HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


] a možda je i dobit jednim djelom reinvestirana u pripreme za izgradnju mosta.

a možda su u šumi…..vidjelo bi se to onda u izvještaju
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

FENOMENALNO izvješće!!!!!! A gdje je taj rast prihoda, dobiti…????

Mislim da je ipak u šumi.

gdje uopće se može pročitati izviješće?
[angry]

Pokušaj na:
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HDEL-fin2008-1Q-NotREV-N-HR.xls
ili izaberi na
http://www.zse.hr/default.aspx?id=160

marcello

ajd da nešto pozitivno napišemo o tom izvješću … http://www.poslovni.hr/78379.aspx [proud]

... otišli su bikovi uzalud ...

Opet “korekcija”, neće valjda ispod 1000. Kaj je tak loše izvješće?

[color=black][/color]

Nije loše izvješće,nego je HDEL u sprezi sa ingrom i njen veliki dioničar i prate se,kao sijamci,a ne vjerujem da će klizati ispod tisuću,ako klizne kratko će trajati i opet se vratiti.Osim toga jako je važno da ne bude velikog prometa u trenucima padanja,a poznato je da hdel ima višestruko veći promet kad raste nego kad pada(pogledajte razine od 700-900),što je i nedavno bio slučaj[thumbsup]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/6984/Default.aspx

[yawn][thumbsup]

... otišli su bikovi uzalud ...

isto je jučer u lideru izjavio i jure radić. tj. po njemu radovi teku očekivanom dinamikom, a ovog ljet će ti radovi na mostu biti puno vidljiviji. tako da nema straha za hidru!
[rolleyes]

Jučer je Jandroković (min.v. poslova) bil u CG i ugovoril izgradnju njihovih auto-cesta. Kaj mislite ko bu to delal……?. Pratite malo Kapital-network makar morali uključiti/platiti Max-Tv. Isplati se [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

marcello

Jel može netko ili zajedničkim snagama napraviti osvrt na ugovorene poslove i vrijednost istih?

[undecid][undecid][pray][pray]

Institut građevinarstva Hrvatske projektirat će deset hidrocentrala u Rusiji na rijeci Argun, a vrijednost cijeloga projekta je dvije i pol milijarde eura.

…..IGH će sam projektirati sve hidrocentrale i prateće objekte, a postoji velika šansa da cijeli posao gradnje preuzmu hrvatske i slovenske tvrtke. Prije ljeta pokušat ćemo složiti jedan hrvatski konzorcij oko tvrtke Hidroelektra, u koju bi ušle naše najveće tvrtke koji bi zajedno sa slovenskim tvrtkama dovršili cijeli projekt. Tu ima posla za sve hrvatske graditelje i opremaše – najavio je Radić, koji u srijedu odlazi u Moskvu prezentirati studiju cijeloga projekta….

ne znam zašto nakon ove izjave tema hdel-a nije na prvoj strani foruma?[cry]

bit će koristi za većinu hrvatskih građevinaca al će se svi okupljat oko hdela[thumbsup]
a ko je najbilže vatri najbolje se grije[thumbsup]

sad sam uvjereniji da će i biti nešto od prije spominjane dokapitalizacije[thumbsup]

od ove korekcije imam malo manje hdela..to je jedino zbog čega mogu [cry]

... otišli su bikovi uzalud ...

Gospodo, kako mi je ovo prva poruka na ovome forumu, nemojte mi zamjeriti ako slučajno ponavljam već iznesene informacije

Vidim da svi pokazuju veliku zainteresiranost za ovu dionicu zbog Pelješkog mosta, gradnji u CG te sada i poslova vezanih uz IGH…

…nedavno sam bio na razgovoru za posao u Hidroelektri i pokazali su mi dosta projekata na kojima rade i najvjerojatnije da će dobar dio njih i dobiti:

1. Albanija će pored CG biti jedno veliko gradilište što cesta, auto-cesta tako i elektrana jer Albaniji kronično trebaju izvori ele. energije…
2. BiH je po svima zaboravljen, ali još ima u njoj dosta natječaja koji bi unatoč politici mogli dobiti naši građevinari (mislim da ne treba spominjati širenje IGH i u tu državu te utjecaj Jure koji ima u politici)
3. Afričke zemlje – u biti, države kao što je Libija i sl. ‘nude’ našim građevinarima poslove zbog prošlih dobrih suradnji ali koliko znam, neke poslove je HDEL i odbijao iako su bile dosta unosne prvenstveno radi sigurnosti svojih radnika (primjer mostova u jednoj pokrajni u kojoj je dosta kaotično stanje pa su odustali i umjesto njih je uskočio Viadukt)
4. Makedonija će također uskoro krenuti u obnovu i prije svega izgradnju svojih cesta…

dakle gospodo, mislim da je po svim ovim poslovima, HDEL zanimljiva te da joj je osigurana budućnost!!!

collector
Nitko ne piše na tu temu nakon takvih vijesti -razmisli zašto,vidijet ćeš u 10h i 5 minuta
valja su svi na čeki [wink]

New Report

Close