i mjesecima ne prodaje ni jednu dionicu? To bio odličan potez jer je Hidroelektra vrlo dobra firma koju će u narednih godinu-dvije vrlo vjerojatno progutati neki od većih igrača na našem tržištu-nekako su mi tu naizglednije Ingra ili IGH.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pa ne bu valjda ispod 800…

Tko radi, ne boji se gladi...

na žalost onaj veliki od 400 komada je nestao, potpora je totalno nikakva
tako da je sve moguće

molio bi nekog sa zse monitorom nabaci cjelokupnu kupnju naspram prodaje

Good artists copy. Great artists steal.

Nije nestao, tu je i dalje. Kupnja je sasvim solidna:

K:
772,00 1
766,00 12
762,02 100
762,01 1
762,00 18
761,00 50
752,00 400
751,00 14
750,00 1
725,00 2

P:
799,00 10
800,00 9
804,99 16
805,00 38
818,00 12
828,89 20
828,94 28
828,98 10
829,99 111
840,00 70

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close